Recenzia, Banggood v CZ sklade, doručenie len za 1 deň: Až príliš lacná značková TOPSHAK 218 dielna sada náradia sa hodí do každej domácnosti

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Z českého skladu e-shopu Banggood sme 13. marca 2023 objednali značkovú TOPSHAK 218 dielnu sadu náradia. Keďže produkt sa nachádzal v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení sme neplatili.

Ešte v ten deň 13. marca balík bol z českého skladu odoslaný Packetou.

Produkt bol doručený 14. marca Packetou do najbližšieho boxu adresy pre doručenie, čiže len za 1 deň od odoslania balíka.

 

Značka TOPSHAK vyrába kvalitné náradie do domácnosti a záleží aj na vhodnom balení. Ako môžeme vidieť, krabica je obalená fóliou.

V balení nechýba: izolačná páska, skrutkovacie bity, cvakačky, kombinačky, vodováha, nožík aj s 10x nadstavcami, mini píla, uťahovacie svorky, meter, baterka, imbusové kľúče, montážne kladivo, menšie klinčeky atď.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 58.01€.

Vďaka kupónu: BG589b2e

cena klesne na hodnotu: 54.53€. Poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

Cz sklad máme aj otestovaný: 19. marec 2023 – Otestovaná objednávka z CZ skladu na Banggoode, balík doručený len za 1 deň od odoslania

Produkt kúpite kliknutím na tlačítko nižšie, automaticky máte nárok na našu online podporu v prípade problémov.  Objednávajte z počítača alebo cez notebook, prípadne režim počítačového zobrazenia prehliadača v smartfóne, vtedy zaznamenáme, že ste produkt objednali prostredníctvom našej stránky.

Tip: Z EU krajín CLO/DPH platiť nebudeš, ani z čínskych skladov pri TOMTO type poštovného

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše