2x sklo aj USB svetielko zadarmo, kupón: Redmi 8A 32GB GLOBAL s poriadnou 5000 mAh batériou za 83.55€ z pôvodných 119.36€

Smartfón Redmi 8A získava 6.22 palcový displej s rozlíšením HD+, ktoré chráni odolné sklo Gorilla Glass 5. generácie, displej získava pomer na úrovni 19:9. Procesorom smartfónu je Snapdragon 439, nechýba RAM s kapacitou 2GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Hlavný fotoaparát smartfón získava 12 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň až 5000 mAh, na nabíjanie slúži dokonca port typu USB C. Smartfón obsahuje 3.5 mm audio jack, dokonca obsahuje aj rádio, ktoré funguje bez potreby pripájania slúchadiel. Nechýba funkcia odomknutia smartfónu na základe rozpoznávania tváre majiteľa.

Smartfón sa nachádza v predaji vo verzii GLOBAL, určenej pre EU trhy, s 2GB RAM, 32GB interným úložiskom v cene 119.36€.

Vďaka kupónu: BG8A532

cena klesne na hodnotu: 83.55€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 4.38€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:  Máj 2020 – Otestované EU Priority Line z Banggoodu, žiadne poplatky navyše pri doručení

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v počítači alebo v notebooku – vtedy máte nárok na darčeky zadarmo.

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: USB svetielko aj 2x sklo k smartfónom zadarmo v tomto mesiaci (1. – 31. máj)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Redmi 8A 32GB GLOBAL

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť