fbpx

Októbrové výpredaje: Xiaomi 360° kamerka určená pre EU trhy len 21.83€ z pôvodných 38.48€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila novú kamerku do domácnosti.

Nová kamerka sa predáva pod označením Chuangmi Xiaobai. Kamerka je 360° vhodná do domácnosti, jej rozlíšenie je na úrovni Full HD. Uvedená verzia je určená pre EU trhy, kompatibilná s Mi Home aplikáciou.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 38.48€.

Vďaka kupónu: BGHUDQ2

cena klesne na hodnotu: 21.83€. Kupón platí pre kamerku bez darčeka, darček si z nákupného košíka zmažte, inak kupón nebude fungovať. Poteší aj možnosť výberu poštovného typu EU Priority Line, v cene 3.853€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kamerka

Odporúčame zľavové kupóny uplatniť čo najskôr, keďže kupóny sú zdielané aj s inými partnermi e-shopov a sú obmedzené počtom uplatnení.

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť