Nepremeškaj zľavu, 2x sklo aj USB svetielko: Oukitel C17 Pro GLOBAL 64GB, 4GB RAM len 115.01€

Oukitel C17 Pro získava 6.35 palcový HD+ displej. Jeho procesorom je Mediatek 6763, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Na zadnej strane obsahuje 3 fotoaparáty – 13, 5, 2  megapixelový. Predný fotoaparát získava 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 3 900 mAh. Nechýba mu podpora všetkých sietí, aj B20 LTE frekvencia pre EU trhy. Samozrejmosťou sú všetky jazyky.

Cena v predaji bola znížená na hodnotu 115.01€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 4€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:  Máj 2020 – Otestované EU Priority Line z Banggoodu, žiadne poplatky navyše pri doručení

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: USB svetielko aj 2x sklo k smartfónom zadarmo v tomto mesiaci (1. – 30. jún)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Oukitel C17 Pro

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť