Nový kupón (4.8.): Kovový Chuwi Aerobook Pro, 256GB SSD, bez okrajov kláves za 338.21€ z pôvodných 346.67€

Chuwi Aerobook Pro získava 13.3 palcový IPS displej s rozlíšením Full HD. Jeho procesorom je Intel M3-8100Y. Kapacitu RAM získava na úrovni 8GBinterné úložisko na úrovni 256GB typu SSD – M.2. Spoločnosť udáva výdrž na jedno nabitie na úrovni 8 hodín. Získava dva USB 3.0 porty, slot pre Micro SD karty, audio jack, Mini HDMI, aj USB C port. Nechýba plná licencia Windows 10 so všetkými jazykmi. Wifi obsahuje duálnu s maximálnou prenosovou rýchlosťou na úrovni 867 Mbps.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 346.67€.

Vďaka kupónu: BGCWAOP6

cena klesne na hodnotu: 338.21€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 1.11€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom: Júl 2020 – Expresne rýchle doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 9 dní od odoslania, bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Chuwi Aerobook Pro

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť