Luxusná cena, kupón, 186 hodnotení: Loďka s možnosťou vyloženia potravy, s nosnosťou 1.5 kg, s výdržou 2 hodín za 103.28€

Loďka má nosnosť 1.5 kg a je vhodná pre vyloženie potravy rybám. Pomocou diaľkového ovládania je taktiež možné náklad vyložiť. Dosah je 500 metrov. Rýchlosť je na úrovni až 5.4 km/h. Udávaná výdrž batérie je na úrovni od 2 hodín. Podľa recenzanta vo videu loďka vydržala 2 hodiny a 24 minút používania. Táto hodnota môže byť reálna, keďže bežné drony obsahujú 500 mAh batériu a vydržia 10. minút letu. Kapacita batérie tejto loďky dosahuje úroveň  až 5200 mAh. Pri loďkách váha veľmi smerodatná nieje, samozrejme nízka kapacita batérie u dronov je z dôvodu aby boli čo najľahšie. Loďke nechýba indikátor zostávajúcej kapacity batérie.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 114.76€.

Vďaka kupónu: BGAFF10OFF

cena klesne na hodnotu: 103.528€. Poštovné typu European Railway Direct Mail je zadarmo, aj pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom loďka

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť