S kupónom ušetríš, darčeky: Redmi 9T 128GB GLOBAL s ohromnou 6 000 mAh batériou za 136.23€ z pôvodných 159.21€

Xiaomi Redmi 9T získava 6.53 palcový Full HD+ displej. Jeho procesorom je Snapdragon 662, nechýba RAM s kapacitou 6GB, interné úložisko s kapacitou 128GB s možnosťou rozšírenia prostredníctvom Micro SD kariet. Smartfón obsahuje aj snímač otlačkov prstov na bočnej strane. Kapacita batérie je ohromných 6000 mAh. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 48, 8, 2, 2 megapixelový, predný fotoaparát obsahuje 8 megapixelový. Uvedená verzia je totožná, ktorá sa bude predávať na Slovensku, čiže všetky jazyky, plné LTE, EU nabíjačka, aktualizácie.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 159.21€ v 128GB verzii, vo verzii GLOBAL pre EU trhy.

Vďaka kupónu: BGR9T12805

cena klesne na hodnotu: 136.23€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.44€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok:  9. december – otestované EU Priority Line na Banggoode, RedmiBook Air dorazil za 16 dní bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, praktický meter, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme, viac o týchto darčekoch prečítajte v článku: Zadarmo v tomto mesiaci k smartfónom aj darčeky (mini meter, 2x drahšie sklá)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Redmi 9T

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode