Nepremeškaj, 639 hodnotení: Xiaomi EU kamerka na dvor, s výdržou 100 dní, s Gateway jednotkou za 56.21€

Cena kamerky aj s Gateway bránou sa pohybuje na úrovni 119.53€. Aktuálne v rámci výpredaja cena klesla na hodnotu 56.21€. Gateway brána sa pripojí na vašu Wifi následne kamerky sa pripájajú na Gateway bránu. Na jednu Gateway bránu môžete pripojiť veľmi veľa kameriek.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.71€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok: September 2020 – Bleskové doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 4 dní prebratia GLSkom, bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu presmerovanie nefunguje. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom XIAOMI IMILAB kamerka vo verzii pre EU trhy

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Nezabudnite: Najlepšie mesiace sú TU, nakupuj, v budúcom roku sa ceny podstatne navýšia

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť