Luxusná cena, aj darčeky: Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB, 6GB RAM, 5 260 mAh, NFC za 255.58€

Xiaomi Mi Note 10 Lite získava 6.47 palcový AMOLED Full HD+ displej, s pomerom 19.5 : 9, ktorý je po bočných stranách zahnutý. Jeho procesorom je Snapdragon 730G, ktorý je herným procesorom, je dokonca použitý v drahšej verzii smartfónu Xiaomi Mi Note 10.  Skvelou správou nového modelu sú výborne rozmery na úrovni 15.78 x 74.2 x 9.7 mm. Vďaka skvelým rozmerom plus zahnutiu displeja sa skvele drží v ruke. Práve šírka 7.42 mm je dokonca menšia, ako šírka 7.5 mm napríklad u modelu Xiaomi Mi9. Kapacita RAM dosahuje úroveň až 8GB, interné úložisko na úrovni 128GB.  Smartfón získava  64, 8, 5, 2 megapixelový fotoaprát. Predný fotoaparát získava 16 megapixelový. Smartfón je možné odomknúť na základe rozpoznávania tváre majiteľa prednou kamerou, alebo prostredníctvom snímača otlačkov prstov integrovaného v displeji.

Výbornou správou je, že úložisko je typu UFS 2.1, ktoré dosahuje rýchlosť čítania z úložiska na úrovni približne 800 – 900 MB/s, zatiaľ čo v bežných smartfónoch, ktoré majú typ UFS 2.0 rýchlosť dosahuje približne do 400 MB/s. Z tohto hľadiska aj načítavanie aplikácii a ich odozva bude ešte rýchlejšia. Smartfón získava batériu s kapacitou až 5 260 mAh. Smartfón získava aj podporu 30W rýchleho nabíjania, nechýba podpora NFC platieb, audio jack, duálny slot pre sim karty. Smartfón sa nachádza v predaji v GLOBAL verzii, rovnaká ktorá sa bude predávať na Slovensku, s plným LTE, všetky jazyky, EU adaptér, aktualizácie.

Aktuálne v rámci výpredaja cena klesla na hodnotu: 255.58€ vo verzii so 128GB úložiskom, 6GB RAM.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.15€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. EU Priority Line poštovné sme otestovali: článok: September 2020 – Bleskové doručenie cez EU Priority Line z Banggoodu len za 4 dní prebratia GLSkom, bez zastavenia colnicou

Pre presmerovanie do e-shopu a nákup použite počítač/notebook, vtedy presmerovanie funguje, zo smartfónu nefunguje. Len pri nákupe z počítača/z notebooku máte nárok na našu podporu v prípade problémov. Cez aplikáciu v smartfóne nenakupujte, ceny v aplikácii môžu byť odlišné / nárok na našu podporu cez aplikáciu v smartfóne nemáte. 

Zadarmo pri objednávke smarfónu, len v tomto mesiaci získate od nás aj  2x sklo na displej, aj veľmi praktický meter, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme, viac o týchto darčekoch prečítajte v článku: Zadarmo v tomto mesiaci k smartfónom veľmi užitočný mini meter a 2x drahšie sklá (na celú prednú časť)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu e-shopu s produktom Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB GLOBAL

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Nezabudnite: Najlepšie mesiace sú TU, nakupuj, v budúcom roku sa ceny podstatne navýšia

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť