Výpredajová nádielka Xiaomi produktov: Nechýba aj 32 zľavových kupónov

Poďme sa pozieť na Xiaomi produkty, ktoré je možné kúpiť v skvelých cenách vďaka aktuálnym zľavám alebo dostupným zľavovým kupónom. Ponúkame 32 zľavových kupónov.

Xiaomi Hey+

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami predstavila nový náramok.

Čínskou crowdfundingovou kampaňou prešiel nový náramok Xiaomi Hey Plus. Nový náramok získava 0.95 palcový farebný displej s rozlíšením 240 x 120 pixelov. Náramok Xiaomi Band 3 obsahuje menší 0.78 palcový displej, taktiež menšie rozlíšenie 120 x 80 pixelov.

Na jeho výrobe sa podieľa spoločnosť Shenzhen Ruyi Discovery Technology Co. Medzi zaujímavé vlastnosti patrí NFC modul, ktorý slúži aj na otváranie dverí, napríklad v práci, namiesto dochádzkovej karty a podobne. Kapacita batérie nového náramku dosahuje úroveň 120 mAh, ktorá zaručuje približne 18 dní používania na jedno nabitie. Náramok je taktiež vodotesný do hĺbky 50 metrov. Náramku nechýbajú bežné funkcie ako monitor spánku, podpora notifikácií, meranie tepu, merač kalórií, nastavenie budíka.

Cena náramku v zahraničnom e-shope sa pohybuje na úrovni 52.74€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s náramkom Xiaomi Hey+

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Xiaomi kolobežka

Zahraničný e-shop Lightinthebox ponúka lacnejšie Xiaomi kolobežku v EU sklade.

Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 25km/h, tento model kolobežky je vyššia verzia s dojazdom 30km na jedno nabitie. Maximálna nosnosť je 100kg. Kolobežka disponuje tzv. kinetickým energetickým módom, vďaka ktorému energia v batériach je dobíjaná pri voľnej jazde bez zapnutia pohonu. Na volante je vidieť 4 LED diódky, ktoré udávajú zostávajúcu kapacitu batérie. Na spárovanie s kolobežkou slúži aj aplikácia pre smartfón, kde je možné vidieť aktuálnu rýchlosť, zostávajúcu kapacitu batérie.

Cena kolobežky sa pohybuje v zľave, v predajnej cene na úrovni 327.91€.

K produktu je potrebné pripočítať poplatky, kedy výsledná cena predstavuje úroveň 349.32€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kolobežka

Táto exkluzívna cena je v rámci toho, že je to predobjednávka na kolobežku, odoslaná zákazníkom bude po naskladnení z EU skladu – z poľského skladu 30. augusta.

Xiaomi Band 3

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami oficiálne predstavila najočakávanejší náramok tohto roku.

Náramok Xiaomi Band 3 prichádza s 0.78 palcovým OLED displejom, prechádzajúci model Xiaomi Band 2 obsahuje 0.42 palcový displej. Kapacita batérie sa zvýšila zo 70 mAh, na 110 mAh, vďaka ktorej náramok vydrží na jedno nabitie približne 20 dní používania. Samozrejmosťou ako u predchádzajúcej generácie nechýba monitorovanie spánku, krokomer, merač spálených kalórií, notifikácie. U náramkuXiaomi Band 2 bola vodotesnosť typu IP67 do hĺbky 1 metra vody po dobu 30. minút.

Nový náramok Xiaomi Band 3 získava certifikáciou IP68, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov.

Produkt sa nachádza v predaji na Aliexpresse v 25% zľave, v predajnej cene 21.71€. Poštovné je zadarmo s možnosťou sledovania balíka. Uvedená cena je historicky najnižšia.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s náramkom Xiaomi Band 3

Cena náramku v medzinárodnej GLOBAL variante – s angličtinou sa pohybuje na úrovni 31.14€.

Vďaka kupónu s názvom: SD8C7KTH1T

cena klesne na hodnotu: 28.20€. Prvé odoslania zákazníkom po 16. auguste.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s náramkom Xiaomi Band 3 v GLOBAL variante

Odporúčame vybrať poštovné typu SingPost Registred, ktoré je v cene 0.47€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nadupaný Xiaomi Notebook Pro

V spolupráci so zahraničným e-shopom ponúkame výrazný zľavový kupón pre Xiaomi Notebook s procesorom i7. 

Spoločnosť Xiaomi začiatkom septembra oficiálne predstavila nový notebook určený pre profesionálov. Nový Xiaomi Mi Notebook Pro prichádza s procesorom Intel Core i7-8550U, s Turbo Boost až do 4.0GHz, ktorý je oproti predchodcovi 7. generácie výkonnejší až o 40%. Nový notebook obsahuje 15.6 palcový displej s rozlíšením Full HD. Interné úložisko nájdeme o kapacite 256GB, je ním SSD disk. Notebook obsahuje grafickú kartu Geforce MX150. RAM na úrovni 16GB.

Cena notebooku v predaji verzie s procesorom Intel Core i7, 16GB RAM a 256GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 1061.32€.

Vďaka kupónu s názvom: LITBTXIAOMIPRO7806

cena klesne na hodnotu: 870.32€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Notebook

Poštovné je dokonca zadarmo, typ poštovného Expedited Postal, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO alebo DPH navyše neplatíte.

Nižšie uvádzame verziu s procesorom i5.

Cena notebooku v predaji verzie s procesorom Intel Core i5, 8GB RAM a 256GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 702.37€. Vďaka kupónu s názvom: LITBTXIAOMIPRO5806 cena klesne na ešte lepších: 659.60€.

Poštovné je dokonca zadarmo, typ poštovného Expedited Postal, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO alebo DPH navyše neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Notebook

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Lightinthebox

Aký je e-shop Lightinthebox? Ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi Mi8

V splupráci so zahraničným e-shopom Lightinthebox sme si pripravili zľavový kupón pre Xiaomi Mi8 v 128GB variante.

Smartfón Xiaomi Mi8 prichádza so 6.21 palcovým AMOLED displejom s rozlíšením Full HD+, v pomere 18.7 : 9. Smartfón obsahuje vlajkový procesor Snapdragon 845, v AnTutu nový smartfón dosiahol skóre 301 472 bodov, vďaka ktorým sa zaraďuje ako najvýkonnejší smartfón na trhu. Smartfón získava 64GB, 128GB alebo 256GB interné úložiskoRAM je na úrovni 6GB.

Predný fotoaparát smartfón získava 20 megapixelový, hlavný fotoaparát smartfón získava duálny 12 megapixelový, kedy fotoaparát smartfónu patrí medzi jeden z najlepších na trhu. V teste DxOmark fotoaparát dosiahol 105 bodov, čo je viac ako smartfón iPhone X, alebo model Xiaomi Mix 2S. Tak ako sa predpokladalo Xiaomi Mi8 získava nový duálny GPS čip, ktorý je presnejší. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3400 mAh. Nechýba podpora nového typu rýchlonabíjania Quick Charge 4+. Snímač otlačkov prstov sa nachádza na zadnej strane, smartfón je možné odomknúť aj na základe rozpoznávania tváre majiteľa.

Cena varianty so 6GB RAM a 128GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni: 468.10€.

Vďaka kupónu s názvom: ZVLITBXIAOMI8128

cena klesne na predajnú cenu: 378.01€.

Uvedený model obsahuje všetky jazyky aj so slovenčinou. Nechýba plná podpora LTE sietí. Poštovné je dokonca zadarmo, typ poštovného Expedited Postal, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO alebo DPH navyše neplatíte. Produkt je zákazníkom odosielaný od 48 – 72 hodín – túto informáciu nám potvrdila osoba z e-shopu s ktorou komunikujeme.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi8

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Lightinthebox

Aký je e-shop Lightinthebox? Ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi Mi A2

Zahraničný e-shop do predaja zaradil nový model smartfónu Xiaomi Mi A2. 

Smartfón Xiaomi Mi A2 prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením Full HD+, displej získava pomer 18:9. Procesorom nového smartfónu je Snapdragon 660, nechýba RAM s kapacitou 4GB alebo 6GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, 64GB alebo 128GB. Hlavný fotoaparát model obsahuje duálny 20 a 12 megapixelový, predný fotoaparát smartfón získava až 20 megapixelový s bleskom.

Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3010 mAh, ktorá podporuje aj rýchlonabíjanie Quick Charge 3.0, vďaka ktorému 50% kapacity batérie nabijete behom 30. minút. Smartfón taktiež obsahuje AI šikovný asistent batérie, ktorý efektívne spravuje úsporu batérie. Asistent AI sa taktiež nachádza pri fotení, ktorý ponúka zlepšovanie kvality snímok a efekty. Na zadnej strane smartfón obsahuje snímač otlačkov prstov, smartfón je možné odomknúť aj na základe rozpoznávania tváre majiteľa. NA nabíjanie slúži USB port typu C.

Operačným systémom smartfónu je Android One so všetkými jazykmi aj so slovenčinou. Smartfón obsahuje plnú podporu LTE sietí.

Cena smartfónu vo variante so 4GB RAM a 32GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 235.86€. 

Vďaka kupónu s názvom: BRLITBMIA2

cena klesne na hodnotu: 192.18€.

Poštovné typu Expedited Postal je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi A2

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Lightinthebox

Aký je e-shop Lightinthebox? Ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi vysávač 2. generácie

Xiaomi vysávač bez problémov prejde cez prah dverí
Xiaomi vysávač bez problémov prejde cez prah dverí

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila druhú generáciu robotického vysávača.

Nový vysávač má úplne nový názov. Jeho názov je Xiaomi Roborock Sweep One. Oproti vysávaču Mi Robot Vacuum nový model v mnohých ohľadoch je podobný vysávaču Mi Robot Vacuum, stále je okrúhly a vybavený mnohými senzormi. Motor je výkonnejší a vyvíja tlak 2000 Pa oproti 1800 Pa u Mi Robot Vacuum. Inovatívna funkcia tohto modelu oproti prvému modelu Vacuum vysavača je, že dokáže čistiť vodou. Má nádrž pre vodu, ktorá sa mierne aplikuje na podlahu. Toto čistenie môže trvať 45 až 60 minút prevádzky. Vďaka 5200mAh batérií umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Ak detekuje koberec, jeho výkon sa zvýši. Ostatné funkcie oproti Mi Robot Vacuum sú rovnaké.

S aplikáciou Mi Home vysávač funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti. Rovnako ako u prvej generácie nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu, ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm. Aplikácia v smartfóne tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor, nechýba nastavovanie časov v aplikácií pre automatické vysávanie. Samozrejmosťou je spustenie vysávania aj manuálne prostredníctvom tlačítka na vysávači. Keďže vysávač sa páruje s vašou Wifi sieťou v domácnosti prostredníctvom aplikácie v smartfóne Mi Home, vysávač môžete ovládať aj nadiaľku mimo domova.

Aktuálna cena Xiaomi Roborock Sweep One vysávača sa nachádza na Gearbeste v EU sklade v cene úrovni 431.64€.

Vďaka kupónu s názvom: GB$APRB

cena klesne na hodnotu: 363.30€.

Produkt sa nachádza PRIAMO V ČESKOM SKLADE. Uvedený sklad FAST-23 je český sklad, predtým označkovaný ako CZ-023 a G-W-5.

Poštovné kuriérom je v cene 4.11€. Keďže sa produkt nachádza v českom sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Produkt bude zákazníkom odosielaný od 17. augusta.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Najobľúbenejší Xiaomi vysávač s poštovným zadarmo

Mi Robot Vacuum je veľmi inteligentný robotický vysávač, ktorý simulátne lokalizuje a mapuje prostredie pomocou algoritmu, to mu umožní efektívne zmapovať prostredie a najefektívnejšie vypočítať najlepšiu trasu čistenia. Je vybavený až 12 senzormi, kefkou, ktorá efektívne vyčistí aj nerovné podlahy. 

Ako ostatné produkty Mi ekosystému aj tento produkt sa ľahko spáruje s Mi Home aplikáciou. Vďaka tejto aplikácií je možné robota ovládať na diaľku, nastaviť časy plánovania vysávania. Vysávač je mimoriadne tichý, ďalej obsahuje batériu o kapacite 5200mAh, čo umožní až 2.5 hodinové vysávanie na jedno nabitie. Aplikácia tiež umožňuje vypočítať čas, ako dlho bude ešte robot vysávať daný priestor. Ak sa kapacita batérie zníži na minimum, robot sa vráti na dock stanicu pre nabíjanie.

Xiaomi vysávač máme priamo otestovaný, s aplikáciou Mi Home funguje bezproblémovo, možné je vidieť aj trasu vysávača, mapovanie miestnosti, ako na obrázku nižšie. V aplikácií je taktiež možné vybrať oblasť priestoru, v ktorej bude vysávač vysávať.

Chválime možnosť automatického návratu na dock stanicu ak je slabá batéria, alebo ak vysávač dovysáva. Taktiež prídu aj notifikácie na smartfón, že dovysával. Robot prejde aj cez dverové lišty do výšky 1 – 2cm.

Aktuálna cena Xiaomi vysávača prvej generácie sa pohybuje v 32% zľave, v predajnej cene na úrovni 250.85€.

U tohto produktu je možný výber poštovného typu EU Priority Line, ktoré je zadarmo, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač

Náš tip: pri tomto poštovnom neplatíte DPH, pri inom Gearbest Vám ho preplatí, ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi Powerbank 2 10 000 mAh

Spoločnosť Xiaomi v tomto roku vylepšila pôvodný model Xiaomi Powerbank 2.

Powerbanka predstavuje kapacitu 10 000mAh, ktorá disponuje tenkým profilom. Tiež podporuje technológiu rýchlonabíjania, s ktorou sme sa stretli v powerbanke Mi Powerbank Pro. Vďaka tejto technológií nabijete smartfón rýchlejšie, ak podporuje technológiu rýchlonabíjania. Telo novej powerbanky ako u ostatných Xiaomi powerbaniek je hlinníkové. Nájdeme tu konektor Micro USB a dva USB porty. Taktiež sú tu 4 led diódky, vďaka ktorým zistíte zostávajúcu kapacitu batérie.

Zahraničný e-shop ponúka nový model lacnejšie. Jej cena sa pohybuje na úrovni 6.38€, poštovné je v cene 4.97€. Výsledná cena predstavuje úroveň 11.35€.

Bežná cena powerbanky pred pár dňami sa pohybovala na úrovni 14.90€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Powerbanka v Lightinthebox

Xiaomi Powerbank 2C

Zahraničný e-shop Lightinthebox ponúka skvelý kupón pre Xiaomi Powerbanku s kapacitou 20 000 mAh.

Nová verzia Xiaomi Powerbank 2C má kapacitu 20 000mAh. Nechýba podpora rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Powerbanka je vyrobená z bieleho polykaronátu s ryhovanou textúrou. Jej hmotnosť je 358 gramov. V hornej časti sa nachádzajú 4 LED diódky, ktoré indikujú zostávajúcu kapacitu. Nabíjanie je obojsmerné, čiže ak Powerbanku nabíjate, môžete súčasne nabíjať svoje zariadenia z Powerbanky. Powerbanka má senzory na kontrolu teploty, ochrana vnútorného obvodu, ochrana proti preťaženému napájaniu, prepäťová ochrana. Tieto funkcie zaručujú vysokú spoľahlivosť produktu.

Aktuálna cena v predaji Lightinthebox bola znížená na perfektných: 12.73€. Poštovné je v cene 6.47€. Výsledná cena s poštovným je na úrovni 19.20€.

Pre porovnanie v e-shope Gearbest sa tohto modelu Powerbanky pohybuje na úrovni 29.40€ + poštovné v cene 2.89€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Powerbanka v Lightinthebox

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Lightinthebox

Xiaomi skrutkovač konečne s integrovanou batériou

Už dlhšie na trhu poznáme elektrický skrutkovač Xiaomi Wowstick.

Najnovšie sa v predaji objavila nová generácia skrutkovača Wowstick 1F+, ktorá oproti starším modelom prináša skvelú novinku. Na napájanie starších generácií skrutkovača bolo potrebné vymieňať baterky a to je pre užívateľa príliš otravné. Konečne nová generácia skrutkovača prináša integrovanú batériu, ktorá sa dobije za 40 minút. Udávaná výdrž na jedno nabitie je 2 hodiny používania.

Skrutkovač taktiež obsahuje LED svetlo pre prisvietenie. Rovnako ako u predošlej generácie aj k tomuto modelu je dodávané púzdro, v balení je ale navyše viac nadstavcov, až 56. Taktiež v balení sa navyše nachádza praktický stojan. Taktiež sa v balení nachádza magentická doska, ktorá je ideálna pri práci so skrutkovačom, kedy skrutky len tak ľahko nestratíte.

Cena nového skrutkovača sa nachádza v 33% zľave, v predajnej cene 33.73€.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi elektrický skrutkovač

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Zubná kefka

Spoločnosť Xiaomi nedávno prišla na trh s elegantným prevedením zubnej kefky.

Xiaomi Oclean One zubná kefka má kapacitu batérie až 2600 mAh, vďaka ktorej vydrží až 2 mesiace pri bežnom čistení zubov. Vďaka integrovanému bluetooth nechýba podpora spárovania s aplikáciou Mi Home.  K zubnej kefke sa dodáva aj dock stanica pre jej nabíjanie. Taktiež ako ostatné zubné kefky Xiaomi má aj LED diódky zobrazujúce zostávajúcu kapacitu batérie.

Aktuálna cena  kefky sa pohybuje na úrovni 69.20€. Vďaka kupónu s názvom: IT$HBZoclon jej cena klesne na hodnotu: 51.90€. Kupón platí pre biele aj čierne farebné prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom zubná kefka Xiaomi Oclean One

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi vysávač v historicky najnižšej cene

Spoločnosť Xiaomi v marci nečakane predstavila novú variantu robotického vysávača. V spolupráci so zahraničným e-shopom Cafago sme si pripravili pre nový model zľavový kupón.

Nový vysávač má názov Xiaowa Robotic Cleaner Youth Edition a vyznačuje sa nižšou cenou. U novej lacnejšej varianty Xiaomi vysávača Xiaowa Robotic Cleaner Youth Edition motor vyvíja tlak 1600 Pa. Nový vysávač aj keď je nastavený na maximálny tlak podľa výrobcu je veľmi tichý. Je vybavený 10 senzormi, taktiež prechádza cez prah dverí do výšky 2cm. Nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu po dovysávaní alebo pri slabej batérií. Samozrejmosťou je spárovanie vysávača prostredníctvom aplikácie Mi Home v smartfóne pre ovládanie vysávača a nastavovanie časovania. Na jedno nabitie vysávač vydrží skvelých 2 až 2 a pol hodiny vysávania.

Cena vysávača sa pohybuje na úrovni  256.19€.

Vďaka kupónu s názvom: SP0165

cena klesne na hodnotu: 185.99€.

Nezabudnite v objednávke v poznámke k produktu uviesť text:

Please ship by ZDP, thanks,

LEN V TOM PRÍPADE AK UVEDIETE TÚTO POZNÁMKU VÁM BUDE DORUČENÝ BALÍK BEZ POPLATKOV NAVYŠE.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vysávač

 

Xiaomi Mix 2S s bezdrôtovým nabíjaním

Generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi Lei Jun koncom marca oficiálne predstavil nový model smartfónu Xiaomi Mix 2S. 

Smartfón Xiaomi Mix 2S prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením Full HD+(2 160 x 1080 pixelov), v pomere 18:9. Smartfón získava nový vlajkový procesor Snapdragon 845 taktovaný na frekvenciu 2.8GHz, nechýba RAM s kapacitou 6 alebo 8GBinterné úložiská s kapacitou 64, 128 alebo 256GB. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3400 mAh, smartfón je možné nabíjať aj bezdrôtovo. Samozrejmosťou je aj klasické nabíjanie prostredníctvom USB typu C konektora, s podporou rýchlonabíjania Quick Charge 3.0.

Tak ako sa predpokladalo smartfón získava podporu AI pri fotografovaní. Vďaka tejto technológií je možné využívať umelú inteligenciu pri fotkách, vďaka ktorej je možné zábery vylepšiť. U nového modelu sa zlepšil duálny fotoaparát 12 megapixelový, ktorý dokáže konkurovať najdrahším smartfónom na trhu. Fotoaparát podporuje automatické zaostrovanie a 4-osú stabilizáciu. V hodnotení DxOMark smartfón získal 97 bodov. Toto hodnotenie porovnáva najlepšiu kvalitu fotografií u smartfónov. 97 bodov v tomto hodnotení má ja napríklad iPhone X.

Predný fotoaprát nový model získava 5 megapixelový, ktorý podporuje funkciu rozpoznávania tváre majiteľa. Taktiež je možné smartfón odomknúť aj prostredníctvom snímača otlačkov prstov umiestneného na zadnej strane.

Smartfón sa nachádza v predaji zahraničného e-shopu so 6GB RAM + 64GB interným úložiskom v bežnom predaji na úrovni približne: 461.09€.

momentálne cena klesla na ešte lepších: 406.55€.

Uvedená verzia je GLOBAL s plnou podporou LTE sietí.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mix 2S

Odporúčame vybrať poštovné typu EU Priority Line, ktoré je zadarmokedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení produktu.

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Xiaomi router

Spoločnosť pred pár týždňami predstavila nový router Xiaomi Mi Router 4Q.

Nový router obsahuje 2.4 GHz frekvenciu s maximálnou prenosovou rýchlosťou 450 Mbps. Taktiež nechýba funkcia MiNet pre ľahšie spárovanie s routrom prostredníctvom tlačítka. Samorejmosťou routru je spárovanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne.

V e-shope Cafago jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 22.69€.

Vďaka kupónu s názvom: PS0107

cena klesne na hodnotu: 20.49€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi router

Xiaomi dáždnik

V spolupráci so zahraničným e-shopom Cafago sme si pripravili zľavový kupón pre Xiaomi dáždnik.

Jeho výhodou oproti konkurencií je, že je ho možné nie len rozložiť ako u bežných dáždnikov, ale aj zložiť automaticky pomocou tlačítka. Dáždnik je vyrobený z nylonového materiálu, dokonca má aj druhú vrstvu, ktorá chráni pred ultrafialovým žiarením. Čiže môže byť použitý nie len pri nepriaznivom počasí, ale môže slúžiť aj ako ochrana pred UV žiarením v slnečnom počasí.

Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni: 20.89€, vďaka kupónu s názvom: PS0212 cena klesne na ešte lepších: 18.07€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi dáždnik

Xiaomi zosilňovač Wifi

V spolupráci so zahraničným e-shopom Cafago sme si pripravili zľavový kupón pre nový model Xiaomi zosilňovača Wifi.

Zosilňovač Xiaomi Amplifier Pro podporuje rýchlosť 300 Mbps, ku ktorému je možné pripojiť až 24 zariadení súčasne. Xiaomi routre a zosilňovače patria medzi najžiadanejšie produkty spoločnosti Xiaomi vďaka nízkej cene.

Produkt sa pohybuje v predaji v cene na úrovni 15.30€.

Vďaka kupónu s názvom: RS0049

cena klesne na parádnych: 10.15€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zosilňovač Wifi

Xiaomi zošívačka

Ako už vieme spoločnosť Xiaomi spolupracuje so spoločnosťou Kaco na výrobe kancelárskych doplnkov ako sú napríklad perá. 

V predaji sa nachádza aj zošívačka papiera, ktorá prichádza v bielom farebnom prevedení s čistým a jednoduchým dizajnom.

Cena sa pohybuje na úrovni len 12.05€.

Vďaka kupónu: PS0237

cena klesne na hodnotu: 6.88€, poštovné je zadarmo. V balení sa nachádza 100 kusov sponiek.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zošívačka

Xiaomi populele

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku pod značkou Mijia predstavila ukulele (populele), menšiu 4 strunovú gitaru.

Ukulele (Populele) je určený pre tých, ktorý sa chcú naučiť hrať na tento nástroj bez potreby chodenia na hodiny vyučujúcemu. Hmatník obsahuje LED svetlá vďaka ktorému je učenie ľahšie. Ukulele jednoducho je možné spárovať s aplikáciu v smartfóne. V aplikácií sa nachádza viac ako 100 piesní. Ukulele obsahuje batériu s kapacitou 800mAh, ktorá sa nabíja pomocou Micro USB portu a pomocou Bluetooth technológie je hudobný nástroj spárovaný so smartfónom.

Produkt sa nachádza v predaji zahraničného e-shopu v cene 103.80€.

Vďaka kupónu s názvom: IT$TH999XPA

cena klesne na hodnotu: 77.85€.

Poštovné EU Express je v sume 9.78€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi ukulele

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi Redmi Note 5 32GB GLOBAL

Smartfón Xiaomi Redmi Note 5 obsahuje 5.99 palcový displej s rozlíšením Full HD+, 2160 x 1080 pixelov, v pomere 18:9. Smartfón získava RAM s kapacitou 3 alebo 4GB, interné úložisko na úrovni 32GB alebo 64GB, ktoré je rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Slot obsahuje hybridný, čiže 2 simkarty, alebo 1 simkarta a 1 Micro SD karta. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 636 taktovaný na frekvenciu 2GHz. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny 12 megapixelový a 5 megapixelový, predný fotoaparát 13 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4000 mAh. Na nabíjanie slúži Micro USB port.

Cena smartfónu Xiaomi Redmi Note 5 v GLOBAL variante v červenom prevedení s 3GB RAM a 32GB interným úložiskom bola znížená na sumu 155.70€.

Cena ostatných prevedení je na úrovni 164.35€. Poštovné EU Priority Line je v sume 0.52€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Redmi Note 5

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

 

Xiaomi šľapky

Zahraničný e-shop v predaji ponúka nové Xiaomi šľapky.

Nové šľapky sú vyrobené z EVA materiálu vďaka ktorému sú mäkké a pohodlné na nosenie. Taktiež sú protišmykové. Šľapky sú rýchloschnúce, ideálne sú tak či už na pláž, alebo na bežné nosenie.

V predaji je dostupná verzia vo veľkosti 250 mm. Cena šľapiek sa pohybuje na úrovni: 8.85€.

Vďaka kupónu s názvom: IT$BSOneCloud89

cena klesne na hodnotu: 7.75€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi šľapky

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi vodeodolný batoh

V spolupráci so zahraničným e-shopom Cafago sme si pripravili zľavový kupón pre Xiaomi batoh.

Určený je pre bežný, každodenný život. Nový batoh má štýlový dizajn, ktorého povrch je odolný voči vode a tak ľahko nepremokne. Pohodlne sa nosí, úložný priestor batohu má kapacitu 20L a je vhodný aj pre nosenie 15.6 palcového notebooku. Z vonkajšej strany sa tiež nachádzajú bočné vrecká na nosenie fľaše.

Cena batohu sa pohybuje na úrovni 26.09€. 

Vďaka kupónu s názvom: PS6335

cena klesne na hodnotu: 16.33€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi batoh

Xiaomi zosilňovač Wifi

V spolupráci so zahraničným e-shopom Cafago sme si pripravili zľavový kupón pre Xiaomi zosilňovač.

Zosilňovač Xiaomi Amplifier 2 podporuje rýchlosť 300Mbps, ku ktorému je možné pripojiť až 16 zariadení súčasne. Xiaomi routre a zosilňovače patria medzi najžiadanejšie produkty spoločnosti Xiaomi vďaka nízkej cene. Aktuálna cena produktu sa pohybuje na úrovni 9.99€.

Vďaka kupónu s názvom: SS4798

cena produktu klesne na hodnotu: 5.38€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zosilňovač Wifi

Xiaomi ručný holiaci strojček

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila ručný holiaci strojček. s názvom H600.

Tento produkt vznikol prostredníctvom crowdfundingu, čiže predbežným záujmom spotrebiteľov o jeho kúpu. Strojček je vyrobený z hliníka eloxovaným procesom , vďaka ktorému je odolný proti korózií a poškriabaniu. Taktiež v balení je stojan. Žiletky sú vyrábané v Nemecku.

Cena produktu sa pohybuje na úrovni: 17.49€.

Vďaka kupónu s názvom: PS0276

cena klesne na hodnotu: 14.19€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi holiaci strojček

Xiaomi okuliare na potápanie

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila plavecké okuliare.

Ich výrobu zabezpečuje spoločnosť Turok Steinhardt, ktorá vyrába aj populárne slnečné okuliare Xiaomi. Plavecké okuliare Turok Steinhardt Swimming Googles vznikli ako mnoho produktov Xiaomi / Mijia prostredníctvom crowdfundingu, čiže predbežnou kúpou produktu.

Plavecké okuliare Turok Steinhardt je možné nastaviť do rôznej veľkosti. Sklo má mierne 3D zakryvenie a obsahuje silikónové tesnenie, ktoré je komfortné a zabraňuje vniknutiu vody do očí.

Cena okuliarov v predaji sa pohybuje na úrovni 16.49€.

Vďaka kupónu s názvom: RS251

cena klesne na hodnotu: 12.99€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi plavecké okuliare

Xiaomi kufor

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre Xiaomi kufor.

Rovnako ako mnoho kufrov Xiaomi aj na výrobe tohto produktu sa podieľa spoločnosť 90 Minutes. Kufor má kapacitu 64 litrov a taktiež je uzamykateľný.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 102.81€.

Vďaka kupónu s názvom: IT$BSZF080603

cena klesne na hodnotu: 90.99€. Poštovné typu EU Express je v cene 11.01€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kufor

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi Max 3

V spolupráci so zahraničným e-shopom Lightinthebox sme si pripravili zľavový kupón pre smartfón Xiaomi Max 3.

Nový smartfón Xiaomi Max 3 získava až 6.9 palcový displej, s rozlíšením Full HD+, v pomere 18:9. Smartfón získava  1.8 GHz procesor Snapdragon 636. Hlavný fotoaparát smartfón získava duálny 12 a 5 megapixelový. Predný fotoaparát smartfón získava 8 megapixelový. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 5500 mAh. Novému modelu nechýba 4 alebo 6GB RAMinterné úložiská s kapacitou 64GB alebo 128GB.

Cena verzie so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom sa pohybuje v cene 305.75€.

Vďaka kupónu s názvom: ZLXIAOMIMAX364

cena klesne na hodnotu: 246.60€.  Poštovné typu Expedited Postal je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Max 3

Uvedená verzia smartfónu je v angličtine

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Lightinthebox

Aký je e-shop Lightinthebox? Ktoré poštovné treba vybrať?

Xiaomi lampa so zrkadlom

Jej cena sa pohybuje na úrovni: 39.79€.

Vďaka kupónu s názvom: IT$HGxmr

cena klesne na hodnotu: 34.60€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi lampa so zrkadlom

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi 90FUN tenisky

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou 90 Minutes, známou pod obchodnou značkou 90 FUN má na trhu nový model tenisiek.

Nový model tenisiek je momentálne možné kúpiť so zľavovým kupónom lacnejšie. Kupón platí pre všetky veľkosti a prevedenia.

Cena tenisiek sa pohybuje na úrovni: 50.35€.

Vďaka kupónu s názvom: GB$90FUN05

cena klesne na hodnotu: 40.28€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom 90FUN tenisky

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Xiaomi projektor

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila jeden z najkvalitnejších projektorov na trhu.

Projektor je vyrobený spoločnosťou Yorkey. Životnosť lasera je až 25 000 hodín, to je skutočne dlhá doba. Ak by ste ho 2 hodiny denne používali, pri udávanej živostnosti by vydržal 34 rokov. Spoločnosť Xiaomi vynaložila veľké úsilie pre predĺženie tejto živostnosti. Svietivosť je až 5000 lúmenov, vďaka ktorej je obraz jasný a krajší oproti konkurencií. Projektor tiež obsahuje 4 vysoko kvalitné reproduktory. Projektor dokáže zobraziť obraz až do neuveriteľnej uhlopriečky 381cm.

Jeho cena priamo v EU sklade sa pohybuje na úrovni: 1555.18€.

Vďaka kupónu s názvom: MIPROJECTOR5 

cena klesne na hodnotu: 1464.18€. Uvedená cena je historicky najnižšia. Produkt sa nachádza v EU sklade. Keďže je produkt v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi projektor

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Lightinthebox

Xiaomi dron

Spoločnosť Xiaomi v máji presdstavila nový dron, ktorý reaguje na gestá užívateľa.

Ako mnoho produktov spoločnosti aj tento produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane. Nový dron Xiaomi Funsnap obsahuje funkcie AI, vďaka ktorým dokáže rozpoznať gestá užívateľa. Napríklad gestom dvoch prstov dron spraví fotografiu, alebo pristátie dronu zamávaním celou rukou. Nový dron dokáže zaznamenávať videá v rozlíšení Full HD, samozrejmosťou je spárovanie so smartfónom pre ovládanie dronu.

Vďaka skladaciemu dizajnu dron je možné prenášať v púzdre. Dron taktiež obsahuje GPS modul, nechýba stabilizácia. Taktiež je možné vytvoriť okruh, v ktorom sa dron bude pohybovať. Kapacita batérie dosahuje úroveň 1800 mAh, vďaka ktorej vydrží približne 10 minút letu.

Cena v predaji s 2x batériami sa pohybuje v sume 224.04€.

Vďaka kupónu s názvom: GB$THRCYP2

cena klesne na hodnotu: 189.44€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi skadateľný dron

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Stropná lampa Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším novým produktom.

Do kategórie Yeelight, v ktorej poznáme Xiaomi lampy, stropné lampy, nočné pohybové svetlá pribúda ďalší nový produkt. Je ním nový model stropnej lampy, typu Induction Meteorite, čo znamená, že lampa je vybavená snímačom pohybu, kedy sa lampa pri detekcií pohybu rozsvieti.

Interval vypnutia pri nedetekcií pohybu je na úrovni 60 sekúnd. Nová lampa má priemer 25 cm. Podľa infromácií lampa je vyrobená tak, aby nepriťahovala pri svietení v noci hmyz. Zatiaľ nie je isté, akým spôsobom táto technológia funguje (možno svietivosť pri zapnutí nepriťahuje hmyz).

Cena lampy sa aktuálne v predaji pohybuje na úrovni 27.68€.

Vďaka kupónu s názvom: IT$LEDYT

cena klesne na hodnotu: 25.95€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi stropná lampa

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi Black Shark v GLOBAL variante

Spoločnosť Xiaomi pod značkou Black Shark v apríli predstavila svoj prvý herný smartfón.

Smartfón Black Shark prichádza s 5.99 palcovým displejom s rozlíšením Full HD+, s pomerom strán na úrovni 18:9. Smartfón obsahuje špičkový procesor Snapdragon 845 s grafickým adaptérom Adreno 630. Smartfón obsahuje RAM s kapacitou 6GB alebo 8GB, interné úložisko s kapacitou 64GB alebo 128GB. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4000 mAh, ktorú je možné nabíjať prostredníctvom Quick Charge 3.0. rýchlonabíjania.

Smartfón obsahuje tlačítko, ktorým sa aktivuje tzv. Shark režim. Práve tento režim dodá smartfónu vysoký výkon, smartfón obsahuje systém s kvapalinovým chladením. Hlavný fotoaparát smatfón obsahuje duálny 20 a 12 megapixelový, predný fotoaparát až 20 megapixelový. Smartfón je možné odomknúť prostredníctvom snímača otlačkov prstov na prednej strane, alebo prostredníctvom funkcie rozpoznávania tváre majiteľa. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Smartfón beží na operačnej nadstavbe Joy UI, ktorá je miernou úpravou systému MIUI, v tejto nadstavbe je možné pripojiť aj Xiaomi MIUI účet. Smartfón Black Shark je aktuálne najvýkonnejším smartfónom na trhu.

Uvedený model sa nachádza v predaji v GLOBAL variante so všetkými jazykmi, nechýba plná podpora LTE sietí.

Cena smartfónu so 6GB RAM a 64GB interným úložiskom sa bez zľavy pohybuje na úrovni 510.29€.

Momentálne sa smartfón nachádza v zľave, v predajnej cene na úrovni 451.31€.

Poštovné EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Black Shark 64GB

Cena smartfónu s 8GB RAM a 128GB interným úložiskom sa pohybuje bez zľavy na úrovni 587.82€.

Momentálne sa smartfón nachádza v zľave, v predajnej cene 509.34€.

Poštovné EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Black Shark 128GB

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Xiaomi Earphones 2

Spoločnosť Xiaomi má na trhu novú generáciu Earphones 2 sluchátok. V spolupráci so zahraničným e-shopom Cafago, sme si pre tento model pripravili zľavový kupón.

Nová genrácia Xiaomi Earphones 2 rovnako ako u prechodcu získava hliníkový povrch, sluchátka disponujú tromi hardvérovými tlačítkami, ktoré umožňujú prehrať alebo zastaviť hudbu a prepínať medzi skladbami. Káblik je vyrobený z matného povrchu. V balení nájdeme aj 4 veľkosti štuplíkov.

Cena sluchátok sa v predaji pohybuje na úrovni: 21.29€.

Vďaka kupónu s názvom: CC0170

ich cena klesne na hodnotu: 17.19€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Earphones 2

Xiaomi vodotesné púzdro

Spoločnosť Xiaomi do predaja zaradila nový produkt.

Medzi najnovší produkt spoločnosti patrí vodotesné púzdro pre smartfóny. Smartfón je možné cez púzdro jednoducho používať, dokonca zadná strana púzdra je priehľadná, vhodná pre uskutočňovanie fotografií alebo videa pod vodou.

Cena produktu v predaji bola znížená o 13% na predajnú cenu: 9.58€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi vodotesné púzdro

Xiaomi bluetooth slúchadlo

Dnes sme si pripravili zľavový kupón v spolupráci s e-shopom Cafago, pre bluetooth sluchátko Xiaomi.

Tento model sluchátka od Xiaomi má hmotnosť len 6.4 gramu a je vhodný pre uskutočňovanie hovoru až po dobu 3 hodín. Jeho aktuálna cena sa pohybuje na úrovni: 13.99€, vďaka kupónu s názvom: ST0080B jeho cena klesne na skvelých 8.89€. Poštovné je zadarmo. Kupón uplatňujte cez pc, cez smartfón to nemusí fungovať.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi bluetooth slúchadlo

Xiaomi elegantné drôtové slúchadlá

Screenshot_8

Spoločnosť Xiaomi predáva aj drôtové sluchátka v príjemných farebných prevedeniach. Aktuálne je možné uplatniť si kupón pre zľavu.

Telo slúchadiel je plastové v kombinácií s kožou. Farebné prevedenia sluchátok: biela, oranžová, mätová. Na bočnej strane sluchátka tiež obsahujú dotykové tlačítko pre telefonické hovory, prepínanie skladieb.

Aktuálna cena sluchátok sa pohybuje na úrovni 32.75€.

Taktiež je možné poistenie voči colným poplatkom v cene 6.28€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Headphones

Xiaomi tenisky

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nové tenisky.

Novým produktom sú tenisky, ktoré vyrába dcérska spoločnosť Urevo. Nové tenisky sú flexibilné, aerodynamické a sú ideálne pre používanie v akomkoľvek prostredí. Vhodné sú pre mužov, či ženy. Podrážka tenisiek je vyrobená z elastického a pohodlného materiálu. Zvyšok tenisiek je vyrobený z odolnej textílie. Vďaka sťahovaciemu pásu na vrchnej časti, tenisky nepotrebujú šnúrky.

Tenisky sú ľahké a vážia len 146 gramov pre ženy, model pre mužov váži 178 gramov. Dostupné budú v štyroch farebných prevedeniach: modrá, šedá, čierna, ružová.

Cena tenisiek v predaji sa pohybuje na úrovni: 39.79€.

Vďaka kupónu s názvom: IT$BSMIUREVOM11

ich cena klesne na hodnotu: 31.14€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi UREVO tenisky

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi stan

Spoločnosť Xiaomi na trhu predáva aj vlastný stan.

Stan je vhodný prep 3 – 4 osoby a je ho možné rozložiť už za 3 sekundy. Stanu taktiež nechýba vodeodolnosť.

Bežná stanu v predaji sa pohybuje na úrovni: 82.17€.

Momentálne sa produkt nachádza v zľave, v cene: 51.90€.

Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Toto poštovné je v cene 3.19€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi stan

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Mitu

Zahraničný e-shop  ponúka lacnejšie nový Xiaomi Mini dron.

Nový dron od Xiaomi je možné ovládať protredníctvom smartfónu na základe Wifi pripojenia do vzdialenosti 50 metrov, maximálna výška letu je 25 metrov. Nový dron má fotoaparát, vďaka ktorému je možné online prenášať do aplikácie v smarfóne video vo formáte HD, možné je uskutočnosť fotografie v rozlíšením 1600 x 1200 pixelov. Video je taktiež možné ukladať na interné úložisko dronu, ktoré má kapacitu 4GB. Batériu dron obsahuje s kapacitou 920 mAh, ktorá vydrží približne na 10 minút letu. Batéria je vyberateľná.

Nový dron váži 88 gramov, jeho veľkosť je 11cm. Na spodnej strane dron obsahuje ventilačný otvor, ktorý odvádza teplo z vnútorných obvodov počas letu. Vyrobený je z plastu, ktorý je odolnejší voči akémukoľvek pádu. Vrtule sú namiesto toho vyrobené z vysoko odolného sklolaminátu a zároveň obsahujú aerodynamický tvar. Dron je možné ovládať aj prostredníctvom gamepadu.

Cena nového dronu sa v zahraničnom e-shope bola znížená na perfektných 57.09€. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Mini dron Xiaomi

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Spoločnosť Xiaomi v tomto roku predstavila nový mini dron.

V predaji sa taktiež nachádza oficiálne príslušenstvo k drou, 2x batérie s nabíjačkou.

Nabíjačka taktiež signalizuje stav nabíjania vďaka diódkam. Obe baterky je možné nabíjať súčasne, doba nabíjania hodinu.

Cena balenia sa pohybuje na úrovni 25.19€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi baterky s nabíjačkou pre Mitu dron

Odporúčame vybrať poštovné typu Registred Air Mail, ktoré je v cene 3.28€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi kamerka

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku pod značkou Mijia predstavila domácu kamerku.

Xiaomi Mijia kamerka pre domácnosť dokáže nahrávať v rozlíšení Full HD, samozrejmosťou je spárovanie s Mi Home aplikáciou ako u bežných Xiaomi kamier. Kamerka taktiež obsahuje nočné videnie do vzdialenosti 10 metrov. Nechýba mikrofón a reproduktor pre vzdialené hovory prostredníctvom aplikácie v smartfóne. Jej cena bola znížená na hodnotu 25.95€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia kamerka

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, v sume 1.77€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Xiaomi reproduktor

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nový reproduktor.

Novým produktom je Xiaomi Tv reproduktor určený k Tv. Rozsah frekvenčnej odozvy: 50 Hz – 25 000 Hz (-10 dB). Nový reproduktor prichádza v bielom farebnom prevedení s minimalistickým a jednoduchým dizajnom. Telo reproduktoru má mierne pruhovaný dizajn, jeho predná časť je pokrytá látkovým materiálom.

Tv bar obsahuje až 8 reproduktorov. Zvuk je veľmi čistý a prirodzený. Xiaomi Tv reproduktor je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý a praktický. V hornej časti nájdeme sedem fyzických tlačidiel. Tlačidlá sú označené príslušnými značkami ako je zníženie hlasitosti, zvýšenie hlasitosti, bluetooth prepojenie, Aux-in (3,5 mm audio),  Line in (AV audio), SPDIF (SONY, PHILIPS digitálne audio rozhranie).

Samozrejmosťou je možné prepojenie Xiaomi Tv reproduktora aj prostredníctvom bluetooth technológie napríklad so smartfónom, tabletom, či notebookom.

Cena nového reproduktoru v zahraničnom e-shope sa bežne pohybuje na úrovni 85.80€.

Aktuálne sa produkt nachádza v zľave, v predajnej cene 68.33€.

Taktiež je možný výber poštovného typu: EU Express v sume 10.06€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. V behu je obmedzený počet platných kupónov.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi reproduktor

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Xiaomi Amazfit 2


Spoločnosť Huami, ktorá vyrába pre spoločnosť Xiaomi náramky Mi Band, v spolupráci so spoločnosťou Xiaomi nedávno prišla na trh s novou generáciou hodiniek Amazfit.

Nový model hodiniek je nástupcom prvej generácie hodiniek Xiaomi Amazfit. Spoločnosti Huami a Xiaomi na druhej generácií hodiniek pracovali 16 mesiacov.

Nové hodinky Amazfit Pace 2 získavajú 1.34 palcový displej s rozlíšením 320×300 pixelov, nechýba certifikácia IP67. Procesor hodiniek je taktovaný na frekvenciu 1.2 GHz, nechýba RAM s kapacitou 512MB, interné úložisko s kapacitou 4GB, nechýba Bluetooth 4.0, taktiež Wifi. Hodinky obsahujú GPS modul, snímač tepu, krokomer.

Dizajn druhej generácie hodiniek je krajší, hodinky sú precízne spracované, s keramickým rámom alebo s kovovým rámom. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Na hodinkách je možné nastaviť až 11 režimov športovania. Hodinky vďaka neustálemu monitorovaniu dokážu vypočítať spotrebu kyslíka, vyhodnoťiť zaťaženie pri cvičení. Pri neustále aktívnom GPS hodinky vydržia na jedno nabitie približne 35 hodín. Pri bežnom používaní bez GPS je to približne 5 dní, samozrejme aj s používaním notifikácií. Tento model hodiniek je veľmi populárny o čom svedčí aj mnoho užívateľských recenzií na stránke e-shopu.

Cena v e-shope bola znížená na lepších: 147.05€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit 2

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový Xiaomi mop v čínskej cene

Spoločnosť Xiaomi v minulom mesiaci predstavila nový mop. 

Nový mop je zaujímavo riešený. Mop má nádržku na vodu, kedy je voda vďaka rozprašovaču nanesená na podlahu. Mop je veľmi ľahký a váži len 0.75kg. Tyč mopu je vyrobená z ocele a má dĺžku 1.2 metra, vďaka ktorej je flexibilná s možnosťou prístupu pod pohovku, alebo posteľ. Utierka mopu je vyrobená z uhlíkových vlákien, ktoré sa vyrábajú tkaním. Nádržka na vodu má objem 0.35 L, vďaka ktorej je možné umyť plochu o rozlohe 100 m2. Celý mechanizmus je čisto mechanický, bez žiadnej elektrickej funkcie.

Cena mopu sa predaji sa pohybuje na úrovni perfektných 17.20€. Poštovné je v cene 0.90€.

Taktiež v predaji sa nachádzajú aj náhradné handričky.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi mop

Xiaomi elektrický skateboard

Spoločnosť Xiaomi v júni predstavila nový skateboard.

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti aj nový Xiaomi elektrický skejtbord vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane.Nový skejtbord upúta moderným dizajnom. Na prvý pohľad sa zdá, že nie je ničím zvláštny. V skutočnosti obsahuje integrovanú batériu, ktorá poháňa 500W jednosmerný rozbočovač. Ten zaručuje dojazd približne 12 km, kedy rýchlosť skejtbordu sa pohybuje na úrovni až 22 km / h. Kolieska vyrába spoločnosť ACTION.  Skejtbord má rozmery 70 x 20 x 13 cm, váži približne 5 kilogramov, nosnosť je na úrovni až 100 kg. Vyrobený je z javorového dreva a z hliníkovej zliatiny, ktorá sa používa pri výrobe lietadiel.

Batéria taktiež napája LED svetlá, ktoré sa nachádzajú na spodnej strane skejtbordu. Vďaka nim je pohybovanie v noci bezpečnejšie. Skejtbord taktiež obsahuje bezdrôtový ovládač.  Nechýba bluetooth technológia, vďaka ktorej skejtbord spárujete so smartfónom, kde je možné sledovať aktuálny stav batérie, prejdenú vzdialenosť, dojazd.

Aktuálna cena v predaji je na úrovni 236.14€Odoslanie zákazníkom od 29. augusta.

Poštovné typu Europe Railway Priority Mail je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi elektrický skateboard

Xiaomi Mijia Quartz

Zahraničný e-shop ponúka zľavový kupón pre nové Xiaomi Mijia hodinky.

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami pod značkou Mijia predstavila najkrajšie elegantné hodinky. Nové hodinky Mijia Quartz majú priemer 40 mm, taktiež obsahujú technológiu bluetooth, vďaka ktorej je ich možné spárovať s aplikáciou v smartfóne. Vďaka tomuto prepojeniu nechýba hodinkám vibrácia – podpora notifikácií, meranie krokov, budík, notifikácia hovoru alebo sms. Menší ciferník dokonca zobrazuje počet krokov za deň. Nové hodinky sú vodotesné s certifikáciou 3ATM – do hĺbky 30 metrov.

Remienok hodiniek je ľahko vymeniteľný. Hodinky sú dostupné v troch farebných prevedeniach. Hodinky obsahujú klasickú malú baterku s kapacitou 320 mAh, ktorá zaručuje výdrž 6 mesiacov.

Cena hodiniek v predaji sa predáva v zľave, v predajnej cene na úrovni: 65.74€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia Quartz

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

K Xiaomi Mijia teniskám darček zadarmo

Spoločnosť Xiaomi v minulom mesiaci prišla na trh s novou generáciou svojich populárnych tenisiek.

Rovnako ako u prvej generácie aj nový model sa predáva pod podznačkou  Mijia.

Nové tenisky prichádzajú so zlepšenou povrchovou úpravou a novším vzhľadom. Tenisky sa vyrábajú z 5 rôznych materiálových vrstiev tavenej do jednoho celku. Pomocou nového výrobného procesu poskytujú lepšiu stabilitu a podporu nohy. Vrchná časť tenisky je vyrobená z elastického pletenia. Materiál je veľmi trvanlivý, vďaka čomu je možné tenisky jednoducho prať v práčke bez obáv poškodenia.

Tenisky na trh prichádzajú v rôznych farebných prevedeniach vrátane bielej alebo oranžovej určenej pre ženy. Pre mužov sú k dispozícií farby ako modrá, čierna, šedá, biela.

Cena tenisiek sa v predaji bežne pohybuje na úrovni: 52.56€.

Momentálne cena klesla na hodnotu: 43.93€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia tenisky

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi Philips žiarovka

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku uzavrela spoluprácu so spoločnosťou Philips . Žiarovku je tiež možné ovládať prostredníctvom Xiaomi Mi Home aplikácie. Cena žiarovky sa pohybuje v 23% zľave, v predajnej cene na úrovni: 8.65€.

Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Philips smart žiarovka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nádherná Xiaomi Yeelight lampa

Spoločnosť Xiaomi nedávno oficiálne predstavila druhú generáciu svojej Yeelight lampy.

Xiaomi Yeelight lampa prišla na trh v roku 2015. Veľké zmeny druhá generácia lampy nezískava. Jej dizajn je naďalej na skvelej úrovni, logo Mijia na prednej strane získalo zlaté farebné prevedenie. Lampu je teraz možné spárovať v rámci Wifi siete, nie bluetooth technológie.

Dizajn lampy je valcovitý, spodná časť je kovová. Na hornej strane nájdeme v strednej časti tlačítko pre zapnutie / vypnutie. Pod ním sa nachádza tlačítko, ktoré prepína 3 rôzne nastavenia osvetlenia.

  1. režim je – možnosť výberu rôznych farieb.
  2. režim je – možnosť výberu bielej farby.
  3. režim je – možnosť výberu náhodných farieb, čiže náhodne sa obmieňajú rôzne farby.

Navyše krúžením prstom po hornej časti lampy je možné zvýšiť alebo znížiť jas osvetlenia.

Cena lampy sa pohybuje v zľave, v predajnej cene 47.57€. K lampe zadarmo získate žiarovku imitujúcu oheň.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight lampa 2. generácie

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v sume 1.08€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Otestovali sme Xiaomi Yeelight lampu (fotky+video)

Xiaomi elektrický otvárač vína

Spoločnosť Xiaomi minulý mesiac predstavila nový produkt.

Nový produkt tentokrát patrí do domácnosti a je ním Xiaomi Wine Bottle Opener, otvárač na fľaše vína. Nový produkt má jednoduchú úlohu, odstrániť korok, ktorý sa nachádza vo fľaše vína. Na túto úlohu využíva elektrický motor, ktorý poháňa 550 mAh integrovaná batéria. Na jedno nabitie batérie je možné otvoriť približne 70 fliaš. Otvorenie flaše vykoná za dobu 6 sekúnd. Vyrobený je z nehrdzavejúcej ocele s matným čiernym povrchom. Na prednej strane sú dve tlačítka pre ovládanie. Taktiež obsahuje špeciálnu nabíjaciu funkciu, kedy pri 5. minútovom nabíjaní dokáže následne otvoriť približne 10 fliaš vína v prípade naliehavej potreby.

Bežná cena v predaji sa pohybuje na úrovni 25.74€.

Momentálne v rámci výpredajov cena klesla na perfektných: 22.49€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi elektrický otvárač vína

Xiaomi Amazfit

Spoločnosti Huami a Xiaomi na hodinkách pracovali 2 roky v USA. Hodinky obsahujú 1.34 palcový okruhlý displej s rozlíšením 300×300 pixelov. Ďalej obsahujú procesor s frekvenciou 1.2GHz, 512MB RAM, 4GB interné úložisko. V hodinkách je zabudovaný GPS čip, vďaka ktorému monitorovanie fitnes aktivít je ešte ľahšie.

V hodinkách sa nachádza batéria s kapacitou 280mAh, pri bežnom používaní denne po pol hodine behu pri zapnutom GPS vydržia 5 dní bez nabíjania. Len pri watch móde, základných vlastnostiach hodiniek výdrž hodiniek je stanovená až 11 dní. Pri zapnutom GPS a monitorovaní tepu výdrž je stanovená na 35hodín. Hodinky majú certifikáciu IP67, snímač tepu, krokomer. Hodinky je možné spárovať so Xiaomi aplikáciou Mi Fit.

Hodinky obsahujú anglický jazyk.

Cena hodiniek sa pohybuje v zľave na úrovni: 86.50€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, v sume 1.30€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi Band 2

Náramky Xiaomi Band sú najpredávanejšie náramky na svete vďaka nízkej cene a vysokej výdrži batérie na jedno nabitie.

Náramok Xiaomi Band 2 obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne s názvom Mi Fit je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií, ktoré máte v smartfóne. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vodotesný do 1 m hĺbky vody po dobu 30. minút.

Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi smartfónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Táto funkcia je funkčná aj u iných značiek, v nastavení odomknutia smartfónu, ak je v blízkosti dostupné určite bluetooth zariadenie, čiže v tomto prípade Xiaomi Band náramok.

Vďaka batérií s kapacitou 70 mAh výdrž náramku je na úrovni 20 dní, ale aj až 30 dní.

Cena náramku Xiaomi Band 2 v medzinárodnej verzií – určenej pre všetky trh bola znížená na sumu 17.30€. Poštovné v cene 0.75€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 2

Xiaomi batoh

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším novým produktom.

V spolupráci so spoločnosťou Shanghai Runmi Technology, známejšej pod názvom 90 Poins spoločnosť predstavila nový batoh, ktorého súčasťou je logo Xiaomi. Nový batoh prichádza v 8 farebných prevedeniach a má kapacitu 10L. Jeho rozmery sú na úrovni 34 x 22.5 x 13 cm. Váži približne 165 gramov.

Cena batohu  sa pohybuje na úrovni: 8€.

Vďaka kupónu s názvom: THsale28

cena klesne na hodnotu: 6.55€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi batoh

Xiaomi holiaci strojček

Spoločnosť Xiaomi  nedávno predstavila vlastný holiaci strojček.

Rovnako ako mnoho ďalších produktov aj tento produkt sa predáva pod poznačkou Mijia. Telo elektrického holiacieho strojčeka je vyrobené z eloxovaného hliníka, horná holiaca časť je vyrobená anodizačnou technológiou, vďaka ktorej má strojček lesklý efekt.

Holiaci strojček je neuveriteľne tenký na úrovni 1.3cm a má hmotnosť len 100g. Takže je ho možné jednoducho nosiť vo vrecku nohavíc. Čepeľ je vyrobená z modernej ocele dovezenej z Japonska, ktorá je rovnako kvalitná ako pri výrobe samurajských mečov. Oceľ je šetrná k pokožke. Holiaci strojček sa nabíja prostredníctvom USB C portu. Vysokorýchlostný motorček má 7800 otáčok za minútu. Taktiež je veľmi tichý na úrovni 65dB. Pri bežnom 3 minútovom dennom holení batéria vydrží až jeden mesiac.

Holiaci strojček sa pohybuje bežne v predaji v cene: 35.06€. Momentálne cena klesla na lepších 28.54€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom holiaci strojček Xiaomi

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi Max 2 zlatý

Xiaomi Max 2 prichádza so 6.4 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Snapdragon 625. Oproti prvej generácií modelu Max rámčeky u nového smartfónu sú užšie o 53%. Smartfón obsahuje 4GB RAM spolu so 64GB interným úložiskom, vyššia varianta obashuje 4GB RAM so 128GB interným úložiskom. Hlavný fotoaparát je 12 megapixelový. Predný fotoaparát 5 megapixelový. U prvej generácie sme sa stretli s batériou o kapacite 4850 mAh, nový model obsahuje až 5300 mAh batériu, ktorá sľubuje až 18 hodín prehrávania videa, 57 hodín kontinuálneho hovoru.

Vďaka ohromnej kapacite batérie tiež smartfón slúži aj ako powerbanka. Vďaka podporuje Quick Charge 3.0 smartfón behom hodiny je nabitý na kapacitu 68%. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C. Smartfón beží na operačnom systéme Android 7.1 s nadstavbou MIUI8, ktorý u tohto modelu obsahuje aj možnosť rozdelenia obrazovky na dve aplikácie. V ponuke sú dve varianty so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom, ďalšia varianta je so 4GB RAM a 128GB interným úložiskom.

Cena v predaji zahraničného e-shopu v zlatej variante bola znížená na hodnotu: 173€, so 4GB RAM a 64GB interným úložiskom.

Odporúčame vybrať poštovné typu: EU Priority Line ktoré je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Max 2

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Xiaomi svetelný pás

htb15xu2nxxxxxaaafxxq6xxfxxxb

Zahraničný e-shop ponúkne lacnejšie vďaka kupónu Xiaomi svetelný pás.

Farebné osvetlenie svetelného pásu sa nastavuje cez aplikáciu Yeelight, ktorá je dostupná v Android Play a Apple Store, pomocou ktorej je možné nakombinovať až 16 miliónov farieb. Intenzitu farieb je možné dokonca meniť aj na základe hudby ktorú počúvate.

V nasledujúcom videu je možné vidieť šikovné vyriešenie osvetlenia monitorov.

Aktuálna cena produktu bola znížená na perfektných: 25.95€. K produktu získate žiarovku imitujúcu oheň zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight svetelný pás

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi Uleemark tenisky

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Uleemark prichádza na trh s novým modelom tenisiek.

Nové tenisky Uleemark sú ľahko nazúvacie bez žiadneho potrebného viazania šnúrok. Sú vyrobené z kvalitnej nylonovej tkaniny, kedy ich povrch je sieťovinový, vďaka ktorému sú prievzdušné, pohodlné, znižujú zápach a udržiavajú nohy suché. V dnešnej dobe práve toto použitie je v teniskách veľmi populárne.

Na klzkom povrchu udržia nohu v stabilite, vďaka protišmykovej podrážke. Vrstva v teniskách je vyvinutá tak, aby pohlcovala nárazy, vďaka ktorej sú tenisky dobre odpružené a tak chránia nový pred poranením.

Cena tenisiek sa pohybuje v predajnej cene 30.44€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Uleemark tenisky

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v sume 1.01€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Xiaomi skrutkovač

Spoločnosť Xiaomi má na trhu aj kvalitný elektrický skrutkovač Xiaomi Miia Wowstick 1FS  1P+. 

Skrutkovač prichádza s hliníkovým dizajnom a obsahuje aj LED svetlo. Je vybavený 2x AAA batériami s výdržou až 8 hodín nepretržitej práce alebo 180 dní v pohotovostnom režime. Hmotnosť predstavuje 234 gramov. K dispozícií je až 18 nadstavcov vyrobených z kvalitnej ocele.

Jeho aktuálna cena sa pohybuje na úrovni skveých: 16.55€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia skrutkovač

Xiaomi zubná kefka

Spoločnosť Xiaomi nedávno spustila predaj druhej generácie zubnej kefky Soocare Soocas X3.

Oproti prvej verzií sa výrazne nelíši. Vylepšenia sa dočkala batéria, ktorá teraz obsahuje kapacitu 1000mAh. To vám vydrží približne na 25 dní používania kefky na jedno nabitie. Zubná kefka má certifikáciu IPX7 vďaka čomu je vodotesná a môžete ju vyčistiť pod tečúcou vodou.

Zubná kefka obsahuje bluetooth, vďaka čomu ju spárujete so smartfónom pre kontrolu kapacity batérie. Bežná cena sa pohybuje na úrovni 40.42€.

Momentálen cena klesla na hodnotu: 34.60€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xaomi zubná kefka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi kufor

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 86.49€.

Vďaka kupónu s názvom: IT$BSZF773

cena klesne na hodnotu: 82.13€.

Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express, v sume 11.01€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Kupón platí pre čierne prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kufor

Xiaomi holiaci strojček

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci s výrobcom Zhibai má na trhu aj lacnejšiu variantu holiaceho strojčeka.

Tento holiaci strojček má váhu len 86 gramov, rozmery na úrovni 5 x 6.35 cm. Taktiež má certifikáciu IPX7, vďaka ktorej je ho možné dočasne ponoriť. Nechýba integrovaná batéria s kapacitou 450 mAh, vďaka ktorej vydrží približne 45. minút používania. Nabíja sa prostredníctvom USB typu C káblika. Strojček taktiež obsahuje svetelnú diódu.

Cena v predaji sa pohybuje v 14% zľave, v cene na úrovni: 17.40€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Zhibai holiaci strojček

Holiaci strojček Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami prišla na trh s novým produktom.

Novým produktom je holiaci strojček, ktorý používa menšie rotačné holiace moduly. Na výrobe produktu sa podieľa spoločnosť Remington, ktorá je výrobou strojčekov veľmi známa a obľúbená. Každý rotačný holiaci modul obsahuje dva kruhy nožov. Taktiež má holiaci strojček certifikáciu IP67, vďaka ktorej je vodeodolný. Podporuje mokré, či suché holenie. Čepele dodáva japonská spoločnosť JFE, nože dodáva švédsky výrobca SANDVIK. Elektrický motor strojčeka je dodávaný japonskou spoločnosťou MABUCHI MOTOR. Rýchlosť rezania je na úrovni približne 3.9 m / s.Taktiež obsahuje bezpečnostnú funkciu, aby sa zabránilo náhodnému spusteniu. Ďalšou skvelou funkciou je upozornenie, kedy je potrebné holiaci strojček vyčistiť.

Výdrž holiaceho strojčeka na jedno nabitie je na úrovni 60. minút. Doba nabíjania sa pohybuje na úrovni 120 minút.

Cena v zahraničnom e-shope sa pohybuje  na úrovni: 34.60€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi holiaci strojček

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi teplomer

Spoločnosť Xiaomi začiatkom tohto roku predstavila nový teplomer.

Spoločnosť prišla na trh s novým digitálnym teplomerom, ktorý obsahuje e-ink displej, ktorí je šetriaci na výdrž batérie. Na displeji sa zobrazuje aktuálna teplota v miestnosti, taktiež vlhkosť vzduchu. Vyrobený je z ekologického materiálu, ktorý neobsahuje škodlivé látky. Displej má mierne 3D zakrivenie po všetkých stranách. Taktiež displej zobrazuje tváre 6 rôznych smajlíkov, ktoré zobrazujú výrazom tváre stav v miestnosti.

Digitálny teplomer má zabudované snímače s presnosťou teploty 0.3 stupňa, s presnosťou merania vlhkosti na úrovni 3%. Batéria v teplomeri vydrží až jeden rok. Teplomer je možné uchytiť 3 rôznymi spôsobmi: stojan, obojstranná lepiaca páska na zadnej strane, menšie magnety.

Cena teplomeru sa momentálne pohybuje na úrovni skvelých 9.51€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi teplomer

Najkrajšia Xiaomi Philips farebná lampa

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Philips pred pár týždňami predstavila novú lampu.

Nová lampa Philips Smart Beside je podobné riešená, ako obľúbené Xiaomi Yeelight lampy. Aj u tohto modelu je možné prepínať medzi rôznymi farebnými prevedeniami. Dizajn lampy je nádherný, elegantný, minimalistický. Rovnako ako u Xiaomi Yeelight lampy aj u tohto modelu je možné regulovať intenzitu jasu na hornej časti lampy. Lampa je taktiež presklenená, čo jej dodáva nádherný lesklý vzhľad.

Nechýba spárovanie so Xiaomi aplikáciou Mi Home, prostredníctvom Wifi technológie. Taktiež lampa podporuje funkcie AI – nielen v čínštine, ale aj v angličtine. Nová lampa je napájana USB konektorom typu C.

Produkt sa aktuálne predáva v 16% zľave, v predajnej cene 60.55€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Philips lampa

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Xiaomi nočný pohybový senzor

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila nočný pohybový senzor.

Svetelný senzor sa predáva pod podznačkou Mijia. Tento model je určený hlavne pre používanie v noci, kedy sa zobudíte a chcete ísť napríklad do kúpelne. Senzor využíva fotosenzitívnu technológiu s duálnymi indukčnými infračervenými lúčmi, vďaka ktorej sa lampa zapne pri detekcii pohybu. Môže byť umiestnená napríklad na strop, prípadne na vami zvolené miesto.

Senzor sníma vzdialenosť 5 – 7m. Osvetlenie je bielej farby a zostáva zapnuté 15 sekúnd, následne sa svetlo zhasne – ak nie je detekovaný žiadny pohyb. Senzor je napájaný 3x AA batériami. Skvelá je výdrž, pri slabšom jase 0.7Lm je ho možné používať až 12 mesiacov, pri silnejšom jase 3.8Lm až 6 mesiacov.

Cena nočného senzoru sa pohybuje v zľave, na úrovni 8.65€.

Poštovné je zadarmo. Pohybový senzor po zapnutí ihneď funguje, nie je potrebná žiadna konfigurácia prostredníctvom smartfónu. Nie je potrebné vlastniť Xiaomi Gateway riadiacu jednotku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia svetelný senzor

Náš test senzoru: http://www.xiaomiphone.sk/2017/08/otestovali-sme-nocny-pohybovy-senzor-mijia-xiaomi

Xiaomi teplomer

Tento teplomer vám poskytne pohodlnejšie, hygienické a presnejšie meranie teploty tela. Teplomer dokáže detekovať teplotu behom 1 sekundy, vďaka bezkontaktnému infračervenému snímaču. Po zmeraní teploty teplomer mierne zavibruje. Tento snímač je nemeckej spoločnosti Heimann. Teplomer obsahuje LED displej, kde sa zobrazí teplota. Napájaný je 2x AAA batériami s výdržou až na 3000 meraní.

Aktuálna cena teplomeru sa pohybuje v zľave, v cene na úrovni: 17.30€. Poštovné je v cene 2.36€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi teplomer

Zubná kefka Xiaomi

Zahraničný e-shop ponúka zľavový kupón pre Xiaomi zubnú kefku.

K novej zubnej kefke je dodávaná aj dock stanica pre nabíjanie. Na výber sú 3 režim čistenia zubov. Vďaka integrovanej batérií s kapacitou 700mAh pri čistení zubov 2x za deň zubná kefka vydrží približne 18 dní v pohotovostnom režime. Zubná kefka je taktiež vode-odolná.

Momentálne cena kefky klesla na hodnotu: 29.41€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zubná kefka

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Xiaomi kanvica

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú kanvicu. 

Kkanvica je vyrobená z kvalitného matného plastu a jej vnútrajšok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Práve nehrdzavejúca oceľ zabezpečuje, že vnútro nevytvára povlaky následkom tvrdej vody. Ak v kanvici nie je voda, automaticky kanvica vypne napájanie. Horný kryt je možné otvoriť do uhlu 75 stupňov, bežne u kanvíc to je okolo 30 stupňov. Taktiež kanvica obsahuje LED indikátor, ktorý je pokrytý transparetným matným materiálom, ktorý zabezpečuje, že svetlo nie je príliš jasné v tme.

Medzi vnútorným telesom z nehrdzavejúcej ocele a vonkajším materiálom je dutá vrstva, ktorá zabezpečuje, že i keď voda vrie na 100 stupňov, telo nedosiahne viac ako 40 stupňov.

Aktuálna cena v predaji bola znížená na hodnotu 28.95€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kanvica 2. generácie

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v sume 5.28€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Xiaomi kresliaci tablet

Spoločnosť Xiaomi má na trhu aj kresliaci tablet určený pre deti. V spolupráci so zahraničným e-shopom Cafago prinášame pre tento model zľavový kupón.

Kresliaci tablet s názvom Wicute obsahuje uhlopriečku 10 palcov, vďaka nízkemu odberu energie vydrží až 12 mesiacov používania. V tablete sa už nachádza batéria.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 29.99€.

Vďaka kupónu s názvom: PS03061

cena klesne na hodnotu: 18.39€. Poštovné je zadarmo. Kupón uplatňujte cez pc, cez smartfón to nemusí fungovať.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia Wicute kresliaci tablet

 

Xiaomi bezdrôtové sluchátka v zľave

Povrch nových sluchátiek je podobný, ktorý nájdeme na Xiaomi náramkoch Mi Band 1 a Mi Band 1S. Sluchátka sú dokonca vodotesné a vydržia extrémne teploty od –20°C do 70°C. Pod hliníkovým rámom nájdeme reproduktor s kovovou membránou, vďaka ktorej je najlepšia kvalita zvuku cez nezávislé zvukové komory.

Sluchátka ďalej podporujú hovory v HD kvalite s redukciou okolitého hluku. Sluchátka disponujú batériou o kapacite 110mAh, vďaka ktorej dokážu prehrávať hudbu až 7 hodín. Ultra pohotovostný režim sluchátok je 11 dní. Pri 10 minútach nabíjania batéria vydrží na 1 hodinu počúvania hudby. Približne za hodinu sa nabijú do maximálnej kapacity.

Cena sluchátok sa nachádza v zľave, v cene na úrovni 21.62€.

Poštovné je v cene 0.07€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi bezdrôtové sluchátka

Xiaomi myška

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami predstavila novú myšku.

Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition myška prichádza v ergonomickom dizajne s lesklým vzhľadom. Myška je mierne zaoblená a na zadnej strane vyvýšená, vďaka čomu padne presne do dlaní. Laserovný snímač myšky má presnosť 1200 dpi. Telo myšky je vyrobené z plastu ABS. Spoločnosť tvrdí, že myška zvládne viac ako 3 milióny kliknutí a bola navrhnutá tak, aby spĺňala potreby dennej činnosti v kancelárií.

Myška je bezdrôtová a je k nej dodávaný USB bluetooth snímač. Myšku chráni náter, ktorý je odolný voči UV žiareniu, odolnosti voči opotrebovaniu, odolnosti voči znečisteniu, odolnosti voči otlačkom.

Cena v predaji sa momentálne pohybuje v 22% zľave, v cene 12.28€, poštovné je zadarmo. K myške je aj batéria.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi myška

Xiaomi skrutkovač

Ponúkame zľavový kupón pre Xiaomi Mijia skrutkovač.

Sada skrutkovačov Mijia Wiha teraz v lepšej cene vďaka kupónu. Wiha je TOP značka nie len v Nemecku, ale aj po celom svete, ktorá vyrába veľmi kvalitné pracovné nástroje, s viac ako 75 ročnou činnosťou. Medzi klientmi tejto spoločnosti patria spoločnosti ako: Siemens, Foxconn, Volkswagen, Mercedes-Benz.. Spoločnosť Xiaomi spolupracuje s viac ako 77 spoločnosťami na výrobe svojich produktov. Sada obsahuje 24 rôznych nadstavcov, ktorých povrch je odolný voči korózií. Všetko sa nachádza v malej krabičke z hliníka vyrábaného eloxovaným procesom. Aktuálne sa produkt nachádza v zľave, v predajnej cene na úrovni len 19.89€.

Poštovné zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia sada skrutkovačov

Xiaomi Kaco perá

Spoločnosť Xiaomi spolupracuje so spoločnosťou Kaco na výrobe jednoduchých pier.

Na Aliexpresse sa momentálne nachádza farebné prevedenie pier v počte 10ks v v cene na úrovni 7.04€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi KACO perá

Xiaomi sluchátka

Spoločnosť Xiaomi v tomto roku prišla na trh s novým produktom.

Novým produktom sú sluchátka, ktoré získavajú krásny lesklý vzhľad s keramickým telom. Vďaka ergonomickému vzhľadu sú sluchátka vhodné pre väčšinu uší a prinášajú pohodlné nosenie. Nové sluchátka obsahujú pohyblivú cievku, vďaka ktorej pri rôznych frekvenciách skladieb každá skladba, ktorú poznáte získa nový zvuk. Navyše sluchátka prešli certifikáciou Hi-Res Audio spoločnosti Japan Audio Association. Vďaka tejto certifikácií nové sluchátka pri vysokej hlasitosti ponúkajú kvalitné počúvanie. Taktiež sluchátka obsahujú tri ovládacie prvky, ktoré je možné identifikovať bezproblémovo hmatom.

Sluchátka prichádzajú v čiernom alebo v bielom farebnom prevedení. Ich cena sa pohybuje v zľave, na úrovni 13.69€, poštovné je za 0.08€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi sluchátka

Xiaomi uterák

Xiaomi háčiky

Zahraničný e-shop do predaja zaradil  Xiaomi háčiky.

Háčiky na zadnej strane obsahujú obojstrannú pásku, vďaka tomuto upevneniu na rôzne povrchy háčiky dokážu zvládnuť záťaž až 3kg.

Momentálne cena klesla na lepších 10.38€.

Poštovné je v cene 0.08€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi háčiky

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Xiaomi Yeelight inteligentná farebná žiarovka

Xiaomi Yeelight inteligentná farebná žiarovka obsahuje funkciu diaľkového nastavenia farieb a nastavenia jasu. Cez aplikáciu v smartfóne jednoducho si vyberiete jednu farbu zo 16 miliónov farieb a nastavíte úroveň jasu. Nová žiarovka bola vyvinutá v spolupráci s vysoko kvalitnými žiarovkami Osram.

Cena žiarovky  sa pohybuje na úrovni 15.48€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi farebná Yeelight žiarovka

Odolný kovový Xiaomi kufor

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre odolný kovový Xiaomi kufor s kapacitou 31 litrov.

Jeho bežná cena sa pohybuje na úrovni: 228.62€.

V rámci aktuálnych výpredajov cena na hodnotu: 172.96€.

Vďaka kupónu s názvom: IT$BSZF761

jeho cena klesne na hodnotu: 165.80€. Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express v sume 10.26€, kedy ďalšie poplatky pri doručení neplatíte. K produktu získate zadarmo ľadvinku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Odolný kovový Xiaomi kufor

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Stropné svetlo

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre stropné Xiaomi Yeelight svetlo.

Jeho cena bola znížená z pôvodných: 101.61€ na hodnotu 91.69€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Yeelight stropné svetlo

Taktiež je možný výber poštovného typu EU Express, ktoré je v sume 3.46€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Návod: aplikovanie poštovného typu: EU Express

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť