S kupónom ušetríš: Xiaomi Band 5 GLOBAL VERSION určený pre EU trhy za 16.82€ z pôvodných 38.85€

Náramok Xiaomi Band 5 získava 1.1 palcový farebný AMOLED displej, starší Xiaomi Band 4 má menší 0.95 palcový. Kapacita batérie nového náramku je na úrovni 125 mAh, s výdržou približne 20 dní používania. Oproti predošlej generácii nový náramok obsahuje novú magnetickú nabíjačku.

Samozrejmosťou ako u predchádzajúcej generácie nechýba monitorovanie spánku, krokomer, merač spálených kalórií, notifikácie. Náramku nechýba certifikácia IP68, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov, po dobu 30. minút.

Oproti predošlej generácii nový náramok obsahuje viac športových aktivít, Xiaomi Band 4 podporoval beh na bežeckom páse, beh vonku, cvičenie, jazda na bike, chôdza, plávanie. Nový náramok meria aj ešte ďalšie aktivity ako: jazda na rotopede, cvičenie na eliptickom trenažéri, skákanie cez švihadlo, cvičenie na veslovom stroji, jóga.

Medzi novimkami patrí pulzný oximeter, čiže meranie kyslíku v krvi. V praxi to slúži na detekovanie úrovne stresu, či dýchania. Náramok obsahuje aj funkciu z Amazfit hodiniek, funkciu PAI, je to vylepšený systém na určovanie osobného skóre pri vyhodnoteniach športových aktivít. Pre ženy, náramok obsahuje aj funkciu menštruačného cyklu. Náramok slúži aj ako vzdialená spúšť fotoaparátu smartfónu.  Samozrejmosťou je aj optický PPG snímač tepu.

Jeho cena v predaji sa pohybuje v predpredaji na úrovni 38.85€ vo verzii GLOBAL – určenej pre EU trhy, s angličtinou.

Vďaka kupónu: BG3dc6af

cena klesne na hodnotu: 16.82€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.26€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok:  9. december – otestované EU Priority Line na Banggoode, RedmiBook Air dorazil za 16 dní bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy máte nárok na našu podporu v prípade problémov, cez smartfón neobjednávajte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Xiaomi Band 5 GLOBAL VERSION

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode