Recenzia, Geekbuying: Tronsmart Trip je novinka s výdržou až 20 hodín, vodotesný do hĺbky 1 metra, s cenou len 15.99€, doručený za 3 dni

Z e-shopu Geekbuying sme z maďarského EU skladu objednali 14. novembra repráčik Tronsmart Trip. Taktiež sme v tej istej objednávke objednávali tancujúci a spievajúci kaktus. Geekbuying po novom umožňuje v jednej objednávke kombinovať aj čínsky aj EU sklad. Samozrejme ku každému produktu sú pridelené vlastné sledovacie čísla balíka.

Repráčik bol 15.11. prebratý DPDčkom v maďarskom sklade. Pri objednávkach z maďarského skladu e-shop síce udáva, že produkt putuje zo Shenzenu, ale nieje to tak.

Úspešne doručený bol 18.11.2022. Celková doba dodania od odoslania z maďarského skladu bola len 3 dni.

 

Konektory ako nabíjací USB C a audio jack sú chránené ochrannou gumou, keďže repráčik spĺňa certifikáciu IPX7

Na spodnej strane nájdeme gumenné nožičky

V hornej časti repráčika nájdeme ovládacie tlačidlá

Kontrolka bliká na modro, keď je úspešne spárovaný

Repráčik Tronsmart Trip vydrží až 20 hodín prehrávania skladieb. Keďže mu nechýba certifikácia IPX7, je odolný voči ponoreniu do vody do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 17.38€.

Vďaka kupónu: GKBTSHU05

cena klesne na hodnotu: 15.99€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

EU sklad na Geekbuying máme otestovaný:  21.11.2022 – otestovaná objednávka z EU skladu e-shopu Geekbuying, balík doručený za 3 dní

Produkt kúpite kliknutím na tlačítko nižšie, automaticky máte nárok na našu online podporu v prípade problémov.  Objednávajte z počítača alebo cez notebook, prípadne režim počítačového zobrazenia prehliadača v smartfóne, vtedy zaznamenáme, že ste produkt objednali prostredníctvom našej stránky.

Tip: Z EU krajín CLO/DPH platiť nebudeš, ani z čínskych skladov pri TOMTO type poštovného

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš