Kupón v CZ sklade: Nabíjacia Xiaomi Yeelight lampa za 34.06€ z pôvodných 37.02€

Lampa je typu Yeelight, ktorá je veľmi podobná farebnej Xiaomi Yeelight lampe. Lampu chráni priehľadné sklo, vďaka ktorému je lampa dizajnovo moderná a bezpečná.

Lampa sa zapína celkom jednoducho a to otočením valcovitého skla do pravej strany. Lampa obsahuje batériu s kapacitou 2100 mAh, vďaka ktorej môže svietiť až 8 hodín pri plnom nabití s úrovňou jasu na 60%. Batériu je možné nabíjať prostredníctvom Micro USB portu. Možné je lampu spárovať so smartfónom prostedníctvom bluetooth technológie, dokonca je možné spárovať viac lámp súčasne, kedy jedna bude primárna a vďaka ovládaniu jednej lampy rovnaké pravidlo nastavené aj u ďalších lámp.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 37.02€.

Vďaka kupónu: BGAFF10OFF

cena klesne na hodnotu: 34.06€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight lampa

Otestovaný CZ sklad na Bangood: Skutočne rýchle dodanie len za 5 dní

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš