S kupónom ušetríš: Chuwi Herobook Pro bez okrajov kláves, s 256GB SSD, s 8GB RAM za 208.40€ z pôvodných 299.02€

Spoločnosť Chuwi je známa výrobou notebookov a tabletov za priaznivé ceny. Tentokrát prichádza na trh vylepšená verzia notebooku Herobook, vo verzii PRO.

Najnovšie spoločnosť predstavila nový ultrabook Chuwi HeroBook Pro, ktorý získava 14.1 palcový displej, RAM na úrovni 8GB, interné úložisko na úrovni 256GB konečne typu SSD, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 512GB. Jeho procesorom je Intel Gen Gemini Lake N4000 s Turbo Boost do frekvencie až 2.6 GHz. Notebooku nechýbajú 2x USB port, Mini HDMI port, nabíjací port, port pre slúchadlá, Micro SD slot. Notebooku nechýba licencovaný operačný systém Windows 10.

Jeho cena sa pohybuje v predajnej cene 299.02€.

Vďaka kupónu: BGCWSP7

cena klesne na hodnotu: 208.40€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:  Máj 2020 – Otestované EU Priority Line z Banggoodu, žiadne poplatky navyše pri doručení

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v počítači alebo v notebooku – vtedy máte nárok na darčeky zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Chuwi Herobook Pro

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode