Xiaomi čoskoro predstaví novú generáciu Yi kamery

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

yi-action-camera-2-01

Spoločnosť Xiaomi prvú akčnú kameru Yi predstavila minulý rok.

Zariadenie bolo populárne medzi zákazníkmi vďaka svojím kompaktným rozmerom, výkonnou špecifikáciou a hlavne nízkou cenou. Momentálne spoločnosť plánuje aktualizáciu Xiaomi Yi 4K akčnej kamery a s veľkou pravdepodobnosťou nový model oznámi budúci týždeň.

Takže čo môžme očakávať u modelu Yi Action Camera 2?

Podľa únivkov senzor fotoaparátu by mal byť od Sony, IMX377, 12,35 MP. Tento nový snímač IMX377 je veľmi rýchly a podporuje 4K natáčanie videa. Čip bol aktualizovaný na Ambarella A9, ktorý je známy svojim vysokým výkonom a nízkou spotrebou energie. Nízky odber aj pri natáčaní 4K 30 fps videa.

yi-action-camera-2-02

The Yi Action Camera 2 príde s 2,19 palcovým displejom chráneným odolným sklom Gorilla Glass, 160 stupňovým uhlom záberu s rozlíšením 640 x 360 pixelov, s hustotou 330ppi.  Batéria v ziariadení je zvýšená na hodnotu 1400mAh, čo znamená lepšiu výdrž. Hovorí sa, že batéria by mala vydržať až 8 hodín na jedno nabitie, pri 4K videu to vychádza dobrých 110 minút.

yi-action-camera-2-03

Ďalej je potvrdené, že kamera bude mať slot na microSD karty s podporou wifi. Čo sa týka farieb, pri štarte predaja kamery sú to farby čierna a biela, neskôr by mali byť dostupné ďalšie farby.

Zatiaľ cena nie je stanovená, čítajte nás naďalej.

yi-action-camera-2-04

Zdroj: http://www.gizmochina.com

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše