S kupónom ušetríš: Xiaomi ULEEMARK s vlastným ohrevom, neuškodí jej pranie za 99.29€ z pôvodných 134.13€

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú vyhrievanú bundu.

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti aj tento produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane Xiaomi Youpin. V spolupráci s ekosystémovou značkou ULEEMARK spoločnosť prichádza s vlastnou bundou určenou pre zimné obdobie. Novú bundu je možné používať z oboch strán, jej povrchu nechýba odolnosť voči dažďu. Vyplnená je husacím perím, vďaka použitím tohto materiálu skvele udržuje teplotu.

Nová bunda je dokonca aj inteligentná. V skutočnosti má zabudovaný systém vykurovania, vďaka ktorému sa veľmi rýchlo zahreje. Túto funkciu je možné aktivovať prostredníctvom externej powerbanky, ktorú je možné umiestniť do ľavého vrecka. Možné je vybrať až 3 rôzne stupne vykurovania, minimálna je od 35 – 45 stupňov, stredná 40 – 50 stupňov, maximálna 50 – 55 stupňov Celzia.

Ak počítame s powerbankou o kapacite 10 000 mAh, môžeme očakávať až 7 hodinové používanie s najnižšom režime, 5 hodinové používanie pri strednom režime, 3 a pol hodinové používanie pri maximálnom režime. Dokonca je možné bundu aj jednoducho prať v práčke, nechýbajú jej aj reflexívne prvky. Zipsy vyrába japonská značka YKK.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 134.13€.

Vďaka kupónu: BGULEESLO

cena klesne na hodnotu: 99.29€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 6.85€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok: September 2020 – Bleskové doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 4 dní prebratia GLSkom, bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Uleemark bunda s ohrevom

Nezabudnite: Najlepšie mesiace sú TU, nakupuj, v budúcom roku sa ceny podstatne navýšia

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť