Recenzia: Otestovali sme novinku až 80W veľký Tronsmart Force Max reprák s Micro SD slotom, USB slotom, výdrž 13 hodín, odolnosť voči vode

Z e-shopu Geekbuying sme objednali čerstvú novinku Tronsmart Force Max z EU skladu. Keďže produkt sa nachádzal v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení sme neplatili.  Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

V balení nechýba audio jack kábel pre pripojenie napr. smartfónu alebo počítača, ďalší káblik USB C pre nabíjanie reproduktora. Nájdeme v balení aj popruh. Samozrejmosťou je spárovanie repráka na základe Bluetooth.

Tlačidlá sa nachádzajú na hornej strane reproduktora

Na bočnej strane sa nachádza karabína pre upevnenie popruhu

Na zadnej strane nechýbajú potrebné sloty, aj slot pre Micro SD kartu.

Tronsmart Force Max je ideálny reproduktor, ktorý ponúka prehrávanie cez bluetooth, audio kábel, alebo prehrávanie z Micro SD karty. USB port slúži pre nabíjanie iných zariadení napr. smartfónu. Tronsmart Force Max má výkon až 80W, vďaka ktorému má skvelé basy. Nechýba mu aj vodeodolnosť typu IPX6, vďaka ktorej mu neuškodí dážď, alebo obliatie vodou. Všetky konektory sú chránené gumou. Výdrž má na úrovni 13 hodín. Zoberme aj skutočnosť že basy sú kvalitné.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 108.46€.

Vďaka kupónu: NNNTSFMAX

cena klesne na hodnotu: 89.99€, poštovné je zadarmo. Nezabudni sa prekliknúť na verziu Force Max. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

EU sklad na Geekbuying máme otestovaný: 22. júl 2022 – otestovaná objednávka z EU skladu e-shopu Geekbuying, balík doručený za 3 dní

Produkt kúpite kliknutím na tlačítko nižšie, automaticky máte nárok na našu online podporu v prípade problémov.  Objednávajte z počítača alebo cez notebook, prípadne režim počítačového zobrazenia prehliadača v smartfóne, vtedy zaznamenáme, že ste produkt objednali prostredníctvom našej stránky.

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

 

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš