Nepremeškaj 38% zľavu: Lenovo Watch X s výdržou až 45 dní, s displejom len za 44.50€

Spoločnosť pred pár mesiacmi predstavila zaujímavé hodinky Lenovo Watch 9, ktoré zaujali krásnym vzhľadom a šikovnými funkciami. Tentokrát spoločnosť predstavila nástupcu týchto hodiniek, Lenovo Watch X. Od predchodcu sa líšia pridaním menšieho displeja na prednú stranu hodiniek, na ktorom je možné zobrazovať napríklad informácie o snímaní tepu. Nové hodinky získavajú milánsky remienok, ich telo je vyrobené z chirurgickej ocele, prednú časť hodiniek chráni zafírové sklo.

Hodinky sú taktiež vodotesné, taktiež svietia v tme. Hodinky taktiež obsahujú aj displej, ich výdrž je na úrovni perfektných 45 dní na jedno nabitie. Nechýba totožné párovanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne, ako u modelu Lenovo 9.

Hodinky boli znížené o 38% na predajnú cenu 44.50€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s hodinkami Lenovo Watch X

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v cene 0.34€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť