Nový model Oukitel WP7 128GB GLOBAL, nočné videnie (v balení), 8000 mAh, NFC za 414.01€

Oukitel WP7 je nástupcom minuloročného modelu Oukitel WP6. Nový model v porovnaní s predchodcom získa novší procesor spoločnosti Mediatek, procesor Helio P90. Jeho displej je 6.53 palcový s rozlíšením Full HD+. Interné úložisko obsahuje 128GB, s možnosťou rozšírenia o Micro SD karty, RAM na úrovni 8GB. Smartfón získava UVC sterilizačné svetlo, ktoré bude vhodné pre sterilizáciu predmetov, Smartfón získa aj infračervenú kameru pre nočné videnie – tento modul u tohto modelu je v balení.

Hlavný fotoaprát obsahuje 48, 48, 8, 2 megapixelový, predný fotoaprát 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 8000 mAh. Smartfónu nechýbajú všetky siete aj B20, slovenčina, či podpora NFC platieb.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 414.01€. Poštovné EU Priority Line je v cene 3.29€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom:  Júl 2020 – Expresne rýchle doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 9 dní od odoslania, bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj USB svetielko, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: Máme pre teba aj darčeky  USB svetielko aj 2x sklo zadarmo k smartfónom

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom OUKITEL WP7 128GB GLOBAL

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť