S kupónom ušetríš v EU sklade, Geekbuying, ZADARMO v balení: zámok, blatníky, pumpa, aj sme ho recenzovali, TAK LACNÝ NEBOL: BEZIOR X500 Pro s dojazdom 100 km, s rýchlosťou 30 km / hod. za 769.99€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Tento e-bike podľa nášho testovania a dojmov je veľmi kvalitne spracovaný, konštrukcia je pevná a odolná, všetko funguje tak ako má, sedadlo je ľahko výškovo nastaviteľné.  Potešia darčeky v balení ako pumpa, zámok a hlavne blatníky. Tie len tak iní výrobcovia zadarmo nedávajú. Navyše môžeme s určitosťou povedať, že v cene, v ktorej sa e-bike predáva len ťažko nájdeme konkurenciu s podobnými parametrami a s darčekmi v balení.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 799.99€ v EU sklade.

Vďaka kupónu: 88XAOKZP

cena klesne na hodnotu: 769.99€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

EU sklad na Geekbuying máme otestovaný:  20.7.2023 – otestovaná objednávka z EU skladu e-shopu Geekbuying, Jimmy vysávač doručený len za 2 dní

Produkt kúpite kliknutím na tlačítko nižšie, automaticky máte nárok na našu online podporu v prípade problémov.  Objednávajte z počítača alebo cez notebook, prípadne režim počítačového zobrazenia prehliadača v smartfóne, vtedy zaznamenáme, že ste produkt objednali prostredníctvom našej stránky.

Tip: Z EU krajín CLO/DPH platiť nebudeš, ani z čínskych skladov pri TOMTO type poštovného

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše