Sen sa stáva realitou, exkluzívne: Amazfit Powerbuds s výdržou 8 hodín, tep srdcovej frekvencie, púzdro na 24 hodín za 85.95€

Amazfit PowerBuds získavajú integrovaný monitoring srdcovej frekvencie, ktorý funguje a vyhodnocuje údaje v reálnom čase počas tréningu. Slúchadlám nechýbajú dotykové ovládacie plochy pre príjem hovoru, alebo ovládanie prehrávania skladieb. Nechýba podpora Google Asistenta alebo Siri. Nechýba použitie duálneho mikrofónu ENC a režimu Thru pre lepšie potlačenie okolitého zvuku. Na jedno nabitie Amazfit PowerBuds poskytujú až 8 hodinovú výdrž, zatiaľ čo nabíjacie púzdro ich dokáže nabiť až na 24 hodín.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 90.47€.

Vďaka kupónu: AMAZFITPB01

cena klesne na hodnotu: 85.95€.  Poštovné typu EU Priority Line je v cene 2.01€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Amazfit Powerbuds

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť