Recenzia, Banggood v CZ sklade, doručenie len za 1 deň: Až príliš lacná značková TOPSHAK 218 dielna sada náradia sa hodí do každej domácnosti

Z českého skladu e-shopu Banggood sme 13. marca 2023 objednali značkovú TOPSHAK 218 dielnu sadu náradia. Keďže produkt sa nachádzal v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení sme neplatili.

Ešte v ten deň 13. marca balík bol z českého skladu odoslaný Packetou.

Produkt bol doručený 14. marca Packetou do najbližšieho boxu adresy pre doručenie, čiže len za 1 deň od odoslania balíka.

 

Značka TOPSHAK vyrába kvalitné náradie do domácnosti a záleží aj na vhodnom balení. Ako môžeme vidieť, krabica je obalená fóliou.

V balení nechýba: izolačná páska, skrutkovacie bity, cvakačky, kombinačky, vodováha, nožík aj s 10x nadstavcami, mini píla, uťahovacie svorky, meter, baterka, imbusové kľúče, montážne kladivo, menšie klinčeky atď.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 51.54€.

Vďaka kupónu: BG6398e9

cena klesne na hodnotu: 28.43€. Poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Cz sklad máme aj otestovaný: 19. marec 2023 – Otestovaná objednávka z CZ skladu na Banggoode, balík doručený len za 1 deň od odoslania

Produkt kúpite kliknutím na tlačítko nižšie, automaticky máte nárok na našu online podporu v prípade problémov.  Objednávajte z počítača alebo cez notebook, prípadne režim počítačového zobrazenia prehliadača v smartfóne, vtedy zaznamenáme, že ste produkt objednali prostredníctvom našej stránky.

Tip: Z EU krajín CLO/DPH platiť nebudeš, ani z čínskych skladov pri TOMTO type poštovného

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš