Víkendová nádielka 31 zľavových kupónov pre Xiaomi produkty

Máme ďalší prehľad Xiaomi produktov v zľavách vďaka zľavovým kupónom. Ponúkame 31 zľavových kupónov pre Xiaomi produkty. K smartfónom ponúkame tiež 8 dolárový kupón pre ďalší nákup.

Xiaomi bezdrôtové sluchátka s kupónom lacnejšie.

Povrch nových sluchátiek je podobný, ktorý nájdeme na Xiaomi náramkoch Mi Band 1 a Mi Band 1S. Sluchátka sú dokonca vodotesné a vydržia extrémne teploty od –20°C do 70°C. Pod hliníkovým rámom nájdeme reproduktor s kovovou membránou, vďaka ktorej je najlepšia kvalita zvuku cez nezávislé zvukové komory.

Sluchátka ďalej podporujú hovory v HD kvalite s redukciou okolitého hluku. Sluchátka disponujú batériou o kapacite 110mAh, vďaka ktorej dokážu prehrávať hudbu až 7 hodín. Ultra pohotovostný režim sluchátok je 11 dní. Pri 10 minútach nabíjania batéria vydrží na 1 hodinu počúvania hudby. Približne za hodinu sa nabijú do maximálnej kapacity.

Cena sluchátok sa pohybuje na úrovni 22.38€.

Vďaka kupónu s názvom: HSCNyear128 cena sluchátok na hodnotu: 18.23€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi bezdrôtové sluchátka

Kupón zadávajte cez pc cez prehliadač Firefox, alebo Google Chrome, na mobile to nemusí fungovať

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Mijia kamerka

Spoločnosť Xiaomi nedávno oficiálne pod podznačkou Mijia predstavila novú akčnú kamerku.

Na výrobe akčnej kamerky sa taktiež podieľa spoločnosť Yi, ale kamerka sa bude predávať pod podznačkou Xiaomi Mijia. Nová kamerka je malých rozmerov 71,5 x 42,7 x 29,5 mm a váži len 99 gramov. A práve preto je vhodná do vrecka, tak ako to bolo znázornené v dnešnej upútavke. Nová kamerka obsahuje čip Ambarella A12S75, snímač Sony IMX317, vďaka ktorému rozlíšenie fotografií je na úrovni 3840 × 2160 pixelov s možnosťou nahrávania 4K videa pri frekvencií 30fps.

Kamerka obsahuje malý 2.4 palcový displej, ktorý je jednoduchý pre prístup k nastaveniam a režimom snímania. A teraz skvelá správa. Pri 4K nahrávaní videa kamerka vydrží neuveriteľné 2 hodiny, pri formáte Full HD pri 100fps vydrží neuveriteľné 3 hodiny. Kamerka podporuje Micro SD karty až do kapacity 64GB, taktiež nechýba integrovaná Wifi a bluetooth.

Kamerka je v predaji v sume 116.07€.

Vďaka kupónu s názvom: GBDY0107 jej cena klesne na hodnotu: 91.20€. Kamerka konečne obsahuje angličtinu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia akčná kamerka

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, v sume 0.01€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Xiaomi Band 2

Oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa nová generácia náramku líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer.

V aplikácií vo smartfóne je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný.

Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Čo sa týka baterky, tak jej výdrž bola stanovená na 20 dní.

Cena náramku Xiaomi Band 2 sa aktuálne predaji pohybuje v sume 22.38€.

Vďaka kupónu s názvom: FONGB32 predajna cena klesne na lepších 19.89€. v cene 0.12€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi MiBand 2

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome.

Zubná kefka

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila novú zubnú kefku.

Spoločnosť prišla na trh s lacnejšou variantou modelu Oclean, so zubnou kefkou Xiaomi Oclean SE Younth Edition. Odľahčená verzia zubnej kefky má rovnakú kapacitu batérie na úrovni až 2600 mAh, vďaka ktorej vydrží až 2 mesiace pri bežnom čistení zubov. Vďaka integrovanému bluetooth nechýba aj u nového modelu podpora spárovania s aplikáciou Mi Home. Taktiež ako ostatné zubné kefky Xiaomi má aj LED diódky zobrazujúce zostávajúcu kapacitu batérie.

Lacnejšia verzia zubnej kefky sa nachádza v predaji v EU sklade v cene 49.74.

Vďaka kupónu s názvom: ocleansesp cena zubnej kefky klesne na hodnotu: 41.45€.
Kefka sa nachádza v EU sklade, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Poštovné je v cene 5.39€ s doručením 3 – 7 dní.

  Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zubná kefka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Šikovná domácnosť Xiaomi

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre šikovnú domácnosť Xiaomi.

Xiaomi Gateway je hlavná riadiaca jednotka šikovnej domácnosti Xiaomi. K tejto jednotke je možné pripájať rôzne Xiaomi bluetooth snímače, napríklad snímač vody, teplotný snímač, pohybový snímač. Riadiaca jednotka taktiež obsahuje LED svetlo, s možnosťou nastavenia rôznych farieb.

Vďaka snímačom je možné nastavovať rôzne pravidlá napr:

Ak v noci snímač zosníma váš pohyb, svetlo sa zapne, možnosť nastavenia intervalu napríklad aby jednotka svietila len minútu.

Jednotka má aj integrovaný alarm takže je možné aj nastaviť ak snímač zosníma pohyb, alarm sa zapne.

Dverový senzor, ako aj senzor pohybu v aplikácií zaznamenávajú aj časy.

Pre majiteľov čističiek vzduchu je možné napríklad nastaviť pravidlo, ak otvoríte okno, na ktorom máte snímač, čistička vzduchu sa vypne. Ak zatvoríte okno, čistička vzduchu sa zapne.

V tomto balení je spomínaná Xiaomi Gateway, ovládateľná zásuvka, ovládateľné tlačítko, senzor na dvere či okná, pohybový senzor.

Aktuálna cena balenia sa pohybuje na úrovni: 89.88€.

Vďaka kupónu s názvom: HSCNyear136

cena klesne na hodnotu približne: 56.37€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Šikovná domácnosť Xiaomi

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Express v sume 10.48€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu. Prípadne poštovné Belgium Registred, kedy Vám e-shop dodatočne poplatky preplatí, ak by produkt skončil na colnici, toto poštovné je zadarmo.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Poštovné EU Express aj pri smartfónoch znova dostupné! Žiadne poplatky pri doručení!

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Xiaomi projektor

Spoločnosť Xiaomi v tomto roku predstavila jeden z najkvalitnejších projektorov na trhu. Projektor je vyrobený spoločnosťou Yorkey. Životnosť lasera je až 25 000 hodín, to je skutočne dlhá doba. Ak by ste ho 2 hodiny denne používali, pri udávanej živostnosti by vydržal 34 rokov. Spoločnosť Xiaomi vynaložila veľké úsilie pre predĺženie tejto živostnosti. Svietivosť je až 5000 lúmenov, vďaka ktorej je obraz jasný a krajší oproti konkurencií. Projektor tiež obsahuje 4 vysoko kvalitné reproduktory. Projektor dokáže zobraziť obraz až do neuveriteľnej uhlopriečky 381cm.

Aktuálna cena projektoru v predaji sa pohybuje na úrovni 1624.25€.

Vďaka kupónu s názvom: XMLPP

jeho cena klesne na ešte lepších 1524.76€. Skvelou výhodou je možnosť výberu poštovného typu EU Express, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Toto poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi projektor

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi okuliare

Okuliare sú vhodné pre pánov aj pre dámy. Aktuálna cena okuliarov sa pohybuje na úrovni 19.06€. Vďaka kupónu s názvom: GBMAR065 cena okuliarov klesne na úroveň: 16.57€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi slnečné okuliare

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi vysávač 2. generácie v EU sklade

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila druhú generáciu robotického vysávača.

Nový vysávač má úplne nový názov. Jeho názov je Xiaomi Roborock Sweep One. Oproti vysávaču Mi Robot Vacuum nový model v mnohých ohľadoch je podobný vysávaču Mi Robot Vacuum, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa pohybuje v EU sklade na úrovni 565.01€, vďaka kupónu s názvom: RBRVCM predajná cena klesne na lepších: 456.01€.

Keďže vysávač sa nachádza skladom v EU, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Cena poštovného sa pohybuje na úrovni: 6.13€ s dobou doručenia kupujúcemu na úrovni 2 – 5 dní.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač 2. generácie

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi batoh

Spoločnosť Xiaomi na trhu predáva aj batoh, ktorý je ideálny na prenos notebooku.

Batoh má kapacitu 17L, batoh je vyrobený zo 100% polyesteru, takatiež je odolný proti dažďu. Ergonomický dizajn s polstrovanými popruhmi znižuje zaťaženie pri jeho nosení. Je vhodný pre notebooky s uhlopriečkou maximálne 15 palcov. Rozmery sú 30.5cm x 14cm x 40cm.

Aktuálna cena batohu sa pohybuje na úrovni 27.35€. Vďaka kupónu s názvom: xiaomibag05 jeho cena klesne na hodnotu: 19.06€. Poštovné je dokonca zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi batoh na notebook

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Xiaomi senzor s možnosťou nabíjania

Spoločnosť Xiaomi len nedávno pod značkou Mijia predstavila nočný pohybový senzor. Tentokrát prichádza na trh s podobným senzorom s menšími vylepšeniami.

Svetelný senzor sa predáva pod podznačkou Xiaomi. Tento model je určený hlavne pre používanie v noci, kedy sa zobudíte a chcete ísť napríklad do kúpelne. Senzor využíva fotosenzitívnu technológiu s duálnymi indukčnými infračervenými lúčmi, vďaka ktorej sa lampa zapne pri detekcii pohybu. Môže byť umiestnená napríklad na strop, prípadne na vami zvolené miesto.

Vďaka batérií s kapacitou 750mA je udávaná výdrž približne 4 mesiace. Oproti prvej verzií nočného senzoru, tento model obsahuje integrovanú batériu, ktorú je možné nabíjať prostredníctvom USB portu. Osvetlenie má kvietkový vzor. Senzor sníma vzdialenosť 5 – 7m. Po bokoch 2 – 3m. Osvetlenie je bielej farby a zostáva zapnuté 15 sekúnd, následne sa svetlo zhasne – ak nie je detekovaný žiadny pohyb.

Aktuálna cena senzoru v predaji sa pohybuje na úrovni 15.75€.

Vďaka kupónu s názvom: GBMAR100 cena klesne na hodnotu približne: 11.60€. Poštovné v cene 0.12€.

Pohybový senzor po zapnutí ihneď funguje, nie je potrebná žiadna konfigurácia prostredníctvom smartfónu. Nie je potrebné vlastniť Xiaomi Gateway riadiacu jednotku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi nočný pohybový senzor

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Kupón zadávajte cez pc cez prehliadač Firefox alebo Google Chrome

Xiaomi repráčik

20160505114354_97870

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre Xiaomi repráčik.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 11.93€.

Vďaka kupónu s názvom: GBMAR097

sa zníži cena zníži na sumu približne 9.94€. Tento model repráčiku na jedno nabitie vydrží až 4 hodiny prehrávania hudby. Poštovné je v cene 0.19€.

Kupón je platný pre šedé prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi repráčik

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi senzor pohybu

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre senzor pohybu, určený pre šikovnú domácnosť Xiaomi.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 14.34€.

Vďaka kupónu s názvom: GBMAR095

cena klesne na hodnotu približne: 11.60€. Poštovné je v cene: 0.41€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi senzor pohybu

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi adaptérik

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre Xiaomi prevodník z USB typu C na Micro USB.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 1.36€.

Vďaka kupónu s názvom: GBMAR094

cena klesne na hodnotu približne: 0.82€. Poštovné je v cene 0.38€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi adaptérik

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi nočný pohybový senzor

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila nočný pohybový senzor.

Svetelný senzor sa predáva pod podznačkou Mijia. Tento model je určený hlavne pre používanie v noci, kedy sa zobudíte a chcete ísť napríklad do kúpelne. Senzor využíva fotosenzitívnu technológiu s duálnymi indukčnými infračervenými lúčmi, vďaka ktorej sa lampa zapne pri detekcii pohybu. Môže byť umiestnená napríklad na strop, prípadne na vami zvolené miesto.

Senzor sníma vzdialenosť 5 – 7m. Osvetlenie je bielej farby a zostáva zapnuté 15 sekúnd, následne sa svetlo zhasne – ak nie je detekovaný žiadny pohyb. Senzor je napájaný 3x AA batériami. Skvelá je výdrž, pri slabšom jase 0.7Lm je ho možné používať až 12 mesiacov, pri silnejšom jase 3.8Lm až 6 mesiacov.

Aktuálna cena senzoru v EU sklade sa pohybuje na úrovni 11.60€.

Vďaka kupónu s názvom: HSCNyear129 cena produktu klesne na: 9.11€. Poštovné je zadarmo. Výhodou je rýchlejšie doručenie produktu 5 – 7 dní.

Pohybový senzor po zapnutí ihneď funguje, nie je potrebná žiadna konfigurácia prostredníctvom smartfónu. Nie je potrebné vlastniť Xiaomi Gateway riadiacu jednotku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom nočný senzor Xiaomi

Aktuálna cena senzoru v čínskom sklade je v predaji na úrovni 10.08€. Vďaka kupónu s názvom: MIIRSQ cena produktu klesne na: 8.28€. Poštovné je v cene 0.09€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia svetelný senzor

Kupóny zadávajte cez pc cez prehliadač firefox alebo google chrome, tam s určitosťou fungujú

Náš test senzoru: http://www.xiaomiphone.sk/2017/08/otestovali-sme-nocny-pohybovy-senzor-mijia-xiaomi

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nadupaný Xiaomi Notebook Pro

Spoločnosť Xiaomi začiatkom septembra oficiálne predstavila nový notebook určený pre profesionálov. Nový Xiaomi Mi Notebook Pro prichádza s procesorom Intel Core i7-8550U Quad Core 1.8GHz, až do 4.0GHz, ktorý je oproti predchodcovi 7. generácie výkonnejší až o 40%. Nový notebook obsahuje 15.6 palcový displej s rozlíšením Full HD. Interné úložisko nájdeme o kapacite 256GB, je ním SSD disk. Notebook obsahuje grafickú kartu Geforce MX150. RAM na úrovni 8GB alebo 16GB.

Cena notebooku v predaji verzie s procesorom Intel Core i7, 8GB RAM a 256GB interným úložiskom v EU sklade sa pohybuje na úrovni 950.38€. Vďaka kupónu s názvom: HSCNyear140 cena klesne na ešte lepších: 829.11€. Poštovné je v cene 3.93€, kuriérom DHL, doba doručenia 3 – 5 dní. Keďže je produkt z EU skladu, ďalšie poplatky neplatíte pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Notebook Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Cena notebooku v čínskom sklade v predaji verzie s procesorom Intel Core i7, 8GB RAM a 256GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 959€. Vďaka kupónu s názvom: XMNB05 cena klesne na ešte lepších: 878.03€. Taktiež je možný výber poštovného typu: EU Express v sume 7.21€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. V obehu je len 10 kupónov.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Notebook Pro

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

 

Zľavový kupón pre Xiaomi notebook so snímačom otlačkov.

Jeden z najnovších notebookov Xiaomi, ktorý obsahuje snímač otlačkov prstov má uhlopriečku 13.3 palca s Full HD rozlíšením. Procesorom notebooku je Intel Core i5-7200U, RAM o kapacite 8GB, interné úložisko SSD na úrovni 256GB. Na nabíjanie notebooku slúži USB port typu C. Notebook obsahuje grafickú kartu Intel HD Graphics 620.

Cena notebooku v EU sklade sa pohybuje na úrovni: 819.02.

Vďaka kupónu s názvom: MIBOOK13 cena klesne na ešte lepších: 721.33. Produkt je zasielaný z EU skladu, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Cena poštovného je v cene 5.29€ s doručením 2 – 5 dní.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi notebook v EU sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi teplomer

Tento teplomer vám poskytne pohodlnejšie, hygienické a presnejšie meranie teploty tela. Teplomer dokáže detekovať teplotu behom 1 sekundy, vďaka bezkontaktnému infračervenému snímaču. Po zmeraní teploty teplomer mierne zavibruje. Tento snímač je nemeckej spoločnosti Heimann. Teplomer obsahuje LED displej, kde sa zobrazí teplota. Napájaný je 2x AAA batériami s výdržou až na 3000 meraní.

Aktuálna cena teplomeru sa pohybuje na úrovni: 24.04€.

Vďaka kupónu s názvom: GBDY0117 jeho cena klesne na úroveň: 19.06€. Poštovné za 2.10€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi teplomer

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Yeelight inteligentná farebná žiarovka

Xiaomi Yeelight inteligentná farebná žiarovka obsahuje funkciu diaľkového nastavenia farieb a nastavenia jasu. Cez aplikáciu v smartfóne jednoducho si vyberiete jednu farbu zo 16 miliónov farieb a nastavíte úroveň jasu. Nová žiarovka bola vyvinutá v spolupráci s vysoko kvalitnými žiarovkami Osram. Cena žiarovky sa aktuálne pohybuje v sume: 15.75.

Vďaka kupónu s názvom: GBDY0109 jej cena klesne na úroveň: 13.76€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi farebná Yeelight žiarovka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi router

Zahraničný e-shop ponúka zľavový kupón pre router Xiaomi Mi Wifi 3.

Xiaomi Mi Wifi 3 router obsahuje 1 wan port pre príjem internetu z hlavného routeru a 2 lan porty pre zdielanie pripojenia k zariadeniam. Tento router je ideálny pre bežné internetové pripojenie. Router obsahuje dve frekvencie 2.4GHz a 5GHz. Tento model obsahuje aj anglický jazyk pri LAN konfigurácií, ale lepšia a ľahšia možnosť je nastaviť router jednoducho cez aplikáciu Mi Wifi pre smartfóny, kde aplikácia Mi Wifi je tiež v angličtine. Konečne to nie je len verzia routru s čínštinou, ale konečne má už aj angličtinu.

Tento model obsahuje aj USB port, vďaka ktorému k routru pripojíte externý USB disk, ktorý slúži na vlastný Cloud. Čiže váše data Xiaomi smartfónu jednoducho môžete zálohovať na tento disk.

Aktuálna cena routru sa pohybuje na úrovni 27.35€.

Vďaka kupónu s názvom: GBDY0105 cena produktu klesne na úroveň 24.04€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Wifi 3 router

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome.

Zubná kefka Xiaomi Oclean One

Spoločnosť Xiaomi koncom minulého roku predstavila nový model zubnej kefky.

Xiaomi Oclean One zubná kefka má kapacitu batérie až 2600 mAh, vďaka ktorej vydrží až 2 mesiace pri bežnom čistení zubov. Vďaka integrovanému bluetooth nechýba podpora spárovania s aplikáciou Mi Home. K zubnej kefke sa dodáva aj dock stanica pre jej nabíjanie. Taktiež ako ostatné zubné kefky Xiaomi má aj LED diódky zobrazujúce zostávajúcu kapacitu batérie.

Aktuálna cena kefky v EU sklade sa pohybuje na úrovni 74.61€. Vďaka kupónu s názvom: ocleanonepo jej cena klesne na hodnotu: 65.49€. Najlacnejšie poštovné je v cene 4.87€ s doručením 2 – 5 dní. Kupón platí pre čierne aj biele prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zubná kefka v EU sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi peňaženka

Xiaomi peňaženka je vyrobená z kože, má mnoho priehradok na karty. Jej cena sa pohybuje na úrovni 22.38€. Vďaka kupónu s názvom: Wallet1501 cena klesne na hodnotu: 17.73€. Poštovné je zadarmo. Kupón platí pre čierne prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi peňaženka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi ovládateľná zásuvka

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre ovládatelnú Xiaomi predlžovačku.

Predlžovačku je možné ovládať vzdialeno prostredníctvom Mi Home aplikácie v smartfóne. Taktiež je možné do nej zasunúť klasické európske dvojkolíky.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 23.50€.

Vďaka kupónu s názvom: GBDY0116

cena klesne na hodnotu: 14.09€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi ovládateľná predlžovačka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Svetlo pre psíka

Svetlo pre psíka na zadnej strane obsahuje QR kód, ktorý po načítaní zobrazí informácie o psíkovi v prípade straty. Svetlko sa taktiež automaticky zapne v noci vďaka senzoru okolitého osvetlenia. Nechýba spárovanie svetla so smartfónom vďaka technológií bluetooth. Na jedno nabitie svetlo vydrží až 4 mesiace.

Aktuálna cena svetla sa pohybuje na úrovni: 15.64€.

Vďaka kupónu s názvom: MIDOG

cena klesne na hodnotu: 12.43€. Kupón platí pre červené prevedenie. Poštovné je v cene 2.17€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Svetlo pre psíka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Yeelight osvetlenie

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene stropnú lampu Xiaomi v bielom farebnom prevedení.

Nová lampu lampu je možné ovládať prostredníctvom aplikácie v smartfóne, vďaka Wifi alebo Bluetooth technológií. K novej lampe je taktiež dodávaný aj diaľkový ovládač.

Jej aktuálna cena v EU sklade sa pohybuje na zníženej úrovni 58.03€. Poštovné kuriérom DHL je v cene len 4.30€. Výhodou EU skladu je rýchle dodanie produktu, keďže produkt je skladom v EU, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Stropná lampa Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi v októbri minulého roku oficiálne predstavila druhú generáciu svojej Yeelight lampy.

Xiaomi Yeelight lampa prišla na trh v roku 2015. Veľké zmeny druhá generácia lampy nezískava. Jej dizajn je naďalej na skvelej úrovni, logo Mijia na prednej strane získalo zlaté farebné prevedenie. Lampu je teraz možné spárovať v rámci Wifi siete, nie bluetooth technológie.

Dizajn lampy je valcovitý, spodná časť je kovová. Na hornej strane nájdeme v strednej časti tlačítko pre zapnutie / vypnutie. Pod ním sa nachádza tlačítko, ktoré prepína 3 rôzne nastavenia osvetlenia.

  1. režim je – možnosť výberu rôznych farieb.
  2. režim je – možnosť výberu bielej farby.
  3. režim je – možnosť výberu náhodných farieb, čiže náhodne sa obmieňajú rôzne farby.

Navyše krúžením prstom po hornej časti lampy je možné zvýšiť alebo znížiť jas osvetlenia.

Aktuálna cena druhej generácie lampy sa pohybuje na úrovni 49.74€.

Vďaka kupónu s názvom: MBLamp

cena lampy klesne na hodnotu približne: 46.42€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight lampa 2. generácie

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred v cene 2.87€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Počet kupónov je obmedzený, odporúčame zadávať kupón cez počítač prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Google Chrome

Otestovali sme Xiaomi Yeelight lampu (fotky+video)

V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest sme si pre čitateľov pripravili menší darček. Ponúkame 8 dolárový poukaz po objednávke hociktorého Xiaomi smartfónu z webového e-shopu Gearbest.

Potrebné je:

  1. Objednať si Xiaomi smartfón z webovej stránky Gearbest.
  2. Následne na náš e-mail admin@xiaomiphone.sk nám zaslať číslo objednávky a vašu e-mailovú adresu registrovanú v e-shope Gearbest, pod ktorou nakupujete.
  3. Do 48 hodín Vám na účet Gearbest bude pripísaná čiastka 8 dolárov na nákup – pri momentálnom kurze to vychádza približne 6.64.

Po pripísaní na účet ak budete objednávať ďalší tovar, pod kolonku platby sa vám zobrazí možnosť GB Gift Card, kde vyberiete daný poukaz a použijete ho.

Poukaz môže byť použitý na kúpu hocijakého tovaru. Poukaz funguje spôsobom, že do hodnoty 8 dolárov, čiže 6.64, môže byť maximálna konečná suma objednávky. Čiže v objednávke môže byť viac produktov, ale len do konečnej výslednej sumy 8 dolárov. Napríklad produkty z kategórie: https://www.gearbest.com/zone-deals.html

Ponuka platí pre objednávky od 3. marca 2018 12.00 hod. do 31. marca 2018 – nastavenie 8 dolárového kupónu na Váš Gearbest účet platí len v tomto termíne, dodatočné uplatnenie po tomto termíne spätne sa nenastavuje. 8 dolárový kupón má dobu expirácie ku dňu 31.12.2018.

Xiaomi Mi A1

Zahraničný e-shop si pripravil aktuálne zľavu na smartfón Xiaomi Mi A1 v EU sklade. Taktiež ponúkame 8 dolárový kupón na ďalší nákup.

Xiaomi Mi A1 prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Snapdragon 625, RAM s kapacitou 4GB, interným úložiskom s kapacitou 64GB. Smartfón obsahuje batériu na úrovni 3080mAh. Snímač otlačkov prstov nájdeme na zadnej strane smartfónu. Nechýba duálny fotoaparát 12 megapixelový, ktorý podľa spoločnosti je veľmi podobný fotoaparátu v smartfóne iPhone 7 Plus. Smartfón má krásne kovové prevedenie a je tenký len 7.3mm. Farebné prevedenia: čierna, zlatá, ružová zlatá. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Matné čierne prevedenie nezanecháva otlačky.

Cena čierneho modelu so 64GB interným úložiskom v EU sklade momentálne sa pohybuje v sume 243.43€.

Vďaka kupónu s názvom: HSCNyear137

cena klesne na hodnotu približne: 179.08€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi A1 v EU sklade

Poštovné z EU skladu je v cene: 4.30€ s doručením 2 – 5 dní kuriérom DHL. Keďže je smartfón z EU skladu, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Xiaomi Redmi 5 32GB GLOBAL

Smartfón Xiaomi Redmi 5 prichádza s 5.7 palcovým displejom s rozlíšením HD+, 1440 x 720 pixelov, v pomere 18:9. Smartfón získava RAM s kapacitou 2 alebo 3GB, interné úložisko na úrovni 16GB alebo 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Slot obsahuje hybridný, čiže 2 simkarty, alebo 1 simkarta a 1 Micro SD karta.

Smartfón získava procesor Snpadragon 450 taktovaný na frekvenciu 1.8GHz s grafickým adaptérom Adreno 560. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 12 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový.
Kapacita batérie dosahuje úroveň 3300 mAh.

Aktuálna cena smartfónu v čiernej farebnej variante s 3GB RAM a 32GB interným úložiskom sa pohybuje v sume: 125.19€.

Vďaka kupónu s názvom:

GBMBP

cena klesne na hodnotu: 123.37€.

Uvedená varianta je GLOBAL ROM s plným LTE, nechýba slovenčina, EU adaptér.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi 5

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Express v sume 7.19€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu. Prípadne poštovné Belgium Registred, kedy Vám e-shop dodatočne poplatky preplatí, ak by produkt skončil na colnici, toto poštovné je zadarmo.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Poštovné EU Express aj pri smartfónoch znova dostupné! Žiadne poplatky pri doručení!

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Xiaomi Redmi Note 4 64GB zlatý

Xiaomi Redmi Note 4 disponuje 5.5 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, procesorom Snapdragon 625, batériou o kapacite 4100mAh. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Tiež sa tu nachádza hybridný slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Smartfón v zlatej variante obsahuje 4GB RAM + 64GB interné úložisko. Jeho cena sa pohybuje na úrovni 157.53€.

Vďaka kupónu s názvom: note42018 predajná cena klesne na úroveň: 149.23€. Pri výbere poštovného typu: EU Express v sume 5.84€ ďalšie poplatky pri doručení smartfónu nebudete platiť.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi Note 4 GLOBAL

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Uvedený model je GLOBAL verzia s plnou podporou LTE, v balení je EU nabíjačka.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Max 2 prichádza so 6.4 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Snapdragon 625. Oproti prvej generácií modelu Max rámčeky u nového smartfónu sú užšie o 53%. Smartfón obsahuje 4GB RAM spolu so 64GB interným úložiskom, vyššia varianta obashuje 4GB RAM so 128GB interným úložiskom. Hlavný fotoaparát je 12 megapixelový. Predný fotoaparát 5 megapixelový. U prvej generácie sme sa stretli s batériou o kapacite 4850mAh, nový model obsahuje až 5300mAh batériu, ktorá sľubuje až 18 hodín prehrávania videa, 57 hodín kontinuálneho hovoru.

Vďaka ohromnej kapacite batérie tiež smartfón slúži aj ako powerbanka. Vďaka podporuje Quick Charge 3.0 smartfón behom hodiny je nabitý na kapacitu 68%. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C. Smartfón beží na operačnom systéme Android 7.1 s nadstavbou MIUI8, ktorý u tohto modelu obsahuje aj možnosť rozdelenia obrazovky na dve aplikácie. V ponuke sú dve varianty so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom, ďalšia varianta je so 4GB RAM a 128GB interným úložiskom.

Cena v predaji zahraničného e-shopu v matnej čiernej variante v EU sklade sa pohybuje na úrovni: 223.85€, so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom.

Vďaka kupónu s názvom: max2018

cena klesne na hodnotu: 207.27€. Produkt sa nachádza v EU sklade, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Poštovné je v cene 4.87€ s doručením 2 – 5 dní.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Max 2 v EU sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Note 2

14753454_10153773217426612_3060928632852374402_o

Smartfón Xiaomi Note 2 prichádza so zahnutým sklom na prednej aj zadnej strane. Zadná strana je hlinníková na ktorej sa nachádza sklo. Displej smartfónu je vyrábaný technológiou OLED a jeho uhlopriečka je 5.7 palca. Displej pokrýva 77.2% percenta prednej časti. Procesorom zariadenia Mi Note 2 je výkonný procesor Snapdragon 821 taktovaný na 2.35GHz.

Máme tu viacero verzií RAM a interného úložiska. 4GB RAM + 64GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko – špeciálna globálna edícia s plnou podporou LTE. Batéria v smartfóne disponuje kapacitou 4070mAh, ktorá podporuje rýchlonabíjanie Quick Charge 3.0. Taktiež je tu podpora NFC. Ultrazvukový snímač otlačkov prstov na prednej strane. Zadný fotoaparát je až 22 megapixelový s možnosťou nahrávania videa vo formáte 4K. Predný fotoaparát tu nájdeme 8 megapixelový.

Smartfón v internetovom e-shope je dodávaný s najnovším MIUI8 tiež so slovenským jazykom. Cena čierneho modelu 4GB RAM + 64GB interné úložisko sa pohybuje v sume 328.90€ v EU sklade.

Vďaka kupónu s názvom: note218 cena klesne na ešte lepších: 257.02€.

Cena poštovného sa pohybuje na úrovni 5.39€. Výhodou EU skladu je rýchlejšie doručenie, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Doba doručenia 3 – 7 dní.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Note 2 v EU sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Redmi Note 4 v EU sklade

Ponúkame zľavový kupón na zľavu modelu Xiaomi Redmi Note 4 v zlatom farebnom prevedení v EU sklade.

Xiaomi Redmi Note 4 disponuje 5.5 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, procesorom Snapdragon 625, batériou o kapacite 4100mAh. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Tiež sa tu nachádza hybridný slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane.

Smartfón v zlatej variante obsahuje 4GB RAM + 64GB interné úložisko. Jeho cena sa pohybuje v EU sklade na úrovni 197.31€.

Vďaka kupónu s názvom: HSCNyear138 predajná cena klesne na úroveň: 157.53€. Keďže smartfón je v EU sklade, ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. Poštovné je v cene 4.30€, doručenie kuriérom DHL 3 – 5 dní.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi Note 4 v EU sklade

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Uvedený model je GLOBAL verzia s plnou podporou LTE, v balení je EU nabíjačka.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť