O 16.58€ lacnejší ako na SVK: Xiaomi Band 4 za 25.87€, na SVK 42.45€

Náramok Xiaomi Band 4 získava 0.95 palcový farebný AMOLED displej s rozlíšením 120 x 240 pixelov. Predchádzajúca verzia náramku Xiaomi Band 3 obsahuje menší 0.78 palcový displej. Konečne u nového náramku je aj zvýšený jas displeja, ktorý je čitateľný aj na slnku. Kapacita batérie nového náramku bola zvýšená na hodnotu 135 mAh, u prechádzajúceho modelu to bolo 110 mAh. Aj napriek použitiu tentokrát farebného displeja, výdrž náramku je zachovaná na skvelých 20 dní. Zoberme si skutočnosť, že náramok obsahuje AMOLED displej, pre porovnanie hodinky s farebným displejom vydržia pár dní.

Samozrejmosťou ako u predchádzajúcej generácie nechýba monitorovanie spánku, krokomer, merač spálených kalórií, notifikácie. Náramku nechýba certifikácia IP68, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov, po dobu 30. minút. Vylepšenie získala aj technológia bluetooth. Zatiaľ čo Xiaomi Band 3 obsahuje bluetooth verzie 4, nový Xiaomi Band 4 obsahuje technológiu bluetooh 5.0, ktorá zaručuje väčší, silnejší dosah prepojenia so smartfónom, synchronizácia so smartfónom je výrazne rýchlejšia ako u predchádzajúceho modelu náramku. Náramku Xiaomi Band 4 oproti predchodcovi konečne nechýba funkcia zobrazovania mena volajúceho.

V predaji na Aliexpresse sa jeho cena pohybuje na úrovni 25.87€ s odoslaním do 24 hodín, poštovné je zadarmo. Uvedenému modelu nechýba aj angličina. Ak by sa nenastavila automaticky, nastavte ju podľa tohto návodu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 4

Cena na Slovensku sa pohybuje na úrovni od 42.45€ (s poštovným), ušetríte tak 16.58€.

Návod: Toto je najlepšia aplikácia pre ciferníky k Xiaomi Band 4

Tools Mi Band: Najlepšia appka pre Xiaomi Band 4 zobrazuje aj sk cz znaky

Návod: Takto nainštalujete angličtinu k náramku Xiaomi Band 4 (pre iOS a Android)

Xiaomi Band 4 láme rekordy: 1 milión predaných kusov za 8 dní, je najpredávanejším

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť