Nový kupón (11.8.) aj darčeky: Xiaomi Mi10 Lite 5G GLOBAL 64GB za 261.08€

Spoločnosť Xiaomi v marci nečakane pre Európu predstavila nový model smartfónu Xiaomi Mi 10 Lite..

Xiaomi Mi 10 Lite 5G obsahuje 6.57 palcový AMOLED displej s rozlíšením Full HD+. Jeho procesorom je Snapdragon 765G, nechýba RAM s kapacitou 6 alebo 8GB, interné úložisko s kapacitou 64GB alebo 128GB.  Smartfón dokonca získava najnovšiu RAM typu LPDDR5, úložisko je typu UFS 2.1, ktoré zaručuje ešte lepší chod. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 48, 8, 5, 2 megapixelový, predný fotoaparát 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4 160 mAh, s podporou 20W nabíjania. Dokonca obsahuje aj snímač otlačkov prstov v displeji.

Jeho cena v predaji so 6GB RAM, 64GB úložiskom bola znížená v rámci výpredaja na hodnotu 269.54€, vo verzii GLOBAL VERSION určená pre EU trhy – rovnaká verzia, ktorá sa bude predávať na Slovensku, s podporou všetkých sietí, dokonca 5G, všetky jazyky aj so slovenčinou.

Vďaka kupónu: BG8X10L

cena klesne na hodnotu: 261.08€.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.02€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom: Júl 2020 – Expresne rýchle doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 9 dní od odoslania, bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: USB svetielko aj 2x sklo k smartfónom zadarmo v tomto mesiaci

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Xiaomi Mi10 Lite 64GB GLOBAL

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť