Nepremeškaj zľavu, aj darčeky: Najnovší Redmi Note 10 64GB GLOBAL, AMOLED displej, až 5000 mAh batéria za 138.69€

Redmi Note 10 získava 6.43 palcový AMOLED displej s rozlíšením 2400 x 1080 pixelov. Jeho procesorom je Snapdragon 678, nechýba RAM s kapacitou 4 GB, interné úložisko s kapacitou 64GB alebo 128GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 48,8,2,2 megapixelový, predný fotoaprát obsahuje 13 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 5000 mAh, s podporou rýchleho 33W nabíjania.

Jeho cena klesla na hodnotu 138.69€ vo verzii so 64GB úložiskom. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.44€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok:  9. december – otestované EU Priority Line na Banggoode, RedmiBook Air dorazil za 16 dní bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, praktický meter, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme, viac o týchto darčekoch prečítajte v článku: Zadarmo v tomto mesiaci k smartfónom aj darčeky (mini meter, 2x drahšie sklá)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi Note 10

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode