Exkluzívny kupón: Hodinky ktorým nechýba farebný displej, výdrž 5 mesiacov, snímač tepu len za 22.97€ z pôvodných 29.22€

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre zaujímavé hodinky.

Hodinky Oukitel W1 sú elegantného kovového prevedenia, náramok je z kože v rôznych farebných prevedeniach. Hodinky obsahujú farebný displej, snímač tepu, ktorý funguje automaticky bez potrebného manuálneho spustenia, nechýbajú notifikácie, monitoring spánku, krokomer, taktiež dokážu vyhodnotiť aj hladinu kyslíka v krvi. Neuveriteľná je výdrž batérie na úrovni až 150 dní. Na spárovanie so smartfónom slúži aplikácia Hey Band dostupná v AppStore, alebo Google Play Store.

– elegantný vzhľad

– farebný dotykový displej

výdrž batérie na nabitie až 150 dní

notifikácie, snímač tepu

najlepšia cena za produkt vzhľadom na špecifikácie a funkcie

Cena čierneho prevedenia sa pohybuje v sume: 29.22€.

Vďaka kupónu: OUKW1

cena klesne na hodnotu 22.97€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom hodinky Oukitel

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť