Kupón v EU sklade, Geekbuying, aj sme ho recenzovali: Proscenic P12 s výkonom až 33 000 Pa, 60 min. výdrž, displej, aj svetlo za 122.45€ z pôvodných 146€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Vysávač Proscenic P12 je najnovším vysávačom tejto značky a aj jeho najvýkonnejším. Výkon je na úrovni až 33 000 Pa, kedy vydrží až 60 min. vysávania. Proscenic P12 je energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť v porovnaní s inými bežnými kartáčovanými vysávačmi.

Vďaka vylepšenej vodiacej štetine v tvare V, ktorá spolupracuje s vnútorným hrebeňom, vysávač Proscenic P12 efektívne zhromažďuje chĺpky bez zamotania a poskytuje vysoký výkon s menšou údržbou. Vysávanie vlasov nebolo nikdy také jednoduché. Skvelé pre rodinu, ktorá má chlpaté domáce zvieratá.

Jeho Vertect svetlo obsahuje vylepšené zelené detekčné svetlomety, ktoré účinne detegujú malé častice, ktoré sú voľným okom neviditeľné, a pomáhajú tak vidieť prach jasnejšie.

Päťstupňový uzavretý filtračný systém s cyklónovým odlučovaním prachu a dvoma HEPA filtrami zachytí 99,99 % prachových častíc a vytlačí nealergický čistený vzduch.

Inteligentný ovládací panel LED uľahčuje nastavenie výkonu vysávača a zistenie stavu vášho vysávača. Zobrazuje úroveň batérie, sací výkon, upozornenie na zaseknutie kefy a upozornenie na zablokovanie sania. Tento dizajn je pohodlnejší a bezproblémovejší v porovnaní s tradičným ovládaním tlačidiel.

Aktuálne v rámci výpredajov cena klesla na hodnotu: 146€.

Vďaka kupónu: NNNPLPSN12

cena klesne na hodnotu: 122.45€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

EU sklad na Geekbuying máme otestovaný:  20.7.2023 – otestovaná objednávka z EU skladu e-shopu Geekbuying, Jimmy vysávač doručený len za 2 dní

Produkt kúpite kliknutím na tlačítko nižšie, automaticky máte nárok na našu online podporu v prípade problémov.  Objednávajte z počítača alebo cez notebook, prípadne režim počítačového zobrazenia prehliadača v smartfóne, vtedy zaznamenáme, že ste produkt objednali prostredníctvom našej stránky.

Tip: Z EU krajín CLO/DPH platiť nebudeš, ani z čínskych skladov pri TOMTO type poštovného

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

Recenzia: Je najvýkonnejším na trhu, Proscenic P12 s výkonom až 33 000 Pa, 60 min. výdrž, Vertect osvetlenie odhalí voľným okom neviditeľné prachové častice, má aj displej

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše