S kupónom ušetríš v EU sklade, aj sme ju recenzovali, Geekbuying: Podľa nás patrí medzi najlepšie na trhu, NAVEE N65 s 10 palc. naf. pneumatikami, dojazd až 65 km, tempomat len 505€ z pôvodných 549€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Z nášho testovania: Kolobežka NAVEE N65 ponúka výkon 500W. Lenivá pri jazde nieje, motor je naozaj dostatočne silný, ťahá aj bez problémov do strmších kopcov. Ponúka dojazd na úrovni 65 km, s rýchlosťou 25 km / hod. Nosnosť je na úrovni 120 kg. Môžeme s istotou povedať, že toto je aktuálne najlepšia kolobežka so 65 km dojazdom. Z nášho testovania a dojmov je lepšia ako Ninebot Max. 

Jej cena sa pohybuje na úrovni 549€.

Vďaka kupónu: NNNFRSOLDEN65

cena klesne na hodnotu: 505€, poštovné je zadarmo. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Tip: Z EU krajín nikdy nebudeš platiť colné poplatky, prečo je to tak? Poznáme odpoveď.

EU sklad na Geekbuying máme otestovaný:  1.2.2023 – otestovaná objednávka z EU skladu e-shopu Geekbuying, N-one NPad Plus tablet doručený za 3 dní

Produkt kúpite kliknutím na tlačítko nižšie, automaticky máte nárok na našu online podporu v prípade problémov.  Objednávajte z počítača alebo cez notebook, prípadne režim počítačového zobrazenia prehliadača v smartfóne, vtedy zaznamenáme, že ste produkt objednali prostredníctvom našej stránky.

Tip: Z EU krajín CLO/DPH platiť nebudeš, ani z čínskych skladov pri TOMTO type poštovného

Návod: Ako uplatniť zľavový kupón v e-shope Geekbuying

Recenzia: NAVEE N65 kolobežka má dojazd 65 km, rýchlosť 25 km / hod., appku, aj tempomat

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše