Kupón: Oclean Air zubná kefka s výdržou 1 mesiac za 33.12€

Zubná kefka Oclean Air má kapacitu batérie 800 mAh, vďaka ktorej vydrží 1 mesiac používania. Vďaka integrovanému bluetooth nechýba podpora spárovania s aplikáciou v smartfóne.  K zubnej kefke sa dodáva aj dock stanica pre jej nabíjanie, vďaka ktorej sa zubná kefka nabíja bezdrôtovo. Nechýba certifikácia IPX7, kedy zubnej kefke neuškodí ponorenie pod vodu.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 35.80€.

Vďaka kupónu: GB-HBZOCAAR

cena klesne na hodnotu: 33.12€. Poštovné typu EU Priority Line, pri ktorom neplatíte ďalšie poplatky navyše je v cene 2.65€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Oclean Air zubná kefka

Prípadne ak chcete ešte ušetriť na poštovnom odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, v sume 1.03€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť