S kupónom ušetríš v CZ sklade: BMAX mini pc so 128GB SSD, 8 GB RAM za 148.22€ z pôvodných 186.34€

Jeho cena v CZ sklade sa pohybuje na úrovni 186.34€.

Vďaka kupónu:  BGMN9D02

cena klesne na hodnotu 148.22€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď. 

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte.

Cz sklad máme aj priamo otestovaný:  21.august – otestovaný CZ sklad na Banggood, extrémne dodanie len za 3 dni od odoslania

Nezabudnite, v tomto mesiaci k notebookom (platí aj pre pc) a k tabletom zadarmo získate užitočný mini meter: Zadarmo v tomto mesiaci k notebookom a k tabletom veľmi užitočný mini meter

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom BMAX Mini pc

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Nezabudnite: Najlepšie mesiace sú TU, nakupuj, v budúcom roku sa ceny podstatne navýšia

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť