Kupón: Lenovo Watch X Plus s výdržou až 45 dní, s displejom len za 49.73€ z pôvodných 58.60€

Spoločnosť Lenovo pred pár týždňami predstavila na čínskom trhu nové hodinky.

Spoločnosť pred pár mesiacmi predstavila zaujímavé hodinky Lenovo Watch 9, ktoré zaujali krásnym vzhľadom a šikovnými funkciami. Tentokrát spoločnosť predstavila nástupcu týchto hodiniek, Lenovo Watch X Plus. Od predchodcu sa líšia pridaním menšieho displeja na prednú stranu hodiniek, na ktorom je možné zobrazovať napríklad infromácie o snímaní tepu. Nové hodinky získavajú milánsky remienok, ich telo je vyrobené z chirurgickej ocele, prednú časť hodiniek chráni zafírové sklo.

Hodinky sú taktiež vodotesné, taktiež svietia v tme. Hodinky taktiež obsahujú aj displej, ich výdrž je na úrovni perfektných 45 dní na jedno nabitie. Nechýba totožné párovanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne, ako u modelu Lenovo 9.

Hodinky sa v e-shope Gearbest bežne pohybujú na úrovni 58.60€.

Vďaka kupónu: QY1VM960B8

cena klesne na hodnotu: 49.73€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s hodinkami Lenovo Watch X Plus

Odporúčame vybrať poštovné typu Nethelrands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť