S kupónom ušetríš, aj darčeky: Xiaomi Poco M3 128GB s rýchlejším UFS 2.2 úložiskom, až 6000 mAh batériou za 109.48€ z pôvodných 125.49€

Poco M3 získava 6.53 palcový Full HD+ displej, ktorý pokrýva až 90.34% prednej plochy. Jeho procesorom je Snapdragon 662, nechýba RAM s kapacitou 4 GB, interné úložisko s kapacitou 128GB rýchlejšieho úložiska typu UFS 2.2. U 64GB verzie je pomalší typ úložiska 2.1. Práve rýchlejšie úložisko zaistí rýchlejšie načítavanie systému, aplikácii, rýchlejšia inštalácia aplikácii. Smartfón má až 3 sloty – 2 sloty na sim kartu, ďalší samostatný slot pre Micro SD kartu.  Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 48, 2, 2 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Batéria dosahuje úroveň ohromných 6000 mAh. Smartfón obsahuje snímač otlačkov prstov na bočnej strane.

Uvedená verzia smartfónu je rovnaká, ktorá sa bude predávať na EU trhoch, čiže všetky siete, LTE, aktualizácie, EU adaptér, slovenčina.

Cena 128GB verzie so 4GB RAM sa pohybuje na úrovni 125.49€.

Vďaka kupónu: BG3dab3d

cena klesne na hodnotu: 109.48€. Kupón platí pre HK sklad. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 2.91€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok:  9. december – otestované EU Priority Line na Banggoode, RedmiBook Air dorazil za 16 dní bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, praktický meter, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme, viac o týchto darčekoch prečítajte v článku: Zadarmo v tomto mesiaci k smartfónom aj darčeky (mini meter, 2x drahšie sklá)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Poco M3 128GB GLOBAL

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode