fbpx

Obrovská nádielka 140 produktov s výslednou cenou už od 0.94€

Poďme sa pozrieť na rôzne, ktoré je možné kúpiť v skvelých cenách. Vybrali sme 140 produktov. 

Xiaomi skrutkovač

Ponúkame zľavový kupón pre Xiaomi Mijia skrutkovač.

Sada skrutkovačov Mijia Wiha teraz v lepšej cene vďaka kupónu. Wiha je TOP značka nie len v Nemecku, ale aj po celom svete, ktorá vyrába veľmi kvalitné pracovné nástroje, s viac ako 75 ročnou činnosťou. Medzi klientmi tejto spoločnosti patria spoločnosti ako: Siemens, Foxconn, Volkswagen, Mercedes-Benz.. Spoločnosť Xiaomi spolupracuje s viac ako 77 spoločnosťami na výrobe svojich produktov. Sada obsahuje 24 rôznych nadstavcov, ktorých povrch je odolný voči korózií. Všetko sa nachádza v malej krabičke z hliníka vyrábaného eloxovaným procesom. Aktuálne sa produkt nachádza v zľave, v predajnej cene na úrovni len 18.57€.

Poštovné zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia sada skrutkovačov

Xiaomi nočný pohybový senzor

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila nočný pohybový senzor.

Svetelný senzor sa predáva pod podznačkou Mijia. Tento model je určený hlavne pre používanie v noci, kedy sa zobudíte a chcete ísť napríklad do kúpelne. Senzor využíva fotosenzitívnu technológiu s duálnymi indukčnými infračervenými lúčmi, vďaka ktorej sa lampa zapne pri detekcii pohybu. Môže byť umiestnená napríklad na strop, prípadne na vami zvolené miesto.

Senzor sníma vzdialenosť 5 – 7m. Osvetlenie je bielej farby a zostáva zapnuté 15 sekúnd, následne sa svetlo zhasne – ak nie je detekovaný žiadny pohyb. Senzor je napájaný 3x AA batériami. Skvelá je výdrž, pri slabšom jase 0.7Lm je ho možné používať až 12 mesiacov, pri silnejšom jase 3.8Lm až 6 mesiacov.

Cena nočného senzoru sa pohybuje v zľave, na úrovni 8.60€.

Poštovné je zadarmo. Pohybový senzor po zapnutí ihneď funguje, nie je potrebná žiadna konfigurácia prostredníctvom smartfónu. Nie je potrebné vlastniť Xiaomi Gateway riadiacu jednotku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia svetelný senzor

Náš test senzoru: http://www.xiaomiphone.sk/2017/08/otestovali-sme-nocny-pohybovy-senzor-mijia-xiaomi

 

Xiaomi Band 2

Náramky Xiaomi Band sú najpredávanejšie náramky na svete vďaka nízkej cene a vysokej výdrži batérie na jedno nabitie.

Náramok Xiaomi Band 2 obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne s názvom Mi Fit je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií, ktoré máte v smartfóne. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vodotesný do 1 m hĺbky vody po dobu 30. minút.

Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi smartfónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Táto funkcia je funkčná aj u iných značiek, v nastavení odomknutia smartfónu, ak je v blízkosti dostupné určite bluetooth zariadenie, čiže v tomto prípade Xiaomi Band náramok.

Vďaka batérií s kapacitou 70 mAh výdrž náramku je na úrovni 20 dní, ale aj až 30 dní.

Cena náramku Xiaomi Band 2 v medzinárodnej verzií – určenej pre všetky trh bola znížená na sumu 18.06€. Poštovné v cene 0.74€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 2

Xiaomi Mijia tenisky

Spoločnosť Xiaomi v minulom mesiaci prišla na trh s novou generáciou svojich populárnych tenisiek. V spolupráci so zahraničným e-shopom Lightinthebox prinášame exkluzívnu cenu nového modelu tenisiek.

Rovnako ako u prvej generácie aj nový model sa predáva pod podznačkou  Mijia.

Nové tenisky prichádzajú so zlepšenou povrchovou úpravou a novším vzhľadom. Tenisky sa vyrábajú z 5 rôznych materiálových vrstiev tavenej do jednoho celku. Pomocou nového výrobného procesu poskytujú lepšiu stabilitu a podporu nohy. Vrchná časť tenisky je vyrobená z elastického pletenia. Materiál je veľmi trvanlivý, vďaka čomu je možné tenisky jednoducho prať v práčke bez obáv poškodenia.

Tenisky na trh prichádzajú v rôznych farebných prevedeniach vrátane bielej alebo oranžovej určenej pre ženy. Pre mužov sú k dispozícií farby ako modrá, čierna, šedá, biela.

Cena tenisiek v predaji bola znížená na perfektných: 38€. Štandardná cena v e-shopoch sa pohybuje na úrovni 51.60€ (aktuálna cena na Gearbeste).

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia tenisky

Poštovné je dokonca zadarmo, typ poštovného Expedited Postal, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO alebo DPH navyše neplatíte.

 

Elektrický bike

Zahraničný e-shop znova znížil cenu elektrobicykla.

Elektrobicykel Samebike LO26 obsahuje 350W elektromotor, vďaka ktorému je možný až 70km dojazd v režime moped, 40 km dojazd v plnom elektrickom režime v plnej rýchlosti. Maximálna rýchlosť bicykla je na úrovni 30 km / h. K produktu je dodávaný EU adaptér.

Cena čierneho farebného prevedenia bola znížená o 22%, na hodnotu 602€. Cena bieleho prevedenia sa pohybuje v sume 675.91€.

Poštovné typu Europe Railway Priority Mail je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Elektrobike

Nové Xiaomi budíky

Spoločnosť Xiaomi má na trhu zaujímavé budíky, ktoré získajú pozornosť vašich návštevníkov.

Spoločnosť nedávno predstavila nové budíky, ktorých výrobu zabezpečuje spoločnosť Hangzhou Tig Technology Co., rovnako ako v prípade nástennej verzie hodín. Nové budíky sú  vyrobené z dreva z najlepšej guľatiny a následného leštenia. Budíky majú priemer 12 cm s hrúbkou 4.5 cm. Vhodné sú aj do tmavšieho prostredia, kedy vďaka svetlému podkladu a čiernym ukazovateľom sú ľahko viditeľné.

Ich cena momentálne bola znížená o 12% na perfektných: 21.96€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi budíky

Poštovné je zadarmo.

Nadupaná Xiaomi Tv v EU sklade

Xiaomi televízia s uhlopriečkou 109cm je v zníženej cene rovno v EU sklade. Nižšie uvádzame aj návod, ako do tv nainštalovať slovenčinu / angličtinu.

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila najlacnejšiu televíziu Xiaomi Mi TV 4A. Tento model obsahuje 43 palcovú uhlopriečku – 109cm. Televízia obsahuje 2GB RAM, 8GB interné úložisko. Taktiež je k nej stojan, alebo ju môžete zavesiť. Rozlíšenie obrazovky je na úrovni Full HD.

Aktuálna cena televízie v EU sklade bola znížená na hodnotu 317.34€.

Poštovné je v cene 5.23€, doručovacia doba 3 – 7 dní.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Tv

Herná stolička

Zahraničný e-shop ponúka v skvelej cene hernú stoličku.

Stolička ponúka kvalitné kožené prevedenie, jej nosnosť je na úrovni 150 kg. Taktiež v balení nechýbajú menšie podušky. Taktiež stolička obsahuje opierku nôh. Nechýba množstvo pozitívnych komentárov a fotografií od kupujúcich na stránke produktu.

Jej cena sa pohybuje na úrovni: 111.80€.

Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express v sume 15.76€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom herná stolička

Ninebot kolobežka

Zahraničný e-shop Gearbest ponúka v parádnej cene nový model Ninebot ES1 No.9 kolobežky. Spoločnosť Ninebot, je čínskou spločnosťou, ktorá vznikla investíciou spoločnosti Xiaomi. Spoločnosť Ninebot je taktiež výrobcom Xiaomi kolobežiek. Kolobežka Ninebot je dizajnom podobná, aj kvalitou totožná s kolobežkou od Xiaomi.

Kolobežka Ninebot No. 9 má nosnosť 100 kg, poskytuje dojazd na úrovni 25 km, maximálna rýchlosť kolobežky je na úrovni 20 km / h.

Cena kolobežky bola znížená o perfektných 25%, na hodnotu 292.40€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kolobežka Ninebot No. 9

Poštovné typu Europe Railway Priority Mail je zadarmo, pri ktorom ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Elegantné hodinky

Zahraničný e-shop ponúka výrazne v nižšej cene elegantné hodinky Alfawise.

Hodinky Alfawise S2 sú elegantného kovového prevedenia, náramok je z kože v dvoch farebných prevedeniach. Hodinky obsahujú farebný displej, snímač tepu, ktorý funguje automaticky bez potrebného manuálneho spustenia, nechýbajú notifikácie, monitoring spánku, krokomer, taktiež dokážu vyhodnotiť aj hladinu kyslíka v krvi. Zaujme hlavne skvelá výdrž batérie na jedno nabitie, až 30 dní.

Cena hodiniek v predaji bola znížená na perfektných: 19.78€.

Poštovné je zadarmo. Znížená cena platí u oboch farebných prevedení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom hodinky Alfawise

 

Xiaomi elektrický skrutkovač

Spoločnosť Xiaomi má na trhu aj kvalitný elektrický skrutkovač Xiaomi Miia Wowstick 1FS  1P+. 

Skrutkovač prichádza s hliníkovým dizajnom a obsahuje aj LED svetlo. Je vybavený 2x AAA batériami s výdržou až 8 hodín nepretržitej práce alebo 180 dní v pohotovostnom režime. Hmotnosť predstavuje 234 gramov. K dispozícií je až 18 nadstavcov vyrobených z kvalitnej ocele.

Jeho aktuálna cena sa pohybuje na úrovni skvelých: 16.79€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia skrutkovač

Rubiková kocka Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi v apríli predstavila nový produkt.

Bola ním rubiková kocka GiiKER Super Cube i3, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie. Kocka obsahuje 300 kusov 6-osového snímača a algoritmu pre automatické rozpoznávanie stavu kocky, vďaka čomu je ju možné spárovať s aplikáciou v smartfóne, kde je možné vidieť aktuálny stav kocky.

Nový produkt pre spoločnosť Xiaomi vyrába spoločnosť Foshan Jike Innovation Technology Co. V aplikácií v smartfóne je možné sledovať aj tutoriály ku kocke. So smartfónom sa páruje prostredníctvom technológie Bluetooth. Nová kocka sa nabíja prostredníctvom bežného USB portu v nabíjačke. Pri 1h dennom hraní kocka vydrží na jedno nabitie až 30 dní. Pohotovostný režim je na úrovni až 3 mesiace.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 24.35€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom rubikova kocka Xiaomi

Plavecká čiapka Xiaomi

Ako už vieme spoločnosť Xiaomi má na trhu plavecké okuliare.

Tentokrát do plaveckého odvetvia prichádza ďalší nový produkt. Medzi najnovší produkt patrí plavecká čiapka, ktorá získava výnimočný dizajn. Čiapka prichádza v bielom alebo v čiernom farebnom prevedení, s miernym texturovaným motívom, ktorý čiapke dodáva eleganciu a zaujímavý vzhľad. Nová čiapka je skvele elastická.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 11.14€. Poštovné je v cene: 2.21€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi plavecká čiapka

Xiaomi repelent proti komárom

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami predstavila nový odpudzovač proti komárom.

Na výrobe sa podieľa spoločnosť ZMI prichádza. Nový odpudzovač je napájaný 2x AAA batériami, ktoré poháňajú motorček, vďaka ktorému odpudzovacie esencie sú uvoľňované. Repelent nemá zápach, je netoxický a vydrží po dobu 200 hodín, približne 8 hodín denne po dobu 25 dní.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 12.13€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia repelent

Xiaomi holiaci strojček v historickej cene

Spoločnosť Xiaomi  nedávno predstavila vlastný holiaci strojček.

Rovnako ako mnoho ďalších produktov aj tento produkt sa predáva pod poznačkou Mijia. Telo elektrického holiacieho strojčeka je vyrobené z eloxovaného hliníka, horná holiaca časť je vyrobená anodizačnou technológiou, vďaka ktorej má strojček lesklý efekt.

Holiaci strojček je neuveriteľne tenký na úrovni 1.3cm a má hmotnosť len 100g. Takže je ho možné jednoducho nosiť vo vrecku nohavíc. Čepeľ je vyrobená z modernej ocele dovezenej z Japonska, ktorá je rovnako kvalitná ako pri výrobe samurajských mečov. Oceľ je šetrná k pokožke. Holiaci strojček sa nabíja prostredníctvom USB C portu. Vysokorýchlostný motorček má 7800 otáčok za minútu. Taktiež je veľmi tichý na úrovni 65dB. Pri bežnom 3 minútovom dennom holení batéria vydrží až jeden mesiac.

Holiaci strojček sa pohybuje bežne v predaji v cene: 35.06€. Momentálne cena klesla na historických 29.24€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom holiaci strojček Xiaomi

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Akčná kamerka Xiaomi Mijia

Spoločnosť Xiaomi nedávno oficiálne pod podznačkou Mijia predstavila novú akčnú kamerku.

Na výrobe akčnej kamerky sa taktiež podieľa spoločnosť Yi, ale kamerka sa bude predávať pod podznačkou Xiaomi Mijia. Nová kamerka je malých rozmerov 71,5 x 42,7 x 29,5 mm a váži len 99 gramov. A práve preto je vhodná do vrecka, tak ako to bolo znázornené v dnešnej upútavke. Nová kamerka obsahuje čip Ambarella A12S75, snímač Sony IMX317, vďaka ktorému rozlíšenie fotografií je na úrovni 3840 × 2160 pixelov s možnosťou nahrávania 4K videa pri frekvencií 30fps.

Kamerka obsahuje malý 2.4 palcový displej, ktorý je jednoduchý pre prístup k nastaveniam a režimom snímania. A teraz skvelá správa. Pri 4K nahrávaní videa kamerka vydrží neuveriteľné 2 hodiny, pri formáte Full HD pri 100fps vydrží neuveriteľné 3 hodiny. Kamerka podporuje Micro SD karty až do kapacity 64GB, taktiež nechýba integrovaná Wifi a bluetooth.

Kamerka je v predaji v zníženej sume sume 94.60€. Kamerka konečne obsahuje angličtinu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia kamerka

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi zubna kefka

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Soocas v januári predstavila novú zubnú kefku.

Zubná kefka Soocas X1 má až 3 režimy čistenia. Vďaka integrovanej batérií s kapacitou 700 mAh vydrží približne 18 dní používania na jedno nabitie. V balení sa nachádza aj stojan/dock stanica pre nabíjanie zubnej kefky.

Cena kefky sa pohybuje na úrovni: 25.80€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom zubná kefka Soocas X1

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je v sume 1.36€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

 

Športový remienok pre Xiaomi Band 2

Cena produktu sa pohybuje v cene na úrovni: 2.72. Poštovné je v cene 0.43€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom remienok pre Xiaomi Band 2

Gearbest tričko

Zahraničný e-shop má v predaji aj vlastné tričko v čiernom farebnom prevedení s logom e-shopu.

Cena trička sa pohybuje na úrovni 3.44€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Gearbest tričko

Nádherná farebná lampa za nízku cenu

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene v rámci výpredajov zaujímavú farebnú lampu.

Farby je možné meniť prepínaním na hornej strane lampy. Napájaná je Micro USB portom.

Jej cena bola znížená na skvelých 8.41€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom farebná lampa

Y2 Plus náramok

Náramok Y2 Plus obsahuje 0.87 palcový displej, ktorý tiež obsahuje dotykovú plôšku pod displejom, podobne ako u Xiaomi Mi Band 2 náramku. Náramok obsahuje snímač tepu, obsahuje funkcie ako meranie spánku, krokomer, notifikácie, vďaka certifikácií IP54 je odolný voči šplechnutiu alebo dažďu. Náramok obsahuje batériu s kapacitou 60mAh, ktorá zaručí až 25 dní v pohotovostnom režime, čo je pri aktuálnej cene náramku skvelé.

Jeho cena sa pohybuje v zľave, v cene na úrovni 11.79€. Na spárovanie s náramkom slúži aplikácia Fundo Bracelet.

Poštovné už za 0.13€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Y2 Plus náramok

Xiaomi elektrický otvárač vína

Spoločnosť Xiaomi tento mesiac predstavila nový produkt.

Nový produkt tentokrát patrí do domácnosti a je ním Xiaomi Wine Bottle Opener, otvárač na fľaše vína. Nový produkt má jednoduchú úlohu, odstrániť korok, ktorý sa nachádza vo fľaše vína. Na túto úlohu využíva elektrický motor, ktorý poháňa 550 mAh integrovaná batéria. Na jedno nabitie batérie je možné otvoriť približne 70 fliaš. Otvorenie flaše vykoná za dobu 6 sekúnd. Vyrobený je z nehrdzavejúcej ocele s matným čiernym povrchom. Na prednej strane sú dve tlačítka pre ovládanie. Taktiež obsahuje špeciálnu nabíjaciu funkciu, kedy pri 5. minútovom nabíjaní dokáže následne otvoriť približne 10 fliaš vína v prípade naliehavej potreby.

Aktuálna cena v predaji sa pohybuje na úrovni 25.80€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi elektrický otvárač vína

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

2x bateriek

Zahraničný e-shop Gearbest ponúka balenie 2KS bateriek na svietenie, ktoré je dokonca možné nabíjať prostredníctvom USB portu.

Cena balenia 2ks sa pohybuje v cene 7.43€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom nabíjateľné baterky na svietenie

Mini kompresor

Zahraničný e-shop momentálne ponúka lacnejšie najobľúbenejší mini kompresor.

Kompresor má v e-shope množstvo pozitívnych recenzií od kupujúcich. V balení sa taktiež nachádzajú redukcie, vďaka ktorým je kompresor kompatibilný s kolesami, loptami, nafukovačkami a pod.

Jeho cena sa momentálne pohybuje na úrovni 9.55€, je poštovné zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kompresor

Vodotesné púzdro Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi do predaja zaraďuje nový produkt.

Medzi najnovší produkt spoločnosti patrí vodotesné púzdro pre smartfóny. Smartfón je možné cez púzdro jednoducho používať, dokonca zadná strana púzdra je priehľadná, vhodná pre uskutočňovanie fotografií alebo videa pod vodou.

Cena produktu v predaji sa pohybuje na úrovni: 10.87€. Poštovné je v cene: 2.75€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vodotesné púzdro

Hodinky NEWWEAR Q8

Zahraničný e-shop výrazne znížil cenu zaujímavých hodiniek.

Hodinky NEWWEAR Q8 sú elegantného kovového prevedenia, náramok je z kože v rôznych farebných prevedeniach. Hodinky obsahujú farebný displej, snímač tepu, ktorý funguje automaticky bez potrebného manuálneho spustenia, nechýbajú notifikácie, monitoring spánku, krokomer, taktiež dokážu vyhodnotiť aj hladinu kyslíka v krvi. Nechýba certifikácia IP67, vďaka ktorej sú hodinky vodotesné do hĺbky 1 metra po dobu 30. minút. Neuveriteľná je výdrž batérie na úrovni až 150 dní. Na spárovanie so smartfónom slúži aplikácia Hey Band dostupná v AppStore, alebo Google Play Store.

Cena čierneho prevedenia klesla na perfektných: 20.29€. Cena zlatého prevedenia sa pohybuje na úrovni 28.44€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom hodinky

Nové hodinky Zeblaze

Spoločnosť Zeblaze má na trhu nový model hodiniek, ktorým nechýba spárovanie so smartfónom prostredníctvom technológie bluetooth.

Hodinky Zeblaze Libe LITE sú taktiež vodotesné do hĺbky až 50 metrov, obsahujú integrovanú batériu s kapacitou 290 mAh, ktorá zaručuje výdrž hodiniek na úrovni až 1 roku. Vďaka spárovaniu so smartfónom prostredníctvom technológie bluetooth hodinky podporujú notifikácie, taktiež slúžia aj ako vzdialená spúšť fotoaparátu. Obsahujú aj meranie spánku, zaznamenávanie dennej aktivity.

Kompatibilné sú so systémom iOS alebo Android.

Cena hodiniek sa pohybuje na úrovni 23.22€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom hodinky Zeblaze Vibe Lite

Xiaomi teplomer

Spoločnosť Xiaomi začiatkom tohto roku predstavila nový teplomer.

Spoločnosť prišla na trh s novým digitálnym teplomerom, ktorý obsahuje e-ink displej, ktorí je šetriaci na výdrž batérie. Na displeji sa zobrazuje aktuálna teplota v miestnosti, taktiež vlhkosť vzduchu. Vyrobený je z ekologického materiálu, ktorý neobsahuje škodlivé látky. Displej má mierne 3D zakrivenie po všetkých stranách. Taktiež displej zobrazuje tváre 6 rôznych smajlíkov, ktoré zobrazujú výrazom tváre stav v miestnosti.

Digitálny teplomer má zabudované snímače s presnosťou teploty 0.3 stupňa, s presnosťou merania vlhkosti na úrovni 3%. Batéria v teplomeri vydrží až jeden rok. Teplomer je možné uchytiť 3 rôznymi spôsobmi: stojan, obojstranná lepiaca páska na zadnej strane, menšie magnety.

Cena teplomeru sa momentálne pohybuje na úrovni skvelých 9.40€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi teplomer

Nové hodinky Microwear

Spoločnosť Microwear prichádza na trh s novým modelom hodiniek.

Sú ním hodinky s názvom Microwear X2 Plus. Tento model hodiniek obsahuje 0.96 palcový farebný displej, s miernym 2.5 stupňovým zahnutím, taktiež nechýba vodotesnosť do hĺbky 1 metra po dobu 30. minút. Hodinky v standby režime vydržia až 180 dní v pohotovosti. Pri používaní ako sú notifikáciemerač tepu vydržia približne 90 dní, batéria dosahuje úroveň 400mAh, je ich možné dobíjať prostredníctvom Micro USB konektoru. Samozrejmosťou je merač spánku, krokomer, meranie rôznych druhov športových aktivít. Podľa výrobcu snímač tepu je automatický, čiže v intervaloch, nie je potrebné manuálne spúšťanie merania tepu. Taktiež slúžia aj ako diaľková spúšť fotoaparátu smartfónu.

Cena hodiniek v predaji sa pohybuje na úrovni: 21.22€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s hodinkami Microwear X2 Plus

Xiaomi bezdrôtové sluchátka v zľave

Povrch nových sluchátiek je podobný, ktorý nájdeme na Xiaomi náramkoch Mi Band 1 a Mi Band 1S. Sluchátka sú dokonca vodotesné a vydržia extrémne teploty od –20°C do 70°C. Pod hliníkovým rámom nájdeme reproduktor s kovovou membránou, vďaka ktorej je najlepšia kvalita zvuku cez nezávislé zvukové komory.

Sluchátka ďalej podporujú hovory v HD kvalite s redukciou okolitého hluku. Sluchátka disponujú batériou o kapacite 110mAh, vďaka ktorej dokážu prehrávať hudbu až 7 hodín. Ultra pohotovostný režim sluchátok je 11 dní. Pri 10 minútach nabíjania batéria vydrží na 1 hodinu počúvania hudby. Približne za hodinu sa nabijú do maximálnej kapacity.

Cena sluchátok sa nachádza v zľave, v cene na úrovni 18.06€.

Poštovné je v cene 0.07€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi bezdrôtové sluchátka

20 000 mAh powerbanka Teclast

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene 20 000 mAh spoločnosti Teclast, ktorá je známa výrobou notebookov a tabletov za priaznivé ceny.

owerbanka má kapacitu 20 000mAh a ponúka 2 USB porty pre nabíjanie. Samotnú Powerbanku nabijete prostredníctvom Micro USB portu. Výhodou oproti konkurenčným modelom je LED displej, na ktorom sa zobrazuje aktuálny stav nabitia Powerbanky.

Jej cena bola znížená na hodnotu: 21.32€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Teclast 20 000 mAh Powerbank

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Registred, ktoré je v sume 2.84€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Bezdrôtové slúchadlá

Momentálne v zníženej cene sa nachádzajú bezdrôtové sluchátka, ktorých výdrž na jedno nabitie je 12 hodín. V pohotovostnom režime slúchadlá vydržia približne 250 hodín.

Cena slúchadiel bola znížená na hodnotu 13.60€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom bezdrôtové slúchadlá

Transmitter do auta

Zahraničný e-shop Lightinthebox spustil predaj produktu jednej z nových spoločnosti Waza.

V predaji sa objavil nový adaptérik do auta, ktorý obsahuje 2x USB výstupy pre nabíjanie, z ktorých jeden má technológiu rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Vďaka funkcií transmittera je možné tento produkt prostredníctvom rádiovej frekvencie spárovať s frekvenciou rádia, kedy prenášaná hudba zo zriadenia smeruje do autorádia.

Taktiež nechýba vďaka bluetooth technológií spárovanie so smartfónom, kedy je hudba prenášaná do autorádia, obrovskou výhodou je, že tento produkt obsahuje aj slot pre Micro SD karty, kedy je možné prehrávať skladby aj z Micro SD karty. Posledným zdrojom prehrávania skladieb je ak prostredníctvom Aux výstupu.

Cena produktu v predaji sa pohybuje na úrovni: 11.69€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Waza transmitter

Retro konzola

Zahraničný e-shop TomTop v rámci 14. výročia zlacnil niektoré produkty.

Aktuálne v skvelej cene sa nachádza retro konzola s 500 hrami, v cene len 12.91€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Retro konzola

Na web TomTop cez naše tlačítko pristúpte z pc, zo smartfónu presmerovanie nefunguje správne.

Šikovné hodinky

Zahraničný e-shop ponúka v predaji zaujímavé hodinky, ktoré sa vyznačujú vcelku slušným farebným displejom.

Hodinky SPORT 3 dokážu monitorovať tepovú frekvenciu automaticky počas 24 hodín, nechýba meranie spánku, krokomer, taktiež vďaka prepojeniu so smartfónom dokážu zaznamenávať prejdenú trasu. Vďaka certifikácií IP67 hodinky sú vodotesné do hĺbky 1 metra po dobu 30. minút. Ich výdrž na jedno nabitie sa pohybuje na úrovni približne 10 dní.

Hodinky sú kompatibilné so systémom Android, alebo iOS.

Ich cena v predaji sa pohybuje na úrovni 18.58€. Poštovné je v cene 0.07€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom hodinky SPORT 3

Nabíjačka bateriek

Jej cena sa pohybuje v zľave, v cene na úrovni: 5.35€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom nabíjačka bateriek

Elektrická kolobežka

Zahraničný e-shop ponúka v skvelej cene jednu z najlacnejších elektrických kolobežiek.

Kolobežka Megawheels S1 poskytuje rýchlosť na úrovni 23 km / h. Dojazd na jedno nabitie je na úrovni maximálne 12 km. Nosnosť je na úrovni 90 kg. Kolobežka obsahuje taktiež tachometer. Ku kolobežke je dodávaný EU adaptér pre nabíjanie.

Jej cena sa pohybuje v zľave, v predajnej cene na úrovni 181.59€. Poštovné Europe Railway Priority Mail je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom elektrická kolobežka

Myška

Zahraničný e-shop ponúka jednoduchú hernú myšku, ktorá je navyše podsvietená.

Jej cena sa aktuálne pohybuje na úrovni 2.77€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom X9 USB herná myška

Mini dron

Zahraničný e-shop ponúkne v zníženej cene dron spoločnosti JJRC.

Dron JJRC H48 obsahuje batériu s kapacitou 100 mAh, ktorá zaručí 4 – 6 minútové používanie na jedno nabitie. V balení taktiež nájdeme aj ochranné krytky. Aktuálna cena dronu bola znížená na hodnotu 7.88€ v zeleno-čiernom prevedení. Modro-čierne prevedenie sa predáva v cene 11.18€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Mini dron JJRC

Remienok pre Amazfit hodinky

Jeho cena sa aktuálne pohybuje na úrovni 3.49€.

Poštovné je v cene 0.41€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom remienok pre Amazfit

Prenosná pumpa na bike

Jej cena sa pohybuje v zľave, v cene na úrovni: 3.35€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Pumpa na bike

Uterák

Jednoduchý uterák o veľkosti 30 x 70 cm. Aktuálna cena sa pohybuje v zľave, v cene na úrovni 0.56€.

Poštovné je v cene 0.38€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom uterák

Digitálny teplomer s meračom vlhkosti

Aktuálne cena produktu v e-shope sa pohybuje v cene: 2.01€, poštovné je v cene 0.50€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Digitálny teplomer s meračom vlhkosti

Jednoduchá baterka s LED svetlom

Napájanie je prostredníctvom jednej AAA batérie. Aktuálna cena baterky sa pohybuje na úrovni 1.66€.

Poštovné je v cene 0.08€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom LED baterka

Vodotesný tachometer s podsvietením

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 3.63€, poštovné je v cene 0.19€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom tachometer

Elektrická zubná kefka

Zubná kefka s názvom Alfawise SG – 949 má až 5 režimov čistenia. Taktiež má 2 minútový časovač s intervalom oznámenia 30 sekúnd. Zubná kefka vibruje 4000 úderov za minútu. Na nabíjanie slúži USB port s LED diódou, vďaka ktorej zistíte konečné nabitie. Zubná kefka sa nabíja 4 hodiny a na jedno nabitie vydrží približne 25 dní denného 4 minútového čistenia. V balení sú ďalšie dve vymeniteľné hlavice navyše, celkovo tak 3 hlavice.

Cena čierneho farebného prevedenia sa pohybuje v zľave 18% na úrovni 12.04€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom zubná kefka Alfawise

Xiaomi mop

Spoločnosť Xiaomi v minulom mesiaci predstavila nový mop. 

Nový mop je zaujímavo riešený. Mop má nádržku na vodu, kedy je voda vďaka rozprašovaču nanesená na podlahu. Mop je veľmi ľahký a váži len 0.75kg. Tyč mopu je vyrobená z ocele a má dĺžku 1.2 metra, vďaka ktorej je flexibilná s možnosťou prístupu pod pohovku, alebo posteľ. Utierka mopu je vyrobená z uhlíkových vlákien, ktoré sa vyrábajú tkaním. Nádržka na vodu má objem 0.35 L, vďaka ktorej je možné umyť plochu o rozlohe 100 m2. Celý mechanizmus je čisto mechanický, bez žiadnej elektrickej funkcie.

Cena mopu sa predaji sa pohybuje na úrovni perfektných 18.19€.

Poštovné je zadarmo.

Taktiež v predaji sa nachádzajú aj náhradné handričky.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi mop

Texturovaný káblik

Zahraničný e-shop si pripravil skvelý kupón pre kvalitný texturovaný Micro USB káblik, ktorý má odolnejší povrch. Káblik má dĺžku 1m. Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 1.72€. Poštovné je v cene 0.40€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Micro USB káblik s dĺžkou 1M texturovaný

Baterka s výstražným svetlom, rezačom pásov, rozbitím skla do každého auta

Zahraničný e-shop ponúka baterku na svietenie, ktorá okrem bežnej funkcie má aj výhodu, že obsahuje výstražné svetlo na svietenie až do vzdialenosti 200 metrov. Taktiež obsahuje malý nožík na prerezávanie pásov v automobile, obsahuje aj kovový hrot pre rozbitie skla. Ideálna je do automobilu pre súrne situácie. Baterka je napájaná 2x AA batériami.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 3.41€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Bezpečnostná baterka do automobilu

Micro USB káblik s magnetom

Vďaka magnetickému konektoru, ktorý je nustále v smartfóne zapojený nabíjací káblik jednoducho na základe magnetu pripojíte k smartfónu. Navyše káblik obsahuje aj nabíjaciu LED diódku.

Cena kábliku sa pohybuje v cene: 3.25€. Poštovné je v cene 0.37€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Magnetický Micro USB káblik

Húpacia sieť Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so značkou ZAOFENG má na trhu aj húpaciu sieť.

Húpacia sieť má nosnosť až 300 kg a je ľahko skladatľná. Vďaka malým rozmerom sa jednoducho zmestí aj na bočnú stranu batohu. V predaji sa nachádzajú dve farebné verzie, modré a zelené farebné prevedenie.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 24.35€. Poštovné je v cene 3.45€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi húpacia sieť

Adaptérik do auta s technológiou rýchlonabíjania Quick Charge 3.0

Jeho cena sa aktuálne pohybuje na úrovni 4.09€.

Poštovné je v cene 0.18€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom adaptérik do auta

Xiaomi tenisky

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Uleemark prichádza na trh s novým modelom tenisiek.

Nové tenisky Uleemark sú ľahko nazúvacie bez žiadneho potrebného viazania šnúrok. Sú vyrobené z kvalitnej nylonovej tkaniny, kedy ich povrch je sieťovinový, vďaka ktorému sú prievzdušné, pohodlné, znižujú zápach a udržiavajú nohy suché. V dnešnej dobe práve toto použitie je v teniskách veľmi populárne.

Na klzkom povrchu udržia nohu v stabilite, vďaka protišmykovej podrážke. Vrstva v teniskách je vyvinutá tak, aby pohlcovala nárazy, vďaka ktorej sú tenisky dobre odpružené a tak chránia nový pred poranením.

Cena tenisiek sa pohybuje v 24% zľave, v predajnej cena 33.34€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Uleemark tenisky

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v sume 0.90€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Čítačka Micro SD kariet

Jej cena sa pohybuje na úrovni: 0.47€, poštovné je v cene 0.66€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom čítačka Micro SD kariet

Gimbal pre akčnú kamerku 

Zahraničný e-shop TomTop si pripravil skvelú zľavu pre gimbal určený pre akčné kamerky.

Vďaka integrovanej batérií s kapacitou 4000 mAh, je ho možné používať 12 hodín na jedno nabitie.

Cena bola znížená na hodnotu: 68.87€. Navyše poštové typu Duty Free je zadarmo. Pri tomto poštovnom balík je doručovaný priamo k zákazníkovi bez zadržania colnicou.

Na naše tlačítko kliknite prostredníctvom pc, zo smartfónu presmerovanie nefunguje správne.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Gimbal

SSD disk

Zahraničný e-shop ponúka v 37% zľave SSD disk so zápisom 199 MB/s, s rýchlosťou čítania na úrovni 476 MB/s.

Cena disku v rámci aktuálnych výpredajov klesla na hodnotu: 34.40€.

Tento disk je medzi užívateľmi veľmi populárny, nechýba 9 strán komentárov a recenzií od kupujúcich.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom SSD disk

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Vodná čistička zubov

Jej cena sa pohybuje v zľave, v cene na úrovni: 17.20€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom vodná čistička zubov

Balenie 24 ks Xiaomi bateriek

Zahraničný e-shop do predaja zaradil balenie 24KS Xiaomi bateriek.

Cena balenia sa pohybuje na úrovni: 11.39€, poštovné je v cene 2.97€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi baterky

Podložka pod myš s technológiou Qi Charge

Podložka prichádza v elegantnom kovovom prevedení, ktorej zaujímavosťou je, že obsahuje Qi technológiu, vďaka ktorej je možné nabíjať smartfóny s touto technológiu bezdrôtovo. Podložka má zabudovanú prepäťovú ochranu, reguláciu teploty, ochranu proti skratom. Dostupná je v striebornom a v čiernom farebnom prevedení.

Jej cena sa pohybuje na úrovni: 30.94€. Poštovné je v cene 0.40€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom podložka pod myš s technológiou Qi Charge

Plavecké okuliare Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila plavecké okuliare.

Ich výrobu zabezpečuje spoločnosť Turok Steinhardt, ktorá vyrába aj populárne slnečné okuliare Xiaomi. Plavecké okuliare Turok Steinhardt Swimming Googles vznikli ako mnoho produktov Xiaomi / Mijia prostredníctvom crowdfundingu, čiže predbežnou kúpou produktu.

Plavecké okuliare Turok Steinhardt je možné nastaviť do rôznej veľkosti. Sklo má mierne 3D zakryvenie a obsahuje silikónové tesnenie, ktoré je komfortné a zabraňuje vniknutiu vody do očí.

Cena okuliarov v predaji bola znížená na hodnotu: 17.05€. Poštovné je v cene 0.19€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi plavecké okuliare

Xiaomi šľapky

Spoločnosť Xiaomi má na trhu nové šľapky.

Šľapky sú vyrobené z PVC materálu, ktorý poskytuje nohám komfort bez dráždenia alebo odierania pokožky. Spodná časť je vyrobená z korkového dreva, ktoré je mäkké, pohodlné. Šľapky sú ľahké, jednoducho prenosné.  Vhodné sú pre pláž, cestovanie, alebo nakupovanie.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 18.63€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi šľapky

USB svetielko

Cena produktu sa pohybuje na úrovni: 0.47. Poštovné je v cene 0.55€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom USB svetlo

33 dielna sada skrutkovačov

Zahraničný e-shop ponúka v predaji 33 dielnu sadu skrutkovačov.

Cena bola znížená na perfektných 6.45€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 33 dielna sada skrutkovačov

Budíky s Qi Charge nabíjaním

Zahraničný e-shop ponúka v predaji budíky s funkciou QI, vďaka ktorej je možné smartfóny nabíjať bezdrôtovo, ktoré túto technológiu obsahujú.

Budík taktiež obsahuje teplomer. Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 21.50€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom budíky s funkciou bezdrôtového nabíjania

Solárne svetlo

Jeho cena sa aktuálne pohybuje v zľave, v cene na úrovni 5.37€.

Poštovné je za 0.02€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom solárne svetlo

8 palcový tablet Teclast

Spoločnosť Teclast je známa predajom notebookov a tabletov za nízke ceny.

Najnovšie spoločnosť predstavila tablet Teclast P80 Pro, ktorý prichádza s 8 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Procesorom tabletu je Mediatek MT8163, nechýba RAM s kapacitou 2GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Tablet dokonca obsahuje integrovaný GPS modul. Kapacita batérie dosahuje úroveň 5300 mAh, podľa výrobcu na jedno nabitie tablet vydrží prehrávať 9 hodín videa. Tablet dokonca obsahuje duálnu Wifi 5GHz / 2.4 GHz. Hlavný fotoaparát je 2 megapixelový, predný fotoaprát 0.3 megapixelový. Operačným systémom tabletu je Android 7.

Tablet sa aktuálne nachádza v predaji v 17% zľave, na úrovni: 91.16€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Teclast P80 Pro

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Express alebo EU Priority Line, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu. Prípadne poštovné Belgium Registred, kedy Vám e-shop dodatočne poplatky preplatí, ak by produkt skončil na colnici, toto poštovné je zadarmo.

Paráda! Poštovné EU Express aj pri smartfónoch znova dostupné! Žiadne poplatky pri doručení!

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Robotický vysávač v EU sklade

Zahraničný e-shop Gearbest ponúka až v 34% zľave robotický vysávač XShuai HXS – C3 rovno v EU sklade.

Tento model robotického vysávača, je veľmi populárny vďaka viacerým funkciám. Okrem vysávania, obsahuje aj nádržku na vodu s kapacitou 300ml, kedy dokáže aj umývať podlahu. Na jedno nabitie dokáže vysávač približne 90 – 120 minút. Výhodou tohoto modelu je, že je kompatibilný s hlasovým asistentom Amazon Alexa, kedy je ho možné ovládať príkazmi. Vďaka aplikácií je možné vysávač ovládať na diaľku, dokonca obsahuje aj web kameru pre hovory.

Cena robotického vysávača bola v EU sklade znížená o 22% na hodnotu 172€. Poštovné je v cene 4.08€, doručenie kurérom DHL behom 3 – 5 dní.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom robotický vysávač XShuai HXS

32GB Micro SD karta

Aktuálna cena Micro SD karty sa pohybuje v zľave, v cene na úrovni 5.16€.

Poštovné je v cene 0.60€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 32GB Micro SD karta

Najlacnejší batoh

Zahraničný e-shop momentálne ponúka v zníženej cene jednoduchý batoh.

Jeho cena momentálne bola znížená na hodnotu 4.29€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Jednoduchý batoh

Xiaomi ZMI Powerbank

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú powerbanku, ktorá vznikla v spolupráci so spoločnosťou ZMI.

Novým produktom je Xiaomi Mini ZMI powerbanka, ktorú pre spoločnosť Xiaomi vyrába Zimi Corporation. Táto spoločnosť pre Xiaomi vyrába kábliky a powerbanky. Nová powerbanka má kapacitu 3000 mAh.

Počas partnerstva medzi spoločnosťou ZMI a Xiaomi od roku 2014 bolo predaných viac ako 80 miliónov prenosných powerbaniek pod značkou Mi alebo ZMI, toto číslo naďalej rýchlo rastie.

Powerbanka prichádza v modrom farebnom prevedení, má dĺžku len 10 cm a váži iba 76 gramov. Na nabíjanie slúži Micro USB port.

Aktuálna cena powerbanky sa pohybuje v zľave, v predajnej cene na úrovni 9.91€. Poštovné je v cene 1.84€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi ZMI Powerbank

Šikovný 32GB USB kľúč

Zahraničný e-shop Gearbest momentálne ponúka v skvelej cene 32GB USB kľúčik, ktorému nechýba USB 3.0. 

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 6.62€, poštovné je v cene 0.48€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 32GB USB kľúč

Xiaomi ventilátor

Spoločnosť Xiaomi má na trhu ďalší typ ventilátoru.

Ventilátor Xiaomi VH Portable Handhold Fan má odnímateľný stojan, vďaka ktorému je možné ventilátor používať aj samostatne bez stojanu. Kapacita batérie dosahuje úroveň 2000 mAh, vďaka ktorej vydrží až 4 hodiny nepretržitej prevádzky. Ventilátor má tichý chod a je možné nastaviť 3 stupne otáčok.

Jeho cena sa momentálne pohybuje v 39% zľave, na úrovni 12.04€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi ventilátor

Endoskop

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 5.67€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Endoskop

Mini klávesnica

Zahraničný e-shop TomTop ponúka v skvelej zľave podsvietenú mini klávesnicu.

Cena bola znížená na perfektných 6.45€, poštovné zadarmo. Na odkaz nižšie kliknite cez pc, cez smartfón presmerovanie nefunguje správne.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom podsvietená klávesnica

Xiaomi uterák

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 4.05€, poštovné je v cene 0.08€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi uterák

Odpudzovač komárov

Jeho cena sa pohybuje v zľave, v cene na úrovni 3.87€, poštovné je v cene 0.12€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom odpudzovač komárov

Slnečné okuliare

Ich cena sa pohybuje na úrovni 3.53€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom slnečné okuliare

Xiaomi myška

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami predstavila novú myšku.

Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition myška prichádza v ergonomickom dizajne s lesklým vzhľadom. Myška je mierne zaoblená a na zadnej strane vyvýšená, vďaka čomu padne presne do dlaní. Laserovný snímač myšky má presnosť 1200 dpi. Telo myšky je vyrobené z plastu ABS. Spoločnosť tvrdí, že myška zvládne viac ako 3 milióny kliknutí a bola navrhnutá tak, aby spĺňala potreby dennej činnosti v kancelárií.

Myška je bezdrôtová a je k nej dodávaný USB bluetooth snímač. Myšku chráni náter, ktorý je odolný voči UV žiareniu, odolnosti voči opotrebovaniu, odolnosti voči znečisteniu, odolnosti voči otlačkom.

Cena v predaji sa momentálne pohybuje v 22% zľave, v cene 12.14€, poštovné je zadarmo. K myške je aj batéria.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi myška

Orico bluetooth adaptér

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 3.77€, poštovné je v cene 0.21€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom bluetooth adaptérik

Brúska na nože

Jej aktuálna cena sa pohybuje na úrovni: 3.44€.

Poštovné je v cene 0.10€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom brúska na nože

Najmenšia kamerka

Zahraničný e-shop TomTop momentálne ponúka v zníženej cene najmenšiu kamerku.

Tento model je určený aj do auta. Uhol záberu kamerky je 120 stupňov, podporuje micro SD karty do veľkosti 32GB. V balení sa nachádza takatiež fixný držiak pre uchytenie kamerky. Kamerka nahráva v rozlíšení Full HD, dokonca má aj nočné videnie. Podporuje aj premazávanie videí a taktiež sa automaticky spustí pri pohybe. Integrovaná batéria je s kapacitou 200 mAh vďaka ktorej bez napájania vydrží nahrávať 100 minút vo formáte HD alebo 60 minút nahrávania vo formáte Full HD.

Aktuálna cena kamerky sa pohybuje na úrovni 7.40€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Najmenšia kamerka

Na tlačítko kliknite z počítača, zo smartfónu presmerovanie nefunguje správne.

Svetlo na bike

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 0.74€.

oštovné je v cene: 0.61€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom svetlo na koleso

Qi nabíjačka pre smartfóny s technológiou bezdrôtového nabíjania

Jej cena sa pohybuje na úrovni 4.14€, poštovné je v cene 0.35€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Qi nabíjačka

Uzatvárač plastových obalov

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 3.91€, poštovné je v cene 0.13€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Uzatvárač plastových obalov

Ovládanie šikovnej domácnosti Xiaomi kockou

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Aquara taktiež ponúka magickú kocku.

Táto kocka komunikuje so šikovnou domácnosťou Xiaomi, kedy je možné nastaviť rôzne gestá pre ovládanie konkrétnych produktov šikovnej domácnosti.

Cena kocky bežne v predaji sa pohybuje na úrovni: 13.20€.

Aktuálne produkt sa predáva v zľave, v predajnej cene 8.60€. Poštovné je v cene 0.18€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Cube

16GB USB kľúč

Jeho aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 4.73€.

Poštovné je v cene: 0.48€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom USB kľúč s kapacitou 16GB

Selfie tyč so statívom

Jej cena sa aktuálne pohybuje na úrovni 4.14€.

Poštovné je v cene 2.49€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom selfie tyč

3m Micro USB káblik

Cena produktu sa pohybuje na úrovni: 3.44. Poštovné je v cene 0.07€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 3M Micro USB káblik

Káblik pre Apple iPhone / iPad

Jeho aktuálna cena sa pohybuje na úrovni: 1.39€.

Poštovné je v cene 0.27€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom HOCO káblik s dĺžkou 1M

Magnetický káblik všetkých typov

Aktuálna cena kábliku sa pohybuje na úrovni: 6.88€.

Poštovné je v cene 0.51€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom USB káblik typu C

1M Micro USB káblik

Cena produktu sa pohybuje na úrovni: 0.68. Poštovné je v cene 0.46€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 1M Micro USB káblik

Batoh

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 4.30€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom batoh

Nabíjačka s USB typu C káblikom

Nabíjačka má podporu rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Taktiež v balení je USB káblik typu C.

Aktuálna cena setu sa pohybuje v zľave na úrovni: 5.50€.

Poštovné je v cene 0.34€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Quick Charge 3.0 nabíjačka + USB káblik typu C

Bezdrôtová / drôtová herná myška

Zahraničný e-shop ponúka zaujímavú hernú myšku, ktorú je možné používať bezdrôtovo, ale je ju možné aj napojiť napriamo do počítača vďaka Micro USB konektoru, ktorý navyše slúži aj ako nabíjanie myšky. Čiže žiadna neustála výmena batériek, jednoducho integrovanú batériu nabijete prostredníctvom Micro USB kábliku.

Aktuálna cena myšky sa pohybuje na úrovni: 6.76€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom myška Zerodate X70

Nabíjačka s podporou rýchlonabíjania Quick Charge 3.0

Zahraničný e-shop ponúka nabíjačku spoločnosti Gocomma, ktorá podporuje technológiu rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Technológia nabíjania Quick Charge 3.0 oproti Quick Charge 2.0 nabije smartfón až o 38% rýchlejšie, oproti technológií Quick Charge 1.0 je to až o 50%. Samozrejmosťou je, aby smartfón túto technológiu podporoval.

Aktuálna cena nabíjačky sa pohybuje v predajnej cene na úrovni 4.03€. Poštovné je v cene 0.13€.

 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Gocomma QC 3.0 nabíjačka

Nočný pohybový senzor Utorch

Cena produktu sa pohybuje na úrovni: 2.86€.

Poštovné je v cene 0.17€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Nočný pohybový senzor

Vreckový meter

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 1.57€.

Poštovné je v cene 0.08€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Jednoduchý meter

USB HUB s možnosťou pripevnenia

Spoločnosť Orico je známa predajom rôznych doplnkov k počítaču.

V predaji taktiež spoločnosť ponúka kovový 4 portový USB HUB, ktorý je možné pripevniť napríklad k monitoru, alebo k stolu. Súčasťou balenia je samozrejme káblik, vďaka ktorému USB HUB pripojíte k počítaču, či notebooku.

Cena produktu v predaji sa pohybuje v cene na úrovni 12.12€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom USB HUB Orico

Populárny meter

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 1.93€, poštovné je v cene 0.12€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom meter

7 portový USB HUB

Cena produktu sa pohybuje na úrovni: 3.67€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 7 portový USB HUB

4 portový USB HUB

Cena produktu sa pohybuje na úrovni: 1.24. Poštovné je v cene 0.15€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 4 portový USB HUB

16GB USB kľúč

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 5.96€.

Poštovné je v cene: 0.48€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom USB kľúč

32GB USB kľúč

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 9.27€.

Poštovné je v cene: 0.50€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 32GB USB kľúč

32GB USB kľúč

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 7.14€.

Poštovné je v cene: 0.28€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 32GB USB kľúč

3M predlžovací USB káblik

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 3.11€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom predlžovací USB káblik

Káblik pre Apple iPhone / iPad

Zahraničný e-shop ponúka kvalitný Baseus káblik.

Jeho aktuálna cena sa pohybuje na úrovni: 2.45€.

Poštovné je v cene 0.07€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Baseus káblik

Až 3 kusy nočného svetla – toto svetlo neobsahuje pohybový senzor

V balení sú 3 kusy.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 7.93€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 3x nočný pohybový senzor

Nabíjačka s 3x USB portmi

Aktuálna cena sa pohybuje v zľave, na úrovni: 6.68€.

Poštovné je v cene: 0.25€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom GOCOMMA nabíjací adaptér

Sluchátka

Ich cena sa pohybuje na úrovni 3.81€, poštovné je v cene 0.41€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom sluchátka

Mega tlačítko ENTER

Cena produktu sa pohybuje na úrovni 6.33€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom ENTER tlačítko

Nabíjateľné svetlo

Svetlo je možné nabíjať prostredníctvom Micro USB konektora. Na jedno nabitie vydrží približne jeden a pol hodiny svietenia.

Cena produktu sa pohybuje na úrovni 7.09€.

Poštovné je v cene 0.17€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Nabíjateľné svetlo

Solárne osvetlenie na dvor

Zahraničný e-shop ponúka solárne osvetlenie vhodné na dvor. Svetlo je skvelé v tom, že nepotrebuje žiadne napájanie, vďaka dobíjaniu prostredníctvom solárneho panelu. Svetlo má pohybový senzor s dosahom 3 – 5 metrov.

Aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 9.46€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Solárne pohybové svetlo

Sada držiakov Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi predáva zaujímavú sadu držiakov do kúpeľne.

Sada obsahuje:

1ks držiaku pre smartfón

1ks držiaku pre mydlo

1ks držiaku pre toaletný papier

1ks držiaku pre drobnosti (náušnice, nádhrdelníky, hodinky)

1ks držiaku pre zubné kefky

Cena balenia sa pohybuje v 17% zľave, v cene na úrovni: 12.99€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi sada držiakov

Repráčik s výdržou 6 hodín

Zahraničný e-shop ponúka v skvelej cene prenosný bluetooth repráčik.

Repráčik AEC BT – 207 vďaka 600 mAh batérií dokáže prehrávať hudbu na jedno nabitie až 6 hodín. Výhodou sú mále rozmery na úrovni 4.7cm, 9cm, 2cm. Vďaka integrovanému mikrofónu repráčik podporuje aj hovory. Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 8.17€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom AEC repráčik

Čítačka SD / Micro SD kariet

 

Cena čítačky kariet sa pohybuje na úrovni: 0.80€. Poštovné je v cene 0.55€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Čítačka SD kariet

USB C adaptérik

Zahraničný e-shop ponúka adaptér typu C, vďaka ktorému pripojíte SD karty, Micro SD karty, USB kľúč do smartfónu, či notebooku s portom USB C. Aktuálna cena adaptériku sa pohybuje na úrovni: 3.85€.

Poštovné je v cene 0.04€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom adaptér typu C

Lampa proti komárom

Cena sa pohybuje na úrovni: 3.44€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Lampa proti komárom

Svetlo na kohútik

Výhodou tohto osvetlenia je, že vôbec nepotrebuje žiadne napájanie, žiadna integrovaná batéria. Osvetlenie vzniká na základe kinetickej energie.

Cena produktu sa pohybuje v zľave, na úrovni: 1.52€. Poštovné je v cene 0.29€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom LED vodovodné svetieko

Nočné svetlo

Pri nižšom osvetlení v miestnosti, keď už prichádza večer svetlo sa automaticky zapne. Behom dňa svetlo samozrejme nesvieti. Taktiež je možné na bočnej strane svetla vypnúť svietenie v noci.

Cena produktu sa pohybuje na úrovni: 2.34€, poštovné je v cene 0.13€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Brelong nočné svetlo

Jednoduchá myška

Jej aktuálna cena sa pohybuje na úrovni: 3.30€.

Poštovné je v cene 0.08€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Jednoduchá myška

Držiak do auta

Cena sa pohybuje v zľave, na úrovni: 1.82€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Držiak do auta

USB káblik typu C s dĺžkou 1M

Tento model kábliku má zvýšenú odolnosť voči opotrebovaniu. Aktuálna cena kábliku sa pohybuje v zľave, na úrovni 2.58€.

Poštovné je v cene 0.05€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom USB káblik typu C s dĺžkou 1M

Legendárne Tamagoči

Aktuálna cena Tamagoči sa pohybuje na úrovni 1.53€.  Poštovné je v cene 0.59€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Tamagoči

Držiak na tablet

Cena držiaku na tablet sa pohybuje v zľave na úrovni: 3.30€. Poštovné je zadarmo.

 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom držiak na tablet

EU 3 portová USB nabíjačka

Cena nabíjačky s 3x USB sa pohybuje v zľave, na úrovni: 2.58€.

Poštovné je v cene 0.15€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 3 portová EU nabíjačka

Univerzálny nabíjací káblik

Univerzálny káblik, ktorý má až 10 druhov koncoviek pre nabíjanie zariadení.

Jeho aktuálna cena sa pohybuje na úrovni: 1.47€.

Poštovné je v cene 0.31€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Univerzálny 10 portový káblik pre nabíjanie

Magnetický držiak

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 1.72€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Magnetický držiak do auta

Transmitter adaptér

Tento model nielenže slúži na nabíjanie zariadení, ale dokáže prehrávať skladby z USB kľúča, ktoré sú prenášané do autorádia vďaka rádiovej frekvencií. Adaptérik podporuje aj telefonické hovory.

Aktuálna cena adaptériku sa pohybuje na úrovni: 8.60€.

Poštovné je v cene 0.02€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom transmitter adaptérik do auta

Podložka pod myš

Jej aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 0.89€.

Poštovné je v cene 0.24€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom podložka pod myš

Solárne svetlo s integrovanou batériou

Zahraničný e-shop v predaji ponuka svetlo, ktoré je možné nabíjať či už prostredníctvom slnečných lúčov, alebo prostredníctvom USB konektora.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 13.52€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom solárne svetlo

1.8m Micro USB káblik

Zahraničný e-shop ponúka lacnejšie 1.8m Micro USB káblik.

Cena klesla na hodnotu: 1.47€

Poštovné je v cene 0.08€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Micro USB káblik

Herná myška

Jej aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 4.29€.

Poštovné je v cene 0.18€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Herná myš

Svietiaci remienok pre Xiaomi Band 2

Jeho cena sa pohybuje v zľave na úrovni: 1.44€.

Poštovné je v cene 0.44€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom svietiaci remienok pre Xiaomi Band 2

Sada pre rozoberanie smartfónu

Cena tohto setu sa pohybuje na úrovni 0.94€.

Poštovné je v cene 0.12€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Sada pre rozoberanie smartfónu

Endoskop

Tento model je kompatibilný so smartfónmi so systémom Android. Dĺžka káblu je na úrovni 3.5 metra.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 4.90€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Endoskop

Mini helikoptéra

Jej cena sa pohybuje na úrovni 6.12€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Mini RC helikoptéra

Digitálne hodiny

Ich cena sa pohybuje na úrovni: 8.53€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Digitálne hodiny s teplomerom

EU adaptérik

Aktuálna cena sa pohybuje na úrovni 0.74€. Poštovné je v cene 0.31€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Gocomma EU adaptérik

VGA/HDMI adaptér

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 3.44€.

Poštovné je v cene 0.25€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom VGA/HDMI adaptér

Konzola s farebným displejom

Cena produktu sa pohybuje na úrovni: 9.34. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom konzola s farebným displejom

Mp3 prehrávač

 

Aktuálna cena prehrávača sa pohybuje na úrovni 1.35€.

Poštovné je v cene: 0.44€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom najlacnejší MP3 prehrávač

NO.1 F3

Hodinky No.1 F3 sú nástupcom hodiniek F2. Hodinky získavajú podobné funkcie ako model F2, ktorých výhodou je, že sú klasické, digitálne, ale obsahujú aj šikovné funkcie medzi ktoré patria notifikácie, krokomer, spálene kalórie, monitoring prejdenej vzdialenosti. Ďalej obsahujú teplomer, výškomer, stopky, kalendár, veľmi praktické informácie pre športovcov. Hodinky v pohotovostnom režime vydržia až rok.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 15.09€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom No.1 F3 hodinky

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť