S kupónom ušetríš: Xiaomi Haylou Solar GLOBAL s výdržou až 30 dní za 29.59€

Nové hodinky Haylou Solar LS05 získavajú farebný 1.28 palcový TFT displej, ktorý je bohatý na zobrazovanie farieb. Váha hodiniek je na úrovni len 54 gramov. Vďaka batérii s kapacitou 340 mAh hodinky vydržia až 30 dní používania, nechýba im aj snímač tepu. Vďaka certifikácii IP68 sú vodotesné do hĺbky 1.5 metra po dobu 30. minút. Rovnako ako u množstva iných hodiniek nechýba monitorovanie spánku, krokomer, notifikácie, možný je výber 12 druhov športovania.

Hodinky sú v predaji vo verzii určenej pre Európu, v cene 32.97€.

Vďaka kupónu: bgbs34

cena klesne an hodnotu 29.59€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 4.79€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Viac info o tomto poštovnom: Júl 2020 – Expresne rýchle doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 9 dní od odoslania, bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Xiaomi Haylou Solar

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Na obrázku a vo videu nižšie môžeme vidieť, že farby displeja sú skutočne bohaté.